خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ســجــاد نمایش پست ها
      منظورم خیلی واضحـــه
      اگه غیبت خورده باشی ، بهت گیر میدن و نمیزارن ثبت نام کنی ...
      خب داداش، من متولد خرداد 74 هستم و ظاهرا 1 سال بعد از گرفتن مدرک پیش دانشگاهی وقت دارم که خودم رو معرفی کنم.
      از طرفی، ثبت نام کنکور 93 هم احتمالا تو آذر یا دی امسال هست.
      فکر کنم با توجه به اون فرجه 1 ساله، گیری تو کار واسه ثبت نام نشه؟ درسته یا احتمال دیگه ای هم وجود داره؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دوتا سوال دارم خیلی برام مهمن اگه بهم جواب بدید ممنون میشم :
      1_من متولد73/12/27 هستم اگه امسال پیش دانشگاهی خرداد قبول نشم بیفته شهریور یکی دو درس از طرفی کنکور 92 دانشگاه سراسری یا ازاد ... قبول بشم میتونم برم دانشگاه بعد پاس کردن در شهریور یا باید حتماً خرداد قبول بشم ؟که نمیشم
      2_اگه شهریور پاس کنم بخوام کنکور 93 شرکت کنم مشکل سربازی برام پیش نمیاد ؟ میتونم این یه سال پشت کنکوری رو دانشگاه ازاد یا پیام نور برای کارشناسی بخونم بدون اینکه انصراف بدم و سال بعد هم سراسری 93 قبول بشم یه رشته دیگه و هر دوتا رو ادامه بدم ؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sotly نمایش پست ها
      2_اگه شهریور پاس کنم بخوام کنکور 93 شرکت کنم مشکل سربازی برام پیش نمیاد ؟ میتونم این یه سال پشت کنکوری رو دانشگاه ازاد یا پیام نور برای کارشناسی بخونم بدون اینکه انصراف بدم و سال بعد هم سراسری 93 قبول بشم یه رشته دیگه و هر دوتا رو ادامه بدم ؟
      این سوال منم هستم...من متولد نیمه دوم 73 هستم...اگه امسال موفق نشم میتونم کنکور 93 شرکت کنم یا باید برم سربازی؟؟

یه سوال دیگه م دارم...الان با توجه به اینکه نتایج نهایی نیمه دوم شهریور اعلام میشه ما دقیقا کی باید واسه ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنیم؟؟؟
      ویرایش توسط hadi777ss : 01 خرداد 1392 در ساعت 01:39

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadi777ss نمایش پست ها
      این سوال منم هستم...من متولد نیمه دوم 73 هستم...اگه امسال موفق نشم میتونم کنکور 93 شرکت کنم یا باید برم سربازی؟؟

یه سوال دیگه م دارم...الان با توجه به اینکه نتایج نهایی نیمه دوم شهریور اعلام میشه ما دقیقا کی باید واسه ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنیم؟؟؟

1 - گویا میتونید بدون هیچ منع قانونی شرکت کنید ... البته هنوز خبر موثقی در دسترس نیست (فرض رو بر این میگیریم که اخبار سایت قلم چی موثق هستن)
      2- شمــا نگران ثبت نــام دانشگاه نباش ، قبول که شــدی ایشاالله ، به موقعش بهت میگن که کی بیای واس ثبت نام

و من الله توفیق ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تاپیک مشابه هست
      http://forum.konkur.in/thread1265.html
      تاپیکو بستیم
      خدانگهدار

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن