خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چند سوال درباره کنکور 92 و سربازی

سلام
      دوستان چند سوال داشتم که ممنون میشم دوستان باتجربه راهنمایی کنند:

1- کنکور 92 تو سه روز هست. کی و به چه نحوی اعلام میشه که منِ رشته ریاضی فیزیک باید تو چه روز و ساعتی امتحان بدم؟
      2- دوستان تهرانی میدونند که محل برگزاری کنکور در تهران کجاست؟
      3- نتایج نهایی و اینکه آیا ما قبول شدیم یا نه، چه زمانی حدودا اعلام میشه؟
      4- کارت ورود به آزمون رو کی و چگونه میتونم بگیرم؟
      5- روز آزمون حتما باید کارت ملی همراهم باشه؟ مدرک دیگه ای هم لازمه؟

------------------------------------------

6- یه سوال خیلی مهم هم درباره سربازی دارم و اینه که اگر من امسال قبول نشم، با توجه به این که متولد خرداد 74 هستم، سال آینده باید سربازی برم یا هنوز وقت دارم و میتونم کنکور سال 93 را شرکت کنم؟
      7- اگه یه توضیحی درباره هزینه دانشگاه آزاد و پیام نور هم بدید ممنون میشم. مثلا برای رشته کامپیوتر، هزینه آزاد و پیام نور حدودا چه قدر میشه؟

پیشاپیش ممنون از دوستانی که جوابم رو میدند

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1. 6 تیر ساعت 7:30 باید در حوضه باشین

2*. توی کارت ورود به جلسه ذکر میشه

3.untitled.jpg

4.از سایت سنجش

5.کارت ملی فقط

*با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون احتمال تعییر در اعلام نتیجه هم هست ولی تنها این جدول منتشر شده! در صورت تغییر اعلام میشه.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته
      ویرایش توسط Ro.Architect : 23 فروردین 1392 در ساعت 22:49

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حسين توکلي با اعلام زمان برگزاري آزمون سراسري در روزهاي 6، 7 و 8 تيرماه 92 درباره اعلام نتايج اوليه، اظهار داشت: نتايج اوليه به صورت کارنامه تنظيم و در هفته دوم مردادماه روي سايت سازمان سنجش قرار مي گيرد.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      درود--برا سربازی شما برو تو تاپیک مخصوص به خودش همه چیز هست متوجه نشدی بازم بپرس دوستان جواب میدن---خلاصه این که بهترین راهش نگه داشتن دوتا درسه تا شهریور
      خدانگهدار

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
      درود--برا سربازی شما برو تو تاپیک مخصوص به خودش همه چیز هست متوجه نشدی بازم بپرس دوستان جواب میدن---خلاصه این که بهترین راهش نگه داشتن دوتا درسه تا شهریور

دوست عزیز، تاپیک مخصوص بهش کدومه؟
      منظورتون رو از اون جمله قرمز رنگ چیه؟ بیشتر توضیح میدید؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یک تاپیکه به اسم پشت کنکوریها و مشکلات نظام وظیفه---یدونه از سرنگا نیرو انتظامی تو"یک مصاحبه"چند وقت پیش گفته بود مطمئن ترین راه برا پشت کنکور موندن قبول نشدن یا مردود شدن تو یک یا دو درسه--شما اگه درسو نگه داری میتونی یک سال وایسی ولی واینسا به خدا همه جوره اذیت میشی این یک پیشنهاد بود از طرف من--موفق باشی
      خدانگهدار

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورتون افتادن تو دروس پیش دانشگاهی هست یا چیز دیگه ای؟؟
      فکر کنم منظورتون اینه که امسال (پیش دانشگاهی) یک تا دو درس رو خرداد ماه بیفتم و اونو شهریور امتحان بدم؟؟
      ----------------------------
      اگه امسال پیش رو قبول بشم اما تو کنکور قبولی نیارم، قانونا نمیتونم صبر کنم و کنکور 93 رو شرکت کنم به خاطر سرباز شدن؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه نميتوني ديگه كنكور بدي..قانون جديد نظام وظيفه هست..خدا لعنتشون كنه...
      برو به سايت پايگاه اطلاع رساني پليس اونجا قانونش نوشته شده.
      البته امسال واسه اونايي مه 73 بودن و نيمه اولي..اينجوري شدش..بازم ريسكش بالاست كه تو بخاي همه درسا رو پاس كني به اميد اينكه سال ديگه هم ميتوني كنكور بدي..
      بهتره نگه داري
      اگر فکر کنید که میتوانید , آنگاه خواهید توانست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان اگر من پیش دانشگاهی رو قبول بشم و کنکور 92 هم قبولی نیارم، میتونم تو کنکور 93 ثبت نام کنم و شرکت کنم؟؟
      کاری به سرباز بودن ندارم. میخواستم ببینم میشه شرکت کرد؟ گیر نمیدند؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IranSatellite نمایش پست ها
      دوستان اگر من پیش دانشگاهی رو قبول بشم و کنکور 92 هم قبولی نیارم، میتونم تو کنکور 93 ثبت نام کنم و شرکت کنم؟؟
      کاری به سرباز بودن ندارم. میخواستم ببینم میشه شرکت کرد؟ گیر نمیدند؟
      برا چی گیر بدند !! شما تا سال 99 هم کنکور بدی کسی بهت گیر نمیده هیچ تازه خوشحالم میشند ( اونا پولشونو میگیرن ، شما هم تو آزمون شرکت میکنی خیلی شیک و کمی مجلسی ... )
      تا میخوای بری ثبت نام کنی اونجاست که گیرا شروع میشه اگه مشکلی داشته باشی ...
      حالا اگه میخوای مشکلی از نظر سربازی هم نداشته باشی و 1 سال فرجه ی تحصیلی داشته باشی
      خیلی شیک یکی از دروسی که نهایی هست نمیری امتحان بدی ، واسه محکم کاری 2 تاشو امتحان نده
      بعد شهریور یا دی ماه برو پاسشون کن و از 1 سال فراغت از تحصیلت لذت ببر
      البته اینم تذکر بدم بهت ؛ اگه واقعا میدونی میخوای واسه سال دیگه بخونی این کارو انجام بده
      وگرنه اگه میخوای امسال بری دانشگاه مثل شیر همه ی دروس رو پاس کنو برو جــلــو ...
      و من الله توفیق ...
      و من الله توفیق ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ســجــاد نمایش پست ها
      برا چی گیر بدند !! شما تا سال 99 هم کنکور بدی کسی بهت گیر نمیده هیچ تازه خوشحالم میشند ( اونا پولشونو میگیرن ، شما هم تو آزمون شرکت میکنی خیلی شیک و کمی مجلسی ... )
      حالا اگه میخوای مشکلی از نظر سربازی هم نداشته باشی و 1 سال فرجه ی تحصیلی داشته باشی
      خیلی شیک یکی از دروسی که نهایی هست نمیری امتحان بدی ، واسه محکم کاری 2 تاشو امتحان نده
      البته اینم تذکر بدم بهت ؛ اگه واقعا میدونی میخوای واسه سال دیگه بخونی این کارو انجام بده
      وگرنه اگه میخوای امسال بری دانشگاه مثل شیر همه ی دروس رو پاس کنو برو جــلــو ...
      و من الله توفیق ...
      و من الله توفیق ...

من نمیدونم این بچه های پیش چرا این قدر از تجدیدی می ترسن ، بابا من ، اقا سجاد و دوستای دیگه اینو داریم بتون می گیم حالا با خودتون ما تجربمون رو میگیم و دوستان استفاده کنید ..... پس چیکار میکنید شما یاد بگیرید دیگه
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ســجــاد نمایش پست ها
      و من الله توفیق ...
      و من الله توفیق ...

عزیز، منظورت از اون جمله قرمز رنگ چیه؟؟
      چه گیری ممکنه موقع ثبت نام بدند؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      برا سرباری ممکنه گیر بدن برا اینه که غیبت خورده باشی که مذارن ثبت نام کنی--یبین دوتا اشتباه بزرگ زندگی من اینه 1وایسادم پشت کنکور 2درس تجدیدی نذاشتم---گفتم من که معدلم همش بالا این بوده بیام بیوفتم و .... حالا میگم اشتباه کردم--اصلا شما برا چی از الان تو فکر پشت کنکور موندی--پاشو داداش بخون یچی خوب بیاری بری الکی یک سال عمرتو هدر نده
      خدانگهدار

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IranSatellite نمایش پست ها
      عزیز، منظورت از اون جمله قرمز رنگ چیه؟؟
      چه گیری ممکنه موقع ثبت نام بدند؟
      منظورم خیلی واضحـــه
      اگه غیبت خورده باشی ، بهت گیر میدن و نمیزارن ثبت نام کنی ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
      برا سرباری ممکنه گیر بدن برا اینه که غیبت خورده باشی که مذارن ثبت نام کنی--یبین دوتا اشتباه بزرگ زندگی من اینه 1وایسادم پشت کنکور 2درس تجدیدی نذاشتم---گفتم من که معدلم همش بالا این بوده بیام بیوفتم و .... حالا میگم اشتباه کردم--اصلا شما برا چی از الان تو فکر پشت کنکور موندی--پاشو داداش بخون یچی خوب بیاری بری الکی یک سال عمرتو هدر نده
      داداش من دارم میخونم منتهی 1% احتمال میدم رشته درست حسابی قبول نشم، واسه اون دارم میگم
      واقعا دو دل هستم که چی کار کنم: پیش رو تجدیدی بیارم یا همه رو قبول بشم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن