خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور آسان است

با سلام
      من با توجه به سفارش های زیاد دوستام و تعریف های زیادی که از موسسه کنکور آسان کردند خواستم که سی دی ها شو بخرم ولی با توجه به قیمت بالا خواستم اول سوالم رو اینجا مطرح کنم
      بنظر شما محصولات این موسسه میتونه برای کنکور مفید واقع بشه و ارزش قیمتش رو داره ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      دریک کلام ارزش خرید نداره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور اسان است چرته دروغه مزخرفه...اما اگه استاد مسعودی رو ازشون جدا کنی...تکنیکاش ناب و فوق العادس که باقی استادا دارن ازش تقلید میکنن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط فیزیکو بگیر
      من خودم گرفتم اما خیلی باید براش وقت بزاری
      حجم دی وی دی هاش خیلی زیاده

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نگیر...هیچ یک از دی وی دیاشو نگیر...پشیمون میشی...حتی مسعودیم نگیر...میتونی کپی شو از جاهای مختلف ببینی...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با سی دی نمیشه موفق شد
      فقط کتاب { اونم باید بخونی }
      سی دی بدرد نمیخوره.بگیری ضرر کردی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      بگیر

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up...

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نگیر داداش هیچپکدومو… پولتو هدر میدی بخدا….من تجربه استفاده از دی وی دی هاشو دارم… شیمی ۳ و ۲ فوق ترکیبی مهرپور رو بعلاوه تکنیک های تست زنی ش رو کامل جوییدم… تستایی که خودش میداد راحت حل میشد ولی وقتی تستای درست حسابی کنکورو اومدم بزنم، دیدم ای داد بیدا…… کلی نکته چرت و پرت گفته و کلی نکته و مطلبو اصلا نگفته… یه سری مباحث فیزیک مسعودی رو هم خوندم که حجم همین قدرش یه کتاب بود، ولی وقتی با معلمم کلاس گرفتم و تکنیکا رو نشونش دادم …… یه سری مثال از کنکور آورد که یا حل نمیشد با اون روش یا حل کردنش نیازمند IQ خفن برا تغییر دادن روشاش بود… خلاصه که وقتتو هدر نده… فقط کتاب!!! اونم نه هزارتا کتاب چون زده میشی یکیشم نمیخونی…

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور آسان است؟؟؟؟؟
      اصلا من دربارشون نظر ندم سنگین ترم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin009 نمایش پست ها
      با سلام
      من با توجه به سفارش های زیاد دوستام و تعریف های زیادی که از موسسه کنکور آسان کردند خواستم که سی دی ها شو بخرم ولی با توجه به قیمت بالا خواستم اول سوالم رو اینجا مطرح کنم
      بنظر شما محصولات این موسسه میتونه برای کنکور مفید واقع بشه و ارزش قیمتش رو داره ؟
      سلام بنظر من که فقط فیزیک مسعودی به درد میخوره من دارم اگه بخوای با قیمت توافقی میفروشم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      راستش من سبقت ازاد و قرابت و تاریخ ادبیاتش رو قبول دارم خیلی خدایی کمکم کرده وقعا...بقیش هم دارم مسعودی.یزدانی اونا هم خوبن ولی هیچی کتاب نمیشه..

وقت خیلی میگیرن...قیمت واقعا بالاست....وقت و پولشو داری بسم الله ولی نداری وللش

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور هیچ گاه آسان نبوده،
      نیست،
      نخواهد بود!!!

14. Top | #14
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

Lightbulb

با سلام

خداوکیلی یه سری از مباحثش خوبه.و یه سریشم پولِ اضافست. من دارم.از بعضی مباحث هم دوتا دارم نوعه.خواستی منم میذارم میفروشم با قیمت کمتر. اما مباحث خوبشو.نه مزخرفاشو
      ببین من قبلا هم توی اون انجمن کنک*ریست بود که گفته بودم، سی دی دیدن هنر میخواد.باید بلد باشی چطور ببینی و چطور یادداشت کنی. من با دو بار تمرین یاد گرفتم چطوری سی دی 2 ساعته رو یک ساعتش کنم. و چطور هم بتونم مرورش کنم خود سی دی رو. درسته که مباخثشون یه مقدار گسترده هستش.اما خوبه.من خودم راضی بودم.البته هستن کسایی اینجا که مخالف صد درصدی هستن.
      منم دارم میگم: شرایط آدما با هم فرق داره. این دلیل نمیشه که شما سی دی بخری و فکرکنی رتبت زیر ده میشه دوستم. بودن کسایی که با 4 تا کتاب تست،با یه سری امکانات کم،موفق شدن قبول بشن و ماشالا به غیرتشون.اما هستن بازم کسایی که نیاز داشته باشن که همش یکی هر روز هُلِشون بده به سمتِ درس خوندن و خودخوان نیستن.

شما باید شرایط خودتو بسنجی که ایا اگر بخوای بگیری این سی دی هارو،میخونی؟واقعا میخونی؟واقعا تست میزنی؟یا همینطوری شنیدی که خوبه و میخوای بخری؟
      درضمن،من خودم ندیدم اما از یه سری دوستان شنیدم که تکنیکای مهروماه و مسعودی تا حدودی مشابه همدیگه هستن.با اینکه ممکنه بعضی قسمتاش سخت باشه وقتی معلم توضیح نمیده و درس جدیده،اما من اول بهتر میدونم که شما یه نگاه به اون کتاب بندازی.پی دی افشو از بچه ها اگر دارن بگیرین.شاید اونکتاب بدرد شما خورد.شاید تونستین با معادلاتش کنار بیاین و پول خرج نکنین.
      موفق باشی

با دلام*_*

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام

خیلی خوبه.مگه حبیب نبود؟؟مصیب که اومدو 1 ماهه رتبش کردم.از ما بخر...ی وخ نری طرف عمو کاظمااااا،درسته ما عین اون زیاد تبلیغ نمیکنیم تو tv (می بینی هر وقت tv روشن میشه همش "ما تو کانون ثبت نام می کنیم" خخخخخ )
      پاسخ به سوالات سربازی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن