خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      هیچوقت خودتو تحقیر نکن
      انگیزتو ببر بالا
      ب خدا و خودت اعتماد داشته باش
      کنکور همه زندگی نیس
      فکراتو کن راهتو پیدا کن
      توکلتم فقط ب خدا باشه
      توسلتم به اهلبیت علیهم السلام
      اونوقته ک خودتو پیدا کنی و ب نتیجه ای میخوای میرسی

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز رفیق خودم رفت سربازی و همون سال اول درحالیکه که سربازی هم میرفت درس میخوند و پرستاری مشهد قبول شد

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ikonkuri نمایش پست ها
      هیچوقت خودتو تحقیر نکن
      انگیزتو ببر بالا
      ب خدا و خودت اعتماد داشته باش
      کنکور همه زندگی نیس
      فکراتو کن راهتو پیدا کن
      توکلتم فقط ب خدا باشه
      توسلتم به اهلبیت علیهم السلام
      اونوقته ک خودتو پیدا کنی و ب نتیجه ای میخوای میرسی
      مرسی از راهنماییتون
      توکل + تلاش بی نهایت وسه منی ک زمتنم تنگه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا ک دیگ سربازی !! پس بهتر یکم به خودت زحمت و سختی بدی و تو سربازی بخونی!!

تا دی ماه چن ماه دیگ مونده بشین بکوب درس بخون ! و ی سری جزوه واس خودت بنویس !!

بعد هم ک سربازی رفتی سعی کن هر روز هر جور شده ( از خوابت بزنی ) ااون جزوات خودتو بخونی !!

کلا اگ شهر خودت باشی ک بهتر نبودی هم از جزوه های خودت یا کتابای تو جیبی کوچیک مثل لقمه های مهروماه میتونی استفاده کنی !
      ی کتاب تست جامع هم بگیری واس تست ( مث زرد قلم چی یا دور دنیا در 4 ساعت گاج)

پس الان تا موقعی ک هنوز سربازی نرفتی بکوب بخون !! بعدم به امید خدا و تلاش خودت میتونی موفق شی !!

به خودت ایمان داشته باش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      دوست عزیز رفیق خودم رفت سربازی و همون سال اول درحالیکه که سربازی هم میرفت درس میخوند و پرستاری مشهد قبول شد
      ایول ب همتش
      موفق باشن

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      حالا ک دیگ سربازی !! پس بهتر یکم به خودت زحمت و سختی بدی و تو سربازی بخونی!!

تا دی ماه چن ماه دیگ مونده بشین بکوب درس بخون ! و ی سری جزوه واس خودت بنویس !!

بعد هم ک سربازی رفتی سعی کن هر روز هر جور شده ( از خوابت بزنی ) ااون جزوات خودتو بخونی !!

کلا اگ شهر خودت باشی ک بهتر نبودی هم از جزوه های خودت یا کتابای تو جیبی کوچیک مثل لقمه های مهروماه میتونی استفاده کنی !
      ی کتاب تست جامع هم بگیری واس تست ( مث زرد قلم چی یا دور دنیا در 4 ساعت گاج)

پس الان تا موقعی ک هنوز سربازی نرفتی بکوب بخون !! بعدم به امید خدا و تلاش خودت میتونی موفق شی !!

به خودت ایمان داشته باش
      هیچ چیز راحت ب دست نمیاد
      سختیشو هر جور شده امسال تحمل میکنم
      یه اشنایی هست داره کارامو میکنه سربازیم نسبا راحت باشم ک کنارش مطالعه کنم
      هر چی قسمت باشه
      توکل ب خدا

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام من میخوام الان انصراف بدم وبرم سربازی میخواستم بدونم با توجه به شرایط الان اگه کنکور۱۴۰۰ ثبت نام کنم میتونم شرکت کنمو تا اومدن نتایج کنکور سربازی باشم وبعد از قبولی برم دانشگاه وایست خدمت بگیرم لطفا کسی میدونه جوابمو بده ممنون.
      ویرایش توسط dr.eliot : 17 شهریور 1399 در ساعت 13:07

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza_bh نمایش پست ها
      سلام
      یکم طولانیه ولی تو رو خدا بخونین
      میخواستم بیام اینجا ویسری چیزا بگم ببینم کی میتونه منو راهنمایی که...
      من سال 93 کنکوری بودم ولی چون اون موقع احمق بودم همش گرفتار تفریح کردن شدمو غافل از اینکه من کنکوری هستم واین تفریحاتو نباید بکنم
      کل سالو تفریح کردیمو اخرش امتحانارو با نمرات ن چندان خوب پاس کردیم. کنکوری دادیم و تو توهمات خودمون فک می کردیم ک رتبمون هم خوب میشه اما کنکور رو عدالته. هرکی تلاش کنه نتیجشو میگیره.
      جوابا اومد و دیدیم بعلللللللللللللله یه رتبه داغون اوردیم ک حتی تو خوابم فک نمیکردم ولی افسوس ک درس نگرفتیمو ب خونه گفتم می خوام یه سال دیگه شانسمو امتحان کنم (اینقدر احمق بودم ک نگفتم می خوام تلاش کنم) سال بعدم با همون منوال پارسال گذشت و از گذشته درس نگرفتیم و همش تفریحو عشقو حال وقت میشد روزی 3-4 ساعت مطالعه می کردم.
      سال دوم خونه هم همش دعوا که با این روش فایده نذاره ولی من گوشم بدهکار نبود و بازم ......
      کنکورو دادیم و فک میکردیم ک معجزه میشه و امسال حتما زیر 50000میشم ولی نتایج ک اومد دیدم تا از پارسال 10000 تا هم بیشتر شدم.
      الان ک داریم اینا رو مینویسم روحیم داغونه. تازه فهمیدم چه گاوی بودم ولی دیگه خیلی دیره...
      خانواده هم که ناراضی بودن ب اجبار منو مجبور کردن دفترچه بفرستم و من برج 10 سربازیم شروع میشه....
      واقغا دوست ندارم حالا که به اشتباهاتم پی بردم بخوام برم سربازی ولی ناچارم که برم.
      خیلی دوست دارم بخونم ولی انگار تموم وجودم بهم میگن تو که سربازی.چجوری؟؟؟؟
      البته دوره تکمیلی ثبت نام کردم فقظ 2 هفته دیگه مونده تا تموم بشه و کارایی کردم که سربازیم تو شهر خودم باشه اگه خدا بخواد.
      حالا شما بگین :
      بزارم کنار سربازیم عمرم حروم شه یا پاشم و کنار سربازیم واقعا از همه وجودم مایه بزارم و .......
      (البته خیلی خیلی سخته)
      اصلا میشه تو سربازی کنکور داد؟؟؟
      هر کی میتونه راهنماییم کنه ازش ممنون میشم
      سلام بر تو ای آشخور(شوخی میکنم ناراحت نشو من خودم 5 ماه پیش آش خور بودمو تموم کردم)
      طبق آخرین اطلاعی که دارم الآن آموزش که دو ماه بود به خاطر کرونا 1 ماه شده پس راحت تری و الکی مثل ما دو ماه وقتت تو آموزش نمیگذره
      ولی آیا میشه تو آموزش درس خودن ؟؟والا من خودم بچه تبریزم و اموزشم توی پادگان سپاه شهید قاضی تبریز بود و آخر هفته ها پنجشنبه ساعت 12 میمومدیم خونه و جمعه شب9.5 باید پادگان بودیم ببین تو آموزش اگه نزدیک باشی به خونتون و شهر خودتون باشی میتونی بخونی اخر هفته ها رو هر چند تو دوره ما سه نفر کتاب اورده بودن وتو خود پادگان تو اوقات فراغت میخوندن ولی از من میشنوی در دوران آموزش و تو پادگان نمیشه خوند چون اختیارت دست خودت نیست اصلا و فشرده هست تایمت (اونایی هم که کتاب کنکور آمورده بودند فقط دستشون نگه میداشتن و نمیخوندن حتی یکیشون بود میگفت یه درس دینی هم نتونستم یخونم )
      ولی بعد آموزش و یگان چی؟؟ میشه خوند؟؟ بستگی داره . میپرسی به چی؟؟ به شهر و منطقه و حتی پست یگان ات که قراره چه مسئولیتی بهت بدن تو پادگان . اگه بیافتی منطقه عملیاتی کتاب دستت نمیتونی بگیری 24 ساعته ak47 دستته(دو هفته من رو فرستادن منطقه عملیاتی اشنویه برای درست کردن سنگر پوکیدم نفس نمیتونستیم بکشیم ولی بعد دو هفته برگشت داده شدیم
      ولی اگه بیافتی شهر نزدیک و یا شهر خودت ولی مسئولیت ات سنگین باشه بازم نمیتونی بخونی و تو مرخصی ها فقط باید بخونی
      ولی اگه شهر دور بیافتی مسئولیت ات آسون و سبک باشه قد یه دانش آموز قشنگ میتونی بخونی ( من خودم آموزشم تبریز بود ولی یگانم افتادم اردبیل که شهر خودم نبود و مرخصی یک ماه تا یک ماه میومدم ولی چون افتاده بودم حوزه شهری که عین هتل بود واقعا از 7 تا 2 کار میکردیم بعد اون من و دوستم تنها بودیم تو حوزه هیچ کس نبود قشنگ میز و صتدلی داشتیم میتونستم برم بخونم ولی نمیخوندم چرا؟؟خسته میشدم میرفتم میخوابیدم و حسش نبود واقعا یا بهتره بگم تنبلی میکردم ) اینجوری باشی میتونی روزی 8 ساعتم بخونی حتی روزای تعطیل که کلا خودتی میتونی هر چقدر خواستی بخونی البته این رو هم در نظر بگیر که اونجا سربازی هر لحظه روز و شب و تعطیل و غیر تعطیل کار باشه باید انجام بدی و وظیفه اولت سربازیه که از این کار ها پیش میومد برای ما هم بعضی اوقات {3 روز در هفته شایدم بعضی اوقات 7 روز هفته که آماده باش میدادن پدرمون درمیومد بخصوص تو اوقات تنش با ترامپ که پهباد و سردار سلیمانی زدن و ...})
      ولی اگه شهر خودت بیافتی و مسئولیت ات هم سبک باشه تبریک میگم بهت چونکه قراره کیف کنی هر روز بعد از ظهر ها خونه ای و هر اتفاقی بیافته تو پادگان بهت ربطی نداره چون مرخصی هستی مگر اینکه ممنوع المرخصی بشی و تو پادگان بمونی که اگه شلوغ کاری کنی این اتفاق برات میافته برای مدتی
      شهر خودت بیافتی مثل اینه که مدرسه میری و بعد ظهر ها برمیگردی اینجوری میتونی خوب بخونی و اگه حین خدمت دانشگاه قبول بشی میتونی بری پادگان برات نامه بزنن بدی دانشگاه و نظام وظیفه برات ایست خدمت بزنه بری دانشگاه بعد از اینکه دانشگاه رو تموم کردی برمیگردی از ادامه که هر چقدر مونده بقیه خدمت ات رو میگذرونی که اگه مدرک تحصیلی ات بره بالا درجه هم بهت میدن

مال من طولانی تر شد

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      سلام من میخوام الان انصراف بدم وبرم سربازی میخواستم بدونم با توجه به شرایط الان اگه کنکور۱۴۰۰ ثبت نام کنم میتونم شرکت کنمو تا اومدن نتایج کنکور سربازی باشم وبعد از قبولی برم دانشگاه وایست خدمت بگیرم لطفا کسی میدونه جوابمو بده ممنون.
      بلههههههههههههههه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام بر تو ای آشخور(شوخی میکنم ناراحت نشو من خودم 5 ماه پیش آش خور بودمو تموم کردم)
      طبق آخرین اطلاعی که دارم الآن آموزش که دو ماه بود به خاطر کرونا 1 ماه شده پس راحت تری و الکی مثل ما دو ماه وقتت تو آموزش نمیگذره
      ولی آیا میشه تو آموزش درس خودن ؟؟والا من خودم بچه تبریزم و اموزشم توی پادگان سپاه شهید قاضی تبریز بود و آخر هفته ها پنجشنبه ساعت 12 میمومدیم خونه و جمعه شب9.5 باید پادگان بودیم ببین تو آموزش اگه نزدیک باشی به خونتون و شهر خودتون باشی میتونی بخونی اخر هفته ها رو هر چند تو دوره ما سه نفر کتاب اورده بودن وتو خود پادگان تو اوقات فراغت میخوندن ولی از من میشنوی در دوران آموزش و تو پادگان نمیشه خوند چون اختیارت دست خودت نیست اصلا و فشرده هست تایمت (اونایی هم که کتاب کنکور آمورده بودند فقط دستشون نگه میداشتن و نمیخوندن حتی یکیشون بود میگفت یه درس دینی هم نتونستم یخونم )
      ولی بعد آموزش و یگان چی؟؟ میشه خوند؟؟ بستگی داره . میپرسی به چی؟؟ به شهر و منطقه و حتی پست یگان ات که قراره چه مسئولیتی بهت بدن تو پادگان . اگه بیافتی منطقه عملیاتی کتاب دستت نمیتونی بگیری 24 ساعته ak47 دستته(دو هفته من رو فرستادن منطقه عملیاتی اشنویه برای درست کردن سنگر پوکیدم نفس نمیتونستیم بکشیم ولی بعد دو هفته برگشت داده شدیم
      ولی اگه بیافتی شهر نزدیک و یا شهر خودت ولی مسئولیت ات سنگین باشه بازم نمیتونی بخونی و تو مرخصی ها فقط باید بخونی
      ولی اگه شهر دور بیافتی مسئولیت ات آسون و سبک باشه قد یه دانش آموز قشنگ میتونی بخونی ( من خودم آموزشم تبریز بود ولی یگانم افتادم اردبیل که شهر خودم نبود و مرخصی یک ماه تا یک ماه میومدم ولی چون افتاده بودم حوزه شهری که عین هتل بود واقعا از 7 تا 2 کار میکردیم بعد اون من و دوستم تنها بودیم تو حوزه هیچ کس نبود قشنگ میز و صتدلی داشتیم میتونستم برم بخونم ولی نمیخوندم چرا؟؟خسته میشدم میرفتم میخوابیدم و حسش نبود واقعا یا بهتره بگم تنبلی میکردم ) اینجوری باشی میتونی روزی 8 ساعتم بخونی حتی روزای تعطیل که کلا خودتی میتونی هر چقدر خواستی بخونی البته این رو هم در نظر بگیر که اونجا سربازی هر لحظه روز و شب و تعطیل و غیر تعطیل کار باشه باید انجام بدی و وظیفه اولت سربازیه که از این کار ها پیش میومد برای ما هم بعضی اوقات {3 روز در هفته شایدم بعضی اوقات 7 روز هفته که آماده باش میدادن پدرمون درمیومد بخصوص تو اوقات تنش با ترامپ که پهباد و سردار سلیمانی زدن و ...})
      ولی اگه شهر خودت بیافتی و مسئولیت ات هم سبک باشه تبریک میگم بهت چونکه قراره کیف کنی هر روز بعد از ظهر ها خونه ای و هر اتفاقی بیافته تو پادگان بهت ربطی نداره چون مرخصی هستی مگر اینکه ممنوع المرخصی بشی و تو پادگان بمونی که اگه شلوغ کاری کنی این اتفاق برات میافته برای مدتی
      شهر خودت بیافتی مثل اینه که مدرسه میری و بعد ظهر ها برمیگردی اینجوری میتونی خوب بخونی و اگه حین خدمت دانشگاه قبول بشی میتونی بری پادگان برات نامه بزنن بدی دانشگاه و نظام وظیفه برات ایست خدمت بزنه بری دانشگاه بعد از اینکه دانشگاه رو تموم کردی برمیگردی از ادامه که هر چقدر مونده بقیه خدمت ات رو میگذرونی که اگه مدرک تحصیلی ات بره بالا درجه هم بهت میدن

مال من طولانی تر شد
      شما کجا خدمت کردین؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      شما کجا خدمت کردین؟
      آموزشی شهید قاضی یگانم 14 روز اشنویه منطقه بودیم از تیپ 37 اردبیل اعزام شدیم بعدش حوزه شهری 1 اردبیل

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مال من طولانی تر شد
      داداش حس نمیکنی یکم دیر رسیدی؟ پست مال سال ۹۴ ه
      الان این بنده خدا بچش همسن منه

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      داداش حس نمیکنی یکم دیر رسیدی؟ پست مال سال ۹۴ ه
      الان این بنده خدا بچش همسن منه
      دیررسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه

شاید یکی دو نفر از کاربرا یه چیز به درد بخور کشف کردن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من این تاپیکو اوردم بالا که جواب منو بدین مال ۹۴ رو جواب دادین

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مال من طولانی تر شد
      از اونجایی که منم قراره در آینده آشخور بشممیخواستم بدونم چیکار کردی افتادی سپاه؟ من احتمالا تا آخر اسفند کارت فعال بگیرم. میدونی بعد از اون باید چی کار کنم تا بیفتم سپاه؟؟؟
      سوال بعدیم اینکه میشه قبل از اعزام کاری بکنم که مسئولیت سبکی داشته باشم؟ مثلا گرفتن گواهینامه برای اینکه تو خدمت راننده بشم.
      بقیه دوستان هم اگه چیزی میدونین ممنون میشم راهنمایی کنین.
      ویرایش توسط -SmS- : 17 شهریور 1399 در ساعت 23:17

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن