خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 79
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پ خ کن برام.
      خخخخخ
      هرچی تخس بازی بلدی رو یادم بده.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه چون همه شماره ها سیو در ضمن با گوشی میونه خوبی ندارم ....اصلا نمیدونم کجاس

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میدونی چیه؟؟
      من یه بار شماره ی دوستمو اشتباهی گرفتم...شانس من پسر بود....از تهرانم بود...یافت آبادتهران...
      گفت تو منو میشناسی که زنگیدی....میخوای امتحانم کنی؟؟؟نترس پا نمیدم..
      خلاصه 5 6 روزی درگیر بودیم تا از راهکار اطلاعاتیه خودم استفاده کردم...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

میدونی چیه؟؟
      من یه بار شماره ی دوستمو اشتباهی گرفتم...شانس من پسر بود....از تهرانم بود...یافت آبادتهران...
      گفت تو منو میشناسی که زنگیدی....میخوای امتحانم کنی؟؟؟نترس پا نمیدم..
      خلاصه 5 6 روزی درگیر بودیم تا از راهکار اطلاعاتیه خودم استفاده کردم...
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      چخان :yahoo (4):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اووووووره

من که خیلی خاطره دارم خیلی زیاد - از اون موقع که خط همراه اول قیمت یه میلیون و سیصد تومن بود ( یعنی میخام بگم قبل همتون خط داشتم ) تا الان که مفتی مفتی سیم کارت میدن
      خدا میدونه چه سوتی هایی دادم حالا موندم کدوم رو بتون بگم - سوتی پشت تر سوتی
      یه اس ام اس **** رو که واسه یه آخوند گردن کلفت اشتباه فرستادم - آی یادش بخیر = حسابی آبروم رفت
      سال 87 یه مسنجر فارسی بود - ( به اسم L4i ) یه شب با رفقای مسنجر کنار ساحل کارون یه میتینگ گرفتیم و یکی از دخترا به زور و با سختی فراوان اومده بود - بنده خدا خیلی به فکر خانوادش بود خیلی هم ترسیده بود - موقعی هم که رسیدم خونه - خیر سرم بهش اس دادم - ( مهسا خانم ، رسیدی خونه ، اتفاقی که نیافتاد ) از شانس بسیار خوبم - اون پیام رو واسه مامانم فرستادم - الله و اکبر - مامانم هم مذهبی و تعصبیی - حالا بیاد و درستش کن -یعنی پدری ازم در آورد که هیچ وقت فراموش نمیکنم - اینم یادش بخیر
      آبجی همین مهسا - اسمش مهناز بود - یه شب خیر سرم یه جای مهسا بهش گفتم مهناز - اونم دستش درد نکنه قیامتی به پا کرد - یاخداااااااا - بهم میگفت اره تو با آبجیم دوستی
      اوووووم از چی بگم دیگه
      تا الان چندین مرتبه جوک و عکس های خنده دار **** رو اشتباهن واسه یکی از مشتریای خانمم- یا واسه یکی از دختر خاله هام فرستادم - به خدا آب شدم رفتم زمین - اینم یادش بخیر

آخرین سوتی هم که دادم - بچه هایی که واتس اپ دارن - میدونید که واتس اپ یه امکانی داره به اسم لیست انتشار - یعنی یه لیستی درست میکنی و یه پیام یا هر چی چیزی که خواستی رو میفرستی و واسه کل لیستت میره ( این با گروپ فرق داره ها ) حالا فکرش روبکنیم - یه لیست 250 نفره داشتم که توشون کلی مدیر و رئیس و دکتر و آخوند و استاد و بزرگای فامیل و... بود - خیر سرم میخاستم پیام تبریک عید رو بفرستم که این نمیدونم چی شد این پیام رو فرستادم

طرف به دوست دخترش میگه :یه بوس میدی
      دختره با خنده گفت :فال بزنیم ببینم حافظ چی میگه
      .
      .
      فال امد : ای دوست مده بوس به این پوفیوز د یو س

یعنی تا یه ماه روم نشد بیام واتس اپ - ابرویی دیگه واسم نموند
      حالا باز اگه یادم اومد باز بتون میگم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      تو یکی نخند
      وگرنه میزنم پست کلت
      با این قیافت

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو یکی نخند
      وگرنه میزنم پست کلت
      با این قیافت
      مگه کله پست داره ؟؟؟؟؟ پست ماله انجمنه . باید میگفتی میزنم پس کلت

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اها یادم اومد
      ی بار یه پیام با این مضمون :"اره خوبه فقط مهلا نفهمه"رومیخواستم برای دوستم بفرستم اما چشمتون روزبدنبینه فرستادم برای جناب مهلاخان,اصن هم نفهمیدم تا این پیام برام اومد:اره,چرامهلا بفهمه,مهلا نامحرمه,غریبه اس,لازم نیست چیزی بدونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ب معنای واقعی گندزدم,بعدش قهرکرد:yahoo (4):محلم نمیداد

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه دفعه دوستم بهم گفت نامزدش رو امتحان کنیم ببینیم وفادار هست یا نه . این دخترخاله من گوشی منو گرفت که پیام رو بنویسه تا بفرستیم بعد یهو دیدم داره گریه میکنه که اشتباهی پیام رو فرستاده برا بابای خودش آقا تا نیم ساعت واقعی گریه کرد بعدش منم شروع کردم به گریه کردن البته بیچاره دختر داییم هم داشت از ترس سکته میکرد
      خلاصه نیم ساعت هی گریه کرد و داستان ساخت که بدبخت شدیم حالا چی بگیم به بابام و ....و مامان بابات بفهمن چی میشه و...
      آخرش گفت دروغ گفتم یعنی اون لحظه میخواستم بگیرم خفش کنم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      یه دفعه دوستم بهم گفت نامزدش رو امتحان کنیم ببینیم وفادار هست یا نه . این دخترخاله من گوشی منو گرفت که پیام رو بنویسه تا بفرستیم بعد یهو دیدم داره گریه میکنه که اشتباهی پیام رو فرستاده برا بابای خودش آقا تا نیم ساعت واقعی گریه کرد بعدش منم شروع کردم به گریه کردن البته بیچاره دختر داییم هم داشت از ترس سکته میکرد
      خلاصه نیم ساعت هی گریه کرد و داستان ساخت که بدبخت شدیم حالا چی بگیم به بابام و ....و مامان بابات بفهمن چی میشه و...
      آخرش گفت دروغ گفتم یعنی اون لحظه میخواستم بگیرم خفش کنم
      پپپپخخخخخخخخخخخخ
      منم بودم هر روز سوژت میکردم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پپپپخخخخخخخخخخخخ
      منم بودم هر روز سوژت میکردم
      دروغ گفت نفرستاده بود
      چرا اونوخت ؟؟؟؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      وایییی اره زیاد.. اصن بدجورممم خجالت کشیدم..

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اره
      ی بار ب دوستم نازنین گفته بودم نمرمو نگا کنه بم بگه
      بعد دو تا نازنین داشتم تو گوشیم
      به اونیکی اس دادم نمرمو دیدی
      گفت نمره چیه فلان اینا
      گفتم باو مگه قرار نبود نمرمو ببینی
      بعد یه رب قمیدم ک بله اشتباه اس دادم
      حالا میدونین بدیش کجا بود؟ اینکه صد سال یه یارم ب اونیکی نازنین اس نمیدادم
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      خداروشکر تا بحال نشده
      زندگی بی مکث جریان داره....

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      از طرف من نشده!

ولی یه بار دوستم منو با دوست دخترش اشتباهی گرفته بود

چی بگه خوبه؟

میگفت بیا مغازم رو به نامت میکنم

بعد چند تا چیز دیگه هم گفت که سانسوره

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میدونم همه حداقل یکی دوباری از این سوتی ها دادین
      پس مرد باشید و رو کنید

------------------
      اینی که تعریف میکنم نکته اخلاقی داره و شاید خنده دار هم نباشه - شبیه کلید اسرار میمونه خخخخ
      یه رفیق دارم خیلی خیلی خوشتیپ و خوشکله - یعنی دختر کشه - دخترا از دیدنش سیر نمیشن -
      این دوستمون متاسفانه یه خلصت خیلی خیلی خیلی بدی داشت و از همین موقعیتش خیلی سو استفاده میکرد - واضح تر بگم خیانت به توان 4 و 5 میکرد
      چندباری نصیحتش کردم ولی اصلا اهمیت نمیداد -تو یه عالم دیگه سیر میکرد - دلم خیلی به حال اون دخترها میسوخت که به این بز اعتماد کردن - از شوخی بگذریم وقتی این صحنه ها رو ازش میدیدم دوس داشتم از وسط چهارتاش کنم دلم بدجور به حال اون دخترا میسوخت - بعضی مواقع وقتی که دخترا رو اذیت میکرد نصحیت فیزیکیش هم میکردم
      همش تو واتس اپ بود - وقتی میرفتم کنارش بهم میگفت حرف نزن - دارم چت میکنم تمرکزم رو بهم نزن ( آخه تو کارش خیلی ماهر بود ) - لا مصب از واتس اپ میپرید میرفت لاین - از لاین میپرید میرفت نیمباز - خلاصه سرش بد جور گرم بود

اقا چشمتون روز بد نبینه نفرینم زیاد طول نکشید که گرفت - اون روز نت نداشت و فقط پیامک میفرستاد - اومد دو پیام رو جا به جا فرستاد - _ بچه ها خوب دقت کنید شما تو پست های قبلی هر چی خوندید مربوط به یه پیام اشتباه بود - ولی این بز اومد دو تا پیام رو جا به جا فرستاد
      اولی اسمش رویا بود : بهش گفته بود که من سر کارم و امروز دیر میام - حالا بهش اس داده ( حدیثکم خب از دانشگاه زدم بیرون - دوش میگیرم پارک زیتون میبینمت - عزیزکم الان درچه حالی ؟ )
      دومی اسمش حدیث بود : اینم از قبل یه قرار رو باهاش تنظیم کرده بود - حالا بهش اس داده ( عزیز دلم رویا - خب بت گفتم به خدا امروز جلسه دارم و دیر وقت میام -بذار فردا می بینمت )

قیافه من

قیافه رفیقم :yahoo (19):
      ویرایش توسط Yek.Doost : 24 اردیبهشت 1394 در ساعت 11:58

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)