خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کجا درس میخونین؟

رأی دهندگان
    12. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خانه

12 100.00%
    • کتابخانه

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

بهترین مکان برای مطالعه

سلام.شما کجا مطالعه میکنید؟
      خانه یا کتابخانه؟
      اگه کتاب خانه رو انتخاب میکنید ::::::
      کتابخانه ای رو انتخاب میکنید نزدیک خونتون باشه یا کتابخانه دور تر با منابع بیشتر؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...اینکه شما بخواین از دیگران بپرسین کتابخونه بهتره یا خونه یک اشتباه محضه..چون هرکس شرایطش فرق داره یا حداقل بعضی دروس رو شرایط فرق داره..مثلا من خودم درس زیست و شیمیو توکتابخونه میخوندم نمیتوستم بیام تست بزنم تو خونه ینی یادم نمیموند...اما دروس فیزیک و ریاضی رو نتیجه میداد تو کتابخونه..کلا روش هرکس فرق داره...اما میشه گفت تقریبا اکثر افراد در سال کنکور یا کلا دوران تحصلیشون هم از خونه استفاده کردن هم از کتابخونه...خونه به دلیل ارام بودن برای بعضی دروس و مطالعه اونها عالیه...اما کتابخونه هم مزیتش اینه که توجو رقابت قرار میگیری و به نوعی اگه یکم احساس ناامیدی و کسل بودن تو درس خودن کنی به خودت بیای..بعضیا میگن هر از چن گاهی رفتن به فضای کتابخونه خیلیم عالیه چون باز اون جو و فضا رو میبینی..

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه بخواین درباره نوع کتابخونه هم بپرسین بهتون میگم اگه منابع رو خودتون دارین برای هر درس یک منبع خوب حتی اگه کتابخونه کتاب کمک درسی ای هم نداشت برین خوبه...اگه منابع رو دارین کتابخونه ای رو انتخاب کنین که اولا فضای ساکت ومناسب و خیلی شللوغ نباشه ..دوما نزدیک خونتون باشه تا وقت کمتری ازتون هدر بره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من با اینکه خونمون خیلی شلوغه ولی بازم خونه رو ترجیح میدم .
      کتابخونه و سالن مطالعات باعث میشه حواسم به اطرافیان پرت بشه و تمرکزم رو از دست بدم .

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emprator227 نمایش پست ها
      خانه یا کتابخانه؟
      کتابخانه ای رو انتخاب میکنید نزدیک خونتون باشه یا کتابخانه دور تر با منابع بیشتر؟
      من خودم خونه رو ترجیح می‌دم اما بین کلاسام میرم کتابخونه و کتابخونه ای رو انتخاب کردم که نزدیک به کلاسام باشه

Sent from my K017 using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهترین جا کتابخونه ای هست که توش رفیق نداشته باشی.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خونه رو انتخاب میکنم...اتاق مطالعه...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهترین جا همونجایی هستش که شما خودت توش راحت باشی...

من خودم فعلا میرم کتابخونه اونجا راحتترم...چون تو خونه صدای تی وی - زنگ تلفن و...حواسمو پرت میکنن ولی اونجا که میرم میشه گفت مجبورم درس بخونم...
      اگه کتابخونه رفتین سعی کنین با کسی دوست نشین...
      Öyle bir mevsimki
      İnsanlar havadan daha soğuk

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emprator227 نمایش پست ها
      خانه یا کتابخانه؟
      سلام.داداش هر کجا که احساس میکنید راحت هستید مطالعه کنید..خودم خانه رو ترجیح میدم چون حاشیه های کمتری داره.
      رَبِّ زِدنی عِلمَاً و إِیماناً وَ عَمَلاً صالِحاً وَ أَلحِقنی بالصّالِحین
      ​...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انصافا من بعد از دو سه سال رفت و آمد به کتابخونه و دیدنه افراد مختلف میگم که به هیچ وجه هیچکی نمیتونه برای یکی دیگه تو این زمینه چیزی تجویز کنه ! و فقط خود فرد هستش که میتونه بفهمه کجا راحت تره ، مثلا پسر خاله ی خود من یک سال برای کنکورش صبح تا شب دخیل بسته بود به کتابخونه و اصلا بیرون هم نمیومد و آخر هم اون چیزی رو که میخواست قبول شد، ولی برای من یه روز تو کتابخونه درس خوندن مثل یه هفته تو خونه خوندن خسته کننده است ، به خصوص موقع دستشویی ، لامصب یه عذابیه تو کتابخونه ، حالا خوبه کار فرهنگیه دییییییییی ، ناهار یه عذاب دیگه ، میان وعده ها یه عذاب دیگه ، رفت و آمد یه عذاب دیگه، مخ خوری رفقا و... یه مدت باید رفت و بعد انتخاب کرد...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      بهترین جا همونجایی هستش که شما خودت توش راحت باشی...

من خودم فعلا میرم کتابخونه اونجا راحتترم...چون تو خونه صدای تی وی - زنگ تلفن و...حواسمو پرت میکنن ولی اونجا که میرم میشه گفت مجبورم درس بخونم...
      اگه کتابخونه رفتین سعی کنین با کسی دوست نشین...
      احسنتتتت...دقیقا همینه...کتابخونه به نظرم هر از چن گاهی برید خوبه اما همینطور که همه میگن اصلا دوست پیدا نکنین یا اگه با دوستتون هم میرین کتابخونه نهایتا دو یا 3 نفری برید نه یه گروه بزرگ از دوستان...چون وقتی زیاد هستین خیلی خیلی بد میشه...هر دقیقه یکی میاد حواستونو پرت میکنه و باعث از بین رفتن تمرکز میشه..اما اگه با یه دوست هم سطح خودتون برید خیلیم خوبه وقت استراحتارو میتونین سوالات و مشکلاتو حل کنین

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جاش اهمیتی برام نداره فقط یه جایی باشه که اونجا سکوت مطلق حکم فرما باشه !

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظر من که خونه بهتره البته اگه اعضای خانواده باهاتون همکاری کنن و محیط آروم باشه
      همین آماده شدن و رفتن به کتابخونه و برگشتن تو طول روز ممکنه 1 یا 2 ساعت از وقت مفید مطالعتون رو هدر بده

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ب نظر من همیشه هم نباید محیط آروم و ساکت باشه چون ممکنه سر جلسه کنکور هر اتفاقی بیفته...شما باید عادت کنی ب محیط بی صدا و با صدا ب تمرکز برسی تو هر محیط ،خونه ب نظرم محیط مناسب تری هستش و اینکه پشت میز مطاللعه باشید و روبروتون چیزی نباشه ک شمارو سرگرم خودش کنه (عکس و پوستر یا هرچیزی)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن