خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اختصاصی ها رو چطور بخونم ؟

سلام. من سال 94 کنکور دادم ولی قبول نشدم ( واسه کنکور 94 نخوندم اصلا) و 95 میخوام کنکور بدم . و از الان میخوام شروع کنم .
      عمومی ها رو میخوام کامل بخونم ولی اختصاصی ها رو نه . چون از چند نفر پرسیدم گفتن اختصاصی ها رو اون جاهایی که پراهمیت تر هست و آسونه بخون .
      حالا بنظرتون تو ریاضی، فیزیک، شیمی کدوم مباحث رو بخونم ؟ میتونید لیست کنید برام ؟ دوم،سوم و چهارم قسمت های مهم رو اگه میشه بگید که شروع کنم .
      در ضمن واسه فیزیک پیش و شیمی منبع خوب معرفی کنید . میخوام کتاب درسی رو نخونم و فقط رو منابع کار کنم . منابعی که هم تست داشته باشه هم آموزش کامل .
      در مورد برنامه ریزی هم اگه میشه کمکم کنید . هنوز برنامه ریزی هم نکردم . مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط ریاضی هست که باید مبحثی خوند بقیه درس ها همگی باید کامل خونده بشن. از فیزیک هم میتونین بخش نور هندسی رو حذف کنین.
      زیست و شیمی باید کامل خونده بشن نه اینکه مبحث انتخاب بشه براشون.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام ...وضعیت منم شبیه شماست!بنظرم شیمی رو کامل بخون چون اولا کتاب های اموزشی خوبی واسش هس هم اینکه مبحث خیلی خاص و سختی نداره که‌کلا بزاریش کنار...منابع خوبم دوستان گفتن واس دوم الگو(البته اگه اموزش میخاین مبتکران)سوم خیلی سبز چهارمم خیلی سبز!واس فیزیکم من تحلیلارو میخونم میگن که مفهومی ترین قسمت از مبحث الکتریسته ساکن و جاری!البته بستگی به خودتونم داره ک رابطتون بااین مبحث چجوریه بشخصه خودم دنبال بهانه بودم این بحثو حذفش کنم!بحثای سخت دیگ فیزیکم سینماتیک و دینامیکه ک چون فارغ التحصیلی نباید حذف کنی اصلا چون وقت کافی واس خوندنشونو داری!(البته اگه اونارم حذف کنی دیگه چیزی نمیمونه)گاج یا مبتکرانو بگیر پیش برو حتما موفق میشی....

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      والا ب نظر من از الان خ زوده بخواین مبحثی بخونین و بعضی مباحثو حذف کنین!!بخونین زمان هس میشه همه رو خوب خوند!
      برای منابع هم مبتونین ب تایپک های منابع مراجعه کنین ولی من خودم فیزیک جامع گاج و شیمی دوم مبتکران و سوم و پیش هم سبز میخوننم.منابع خوبین!
      به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند
      رونده باش...
      امید هیچ معجزه ای ز مرده نیست
      زنده باش...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      آسون ترین بخش ریاضیات برای رشته ریاضی چیه ؟
      مثلا امار یا جبر یا هندسه و.. اینا
      اونایی که میشه تستاشو زد با خوندن زیاد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      آسون ترین بخش ریاضیات برای رشته ریاضی چیه ؟
      مثلا امار یا جبر یا هندسه و.. اینا
      اونایی که میشه تستاشو زد با خوندن زیاد
      ترکیبیات احتمال آمار حد و مشتق و لگاریتم و ماتریس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن