خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 159
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      فقط کی بهت گفت برو پزشکی بخونی ؟؟
      چطور؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من شیمی خوندم دانشگاه صنعتی اصفهان اوایل علاقه ای نداشتم به رشتم ولی یواش یواش علاقه پیدا کردم الان مشغول به کارم اما شدیدا احساس پوچی میکنم نمیدونم این احساس گذراس یا نه برای همین دوباره کنکور دادم امسال رتبم به پزشکی ک علاقه واقعیمه (نه درامد و چیزای دیگه) نمیخورد الان ساعت ۴ برمیگردم از کارخونه باز هم تصمیم دارم بخونم شما تکلیفتو با خودت روشن کن تمام جوانب رو بسنج آینده رو تا حد ممکن برای خودت بازسازی کن ببین پزشکی برات بهتره یا مهندسی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه زیر ۵۰۰ منطقه ۳ میاری قطعا پزشکی و تا حد ممکن دندون...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedt نمایش پست ها
      من شیمی خوندم دانشگاه صنعتی اصفهان اوایل علاقه ای نداشتم به رشتم ولی یواش یواش علاقه پیدا کردم الان مشغول به کارم اما شدیدا احساس پوچی میکنم نمیدونم این احساس گذراس یا نه برای همین دوباره کنکور دادم امسال رتبم به پزشکی ک علاقه واقعیمه (نه درامد و چیزای دیگه) نمیخورد الان ساعت ۴ برمیگردم از کارخونه باز هم تصمیم دارم بخونم شما تکلیفتو با خودت روشن کن تمام جوانب رو بسنج آینده رو تا حد ممکن برای خودت بازسازی کن ببین پزشکی برات بهتره یا مهندسی
      ببخشید شیمی یا مهندسی شیمی؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      ببخشید شیمی یا مهندسی شیمی؟

تجربی بودم مهندسی شیمی مال ریاضیاس البته اون زمان هر چی تو صنعتی اص میخوندی بالاتر از حتی پزشکی بود:-) :-) :-) الان رو نگاه نکن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امیدوارم شما هم مشکلتون حل بشه ولی منم با همین قضیه مشکل دارم صنعتی اصفهان از بهترین دانشگاه های کشوره و شما ناراضی هستی مطمعنا شما هم اندازه یه پزشک زحمت کشیدی ولی متاسفانه بخاطر زیاد شدن دانشگاه های آزاد و پیام پول ارزش مهندسی و درآمد اون اومده پایین

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستام 208 مکانیک امیر کبیر 333 برق خواجه نصیر 840 مواد امیر کبیر 1569 مکانیک گیلان قبول شدن به نظرتون اونا وضعیتشون چطوره؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امیدوارم شما هم مشکلتون حل بشه ولی منم با همین قضیه مشکل دارم صنعتی اصفهان از بهترین دانشگاه های کشوره و شما ناراضی هستی مطمعنا شما هم اندازه یه پزشک زحمت کشیدی ولی متاسفانه بخاطر زیاد شدن دانشگاه های آزاد و پیام پول ارزش مهندسی و درآمد اون اومده پایین

قبول دارم حرفتونو پیام نور شهرستانایی ک اصلا اسمشم نشنیدین مهندسی مکانیک برق ...میگیره هر کدوم۵۰ نفر..شاید باور نکنین تو همین کارخونه که دارم کار میکنم شیمی دانشگاه پیام نر هست داشتیم شوخی میکردیم حرف همین مسائل شد پرسیدم بگو بنزن چیه شکلشو اصلا بکش بلد نبود یه ماه تو شوک بودم ک ب قول فیلمه ما داریم کجا میریم من نمیگم باسوادم نه اصلا اگ بودم همون اول به قول شما مثلا رتبم میشد۲۰۰ منطقه میرفتم پزشکی اما این ک بعضی دانشگاه ها دیگ علنا شورشو دراوردن..

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستام 208 مکانیک امیر کبیر 333 برق خواجه نصیر 840 مواد امیر کبیر 1569 مکانیک گیلان قبول شدن به نظرتون اونا وضعیتشون چطوره؟

این رتبه ها چیه؟ اصلا سردرنمیارم از این رتبه و درصدای ریاضی و مهندسی من فقط رتبه زیر ۱۰ هزار کشوریه تجربی رو میشناسم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببخشید اصفهان از استانای صنعتی کشوره و مسلما باید وضعیت مهندسی توش خوب باشه
      میخوام بدونم از بین کسانی که در دانشگاه باهاشون ارتباط داشتید چه در رشته خودتون و چه رشته های دیگه الان وضعیت شغل و درآمد و شان اجتماعی چطوره؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این رتبه ها چیه؟ اصلا سردرنمیارم از این رتبه و درصدای ریاضی و مهندسی من فقط رتبه زیر ۱۰ هزار کشوریه تجربی رو میشناسم
      اینا رتبه دوستامه که 94 کنکور ریاضی دادن و رفتن دانشگاه
      منطقه سه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      در ضمن دوستان من دیپلم ریاضی دارم با معدل کتبی 19.16 امسال این معدل خیلی بهم کمک کرد
      درصدام ادبیات 54 عربی20 معارف 78 زبان 87 ریاضی 17 فیزیک35 شیمی19
      سهمیه ای نداشتم و منطقه 3 هستم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید اصفهان از استانای صنعتی کشوره و مسلما باید وضعیت مهندسی توش خوب باشه
      میخوام بدونم از بین کسانی که در دانشگاه باهاشون ارتباط داشتید چه در رشته خودتون و چه رشته های دیگه الان وضعیت شغل و درآمد و شان اجتماعی چطوره؟

از شاید نزدیک۱۰ ۱۵ نفر انواع رشته های مهندسی ک میشناسم یک نفرشون الان استاد پیام نوره ساعتی تدریس میکنه ک البته تا دو سه سال دیگ وضعش بهتر میشه چن تاشون کارخونه ان چن تاشون دارن دکترا میخونن ولی اونایی ک مهندسی نیستن مثل من همه دارن دکترا میخونن و علنا هیچی...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گفتی شان اجتماعی ..مطمئنا تو کشور شان اجتماعی پزشکی بالاتر از مهندسیه ولی بدون اگ میخوای یه پزشک دلسوز و کار درست شی به چیزی ک نباید فکر کنی و از ذهنت بندازی بیرون این مسائله...و مطمئن باش ک اگه برات مهم نباشه این مسائل حاشیه ای اتفاقا بیشتر تصاحبشون میکنی اگ شان و پول...مهم نباشن برات بیشتر سراغت میاد و بی نیازت میکنه...شبیه شعاره ولی واقعیته

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از شاید نزدیک۱۰ ۱۵ نفر انواع رشته های مهندسی ک میشناسم یک نفرشون الان استاد پیام نوره ساعتی تدریس میکنه ک البته تا دو سه سال دیگ وضعش بهتر میشه چن تاشون کارخونه ان چن تاشون دارن دکترا میخونن ولی اونایی ک مهندسی نیستن مثل من همه دارن دکترا میخونن و علنا هیچی...
      پس از نظر شما تجربی بخونم وضعیت بهتری دارم
      اما یه علاقه ای هم به کارآفرینی دارم که تو تجربی دیگه باید کنارش بزارم

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)