خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بیایید کمک این قضیه سربازی داغونم کرده

....
      ویرایش توسط mammad.z : 21 آبان 1396 در ساعت 21:16

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad7 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خواهشا جواب بدین . تو تاپیکای دیگه شرایط خودمو ندیدم
      واسه سربازی چند جایی رفتم هرکسی واسه خودش یه چیزی گفت دپرس شدم
      اگه کسی شرایط منو داره یا اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه

من متولد 7 تیرماه 76 ام ، خرداد 94 امتحانای نوبت دوم پیشم رو دادم همه درسارو نمره گرفتم به جز زیست که امتحان نهایی 9/5 آوردم با مستمر شد 12/5 و یکی دیکه ریاضی که 7/5 آوردم با مستمر شد 9/75 تکماده خورد ، کنکور 94 شرکت کردم حالا دارم واسه کنکور 95 میخونم ، میتونم کنکور بدم؟ غیبت نمیخورم؟ شنیدم یکی میگفت اگه یه روزم غیبت بخورم دیگه نمی تونم برم دانشگاه باید سربازی رو تموم کنم بعد برم دانشگاه آیا صحت داره؟؟
      داداش سلام

ن میتونی کنکور 95 بدی چون نیمه دوم 75 ب بالا میتونن کنکور بدن مططمین باش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      داداش سلام

ن میتونی کنکور 95 بدی چون نیمه دوم 75 ب بالا میتونن کنکور بدن مططمین باش
      کنکور آره میتونم اما نمیدونم غیبت میهورم یا نه؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه تا پایان شهریور 95 یا دفترچه بفرستی یا معافیت تحصیلی برای دانشگاهت بگیری غیبت نمیخوری.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      سلام
      اگه تا پایان شهریور 95 یا دفترچه بفرستی یا معافیت تحصیلی برای دانشگاهت بگیری غیبت نمیخوری.
      بعد کنکور دفترچه بفرستم بعد تمدیدش کنم؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این سوال واسم پیش اومده : اگه غیبت بخورم میتونم برم دانشگاه یا باید برم سربازی بعد دانشگاه؟

7. Top | #7
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعد کنکور دفترچه بفرستم بعد تمدیدش کنم؟
      شما تا 95/6/31 فرجه دارید. از نظر من بهترین زمان اگر دانشگاهتون افتاد برای بهمن یا راضی نشد برگه درخواست معافیت بده(منظور زودتر از ثبت نام اینا دیه) . یک هفته مونده به اخر شهریور دفترچه بفرستید بهتره. قبل اونم می تونید.

اگر اشتباهی هست دوستان تصحیح کنن

8. Top | #8
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این سوال واسم پیش اومده : اگه غیبت بخورم میتونم برم دانشگاه یا باید برم سربازی بعد دانشگاه؟
      کسانی که غیبت میخورن براشون معافیت تحصیلی صادر نمیشه البته تاجایی که میدونم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      غیبت بخوری تا پایان خدمت مجاز به تحصیل نیستی.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      شما تا 95/6/31 فرجه دارید. از نظر من بهترین زمان اگر دانشگاهتون افتاد برای بهمن یا راضی نشد برگه درخواست معافیت بده(منظور زودتر از ثبت نام اینا دیه) . یک هفته مونده به اخر شهریور دفترچه بفرستید بهتره. قبل اونم می تونید.

اگر اشتباهی هست دوستان تصحیح کنن
      رفتم قسمت وظیفه عمومی گفت خرداد 95 دفترچه پر کن بعد تمدیدش کن . درست گفته ؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      غیبت بخوری تا پایان خدمت مجاز به تحصیل نیستی.
      حالا نمیدونم عیبت خوردم یا نه؟ مدیر مدرسمون گفت واسه اینکه فارغ تحصیلی و سنت 18 سال و 3 ماهه . 3 ماه غیبت خوردی

12. Top | #12
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا نمیدونم عیبت خوردم یا نه؟ مدیر مدرسمون گفت واسه اینکه فارغ تحصیلی و سنت 18 سال و 3 ماهه . 3 ماه غیبت خوردی
      ببین اگر اینطوری که مدیرتون گفته باشه اونایی که بهمن ثبت نام میکنن دانشگاه عملا باید براشون معافیت صادر نشه. سال 92 قانون فارغ التحصیل شهریور و خرداد یکی حساب میشن و از شهریور همون سال از نظر نظام وظیفه فارغ التحصیلن و تا یک سال بعداز ان یعنی تا اخر شهریور سال بعد فرصت معرفی دارند یعنی اگر یه سال تموم بشه غیبت میخوری و دانشگاه ثبت نام نمیکنه وبرات معافیت تحصیلی صادر نمیشه.

خیلی راحت میری سایت نظام وظیفه قسمت مشاوره اونجا میپرسی ظرف 48 ساعت طبق گفته اشون جواب میدن . من پرسیدم گفتن تا 95/6/31 فرجه دارم. متولد نیمه اول 76 هستم.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      ببین اگر اینطوری که مدیرتون گفته باشه اونایی که بهمن ثبت نام میکنن دانشگاه عملا باید براشون معافیت صادر نشه. سال 92 قانون فارغ التحصیل شهریور و خرداد یکی حساب میشن و از شهریور همون سال از نظر نظام وظیفه فارغ التحصیلن و تا یک سال بعداز ان یعنی تا اخر شهریور سال بعد فرصت معرفی دارند یعنی اگر یه سال تموم بشه غیبت میخوری و دانشگاه ثبت نام نمیکنه وبرات معافیت تحصیلی صادر نمیشه.

خیلی راحت میری سایت نظام وظیفه قسمت مشاوره اونجا میپرسی ظرف 48 ساعت طبق گفته اشون جواب میدن . من پرسیدم گفتن تا 95/6/31 فرجه دارم. متولد نیمه اول 76 هستم.
      ممنون از راهنماییت باید دوباره برم این قسمت وظیفه عمومی که دیگه کاملا روشن شم

14. Top | #14
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات

من متولد 7 تیرماه 76 ام ، خرداد 94 امتحانای نوبت دوم پیشم رو دادم همه درسارو نمره گرفتم به جز زیست که امتحان نهایی 9/5 آوردم با مستمر شد 12/5 و یکی دیکه ریاضی که 7/5 آوردم با مستمر شد 9/75 تکماده خورد ، کنکور 94 شرکت کردم حالا دارم واسه کنکور 95 میخونم ، میتونم کنکور بدم؟ غیبت نمیخورم؟ شنیدم یکی میگفت اگه یه روزم غیبت بخورم دیگه نمی تونم برم دانشگاه باید سربازی رو تموم کنم بعد برم دانشگاه آیا صحت داره؟؟
      رفیق من یه ماه از مهلتش رفته بود ولی رفت دانشگاه ثبت نام کرد
      معافیت تحصیلی هم گرفت

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

شما تا خرداد ماه سال 95 فرجه دارین ! تنها کاری که شما باید بکنی اینه که قبل از 31 خرداد 95 دفترچه اعزام به خدمت رو بگیری و تاریخش رو بزنی واسه 1 مهر و بفرستی ! خوشبختانه تاریخ رو خودتون میتونید تعیین کنین !

شما که الان میتونی کنکور بدی و مشکلی نداری ولی اگه کسی یک روز هم غیبت داشته باشه سرباز محسوب میشه و دو حالت براش پیش میاد !

1- نمیتونه تو دانشگاه ثبت نام بکنه مگر اینکه درخواست بده و اگه شانس داشته باشه و این درخواست تایید بشه میتونه بره واسه ثبت نام و بعد تموم شدن آموزشی و ترم دوم بره درسش رو ادامه بده ! بعد تموم شدن درسش هم سربازی رو ادامه میده !

2 - تو دانشگاه ثبت نام میکنه و کاغذش رو میبره نظام وظیفه ! اونها هم قبول میکنن ولی به یه شرط ! اونا به ازای هر روز غیبت ، یه مدتی میزارن رو سربازیش ! منم میشناسم یه همچین فردی رو که رفت پیام نور ثبت نام کرد ولی سربازیش شد 36 ماه !

ولی شما کلا بیخیال این موضوع شو و نگران نباش چون یه سال فرصت داری و خودشم که متولد تیر هستی و نیمه دوم سال ! واسه همین دیگه کسی با شما کاری نداره ! فقط یادت باشه که سال بعد قبل خرداد دفترچه اعزام به خدمت رو بفرستی !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)