خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک از کسانی ک تو آزمونهای کانون زیست رو بالای 90 میزنن

سلام.
      ی مشکلی دارم با زیست.خیلی خیلی سرعتم پایینه تو تست زدن.چکار کنم این مشکلم رفع بشه.؟و درصد بالا بزنم.24مهر اولین آزمون کانونمه.
      کمکم کنید.ممنون

2. Top | #2
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      والا منم تو سرعت یه همچین مشکلی دارم!
      دوستان راهکار بدین....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی تو انجمن کسی بالای 90 نمیزنه زیستشو؟
      البته حتمن اون فرد الان در حال درس خوندنه.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      شما تو کنکور سراسری طبق دفترچه برای 50 سوال زیست شناسی 36 دقیقه فرصت داری که می شه به عبارتی برای هر سوال 43/2 ثانیه ناقابل ، در آزمون قلم چی هم در حالت معمول ( به جز آزمون های جمع بندی و جامع ) برای 20 سوال 15 دقیقه وقت دارین که می شه برای هر سوال 45 ثانیه
      خوب این زمان برای کنکور های سال های دور مناسب بود ولی با تغییر سبک سوالا برای بیشتر سوالات پاسخگو نیست.
      بنابراین شما معمولاً باید وقت بیشتری رو از حالت استاندارد به زیست تعلق بدید
      اگر منظور شما این هست که نمی تونید تو وقت تعیین شده در آزمون پاسخ بدید خوب این همونطور که بالا توضیح دادم تقریباً طبیعیه
      ولی اگر زمان اضافه هم می گیرید ولی باز هم وقت کم میارید
      مشکلتون می تونه یکی از این ها باشه :
      در فهم مفاهیم کتاب درسی مشکل دارید ... راهکار : از دبیر یا درسنامه کتاب های معتبر برای رفع ابهام استفاده کنید.
      تسلطتون به متن کتاب درسی پایینه و زمانی رو هنگام بازیابی اطلاعات هدر می دید ... راهکار : کتاب درسی رو دقیق تر و با حوصله تر بخونید.
      مطالعه اولیتون دقیق و عمقی بوده اما به دلیل مرور کم مطالب از حافظتون رفته ... راهکار : مرور منظم داشته باشید.
      در خونه کم تست می زنید و آمادگی لازم رو ندارید ... راهکار : قبل از آزمون تست استاندارد تمرین کنید. ( ابتدا تعدادی تست بدون زمان جهت آموزش بزنید و بعد تعدادی تست زماندار جهت سنجش اطلاعات و تثبیت دانسته ها )
      سر جلسه آزمون قسمتی از وقتتون صرف ارتباط دادن مطالب و ترجمه ظاهر سوال یا گزینه ها میشه ... راهکار : سعی کنید هنگام مطالعه و تست زدن فعال باشید و این استدلال ها و ارتباط بین مطالب رو قبل از آزمون به دست بیارید تا سر جلسه آزمون کارتون ساده تر بشه.

اگر بخوام خیلی کلی هم بگم تست زیست شناسی هم مثل هر درس یا کار دیگه ای هست که با تمرین و ممارست عادی میشه و با تلاش در طول زمان سرعتتون بالا میره.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.parnia نمایش پست ها
      سلام.ی مشکلی دارم با زیست.خیلی خیلی سرعتم پایینه تو تست زدن.چکار کنم این مشکلم رفع بشه.؟و درصد بالا بزنم.24مهر اولین آزمون کانونمه.کمکم کنید.ممنون
      سلام.من زیستو بالای ٩٠نمیزنم ولی حداقل ٧٠میزنم دیگهخب شما تازه شروع کردین به تست زدن و ازمون دادن.اروم اروم که مطالب توی ذهنتون طبقه بندی شد تیپ بندی تست ها هم میاد تو دستت و میدونی چیکار کنی.بنظرم بهترین روش مرور زیاد و زدن تست تکراری توی هر نوبت هست.اگه امروز ٢٠تا تست زدی فردا ١٠تا از همین بیست تست +١٠تست جدید بزنیندرکل زیاد غصه اینو نخورین.تازه اول راهیم درست میشهموفق باشین
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از هر دوی شما.
      منظور من اینه ک مثلن امروز میتوام تست بزنم واسه 75 تا تست مثلن نزدیک 2 ساعت وقتم میره.دارم گزینه ها رو میخونم خیلی طول میکشه.
      بله فکر کنم ی جورایی تا بخواد اون مطلب تو ذهنم لود بشه طول میکشه. مثل ی کامپیوتر قدیمی سرعتم کنده نسبت ب all in one apple.
      چ مثال یاحالی زدم. ولی دقیقن ب همین کندی هستم. و خیلی ناراحتم از این موضوع.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون از هر دوی شما.
      منظور من اینه ک مثلن امروز میتوام تست بزنم واسه 75 تا تست مثلن نزدیک 2 ساعت وقتم میره.دارم گزینه ها رو میخونم خیلی طول میکشه.
      بله فکر کنم ی جورایی تا بخواد اون مطلب تو ذهنم لود بشه طول میکشه. مثل ی کامپیوتر قدیمی سرعتم کنده نسبت ب all in one apple.
      چ مثال یاحالی زدم. ولی دقیقن ب همین کندی هستم. و خیلی ناراحتم از این موضوع.
      باید تمرین بکنی تمرین تمرین تمرین ...اینقدر تست بزن تا مهارتت بره بالا...

راهکاری وجود نداره تو هر جا خواستی موفق باشی باید تمرین بکنی حالا هر چی نمیخاد باشه....

اگه فوتبال رو دنبال کنی رونالدو نصف مسی هم استعداد فوتبالی نداره ولی با سخت ترین تمرینات خودشو هم سطح اون رسونده و خیلی جا ها هم بالاتر !

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عزیزم نود زدن تو کانون کار هر کسی نیس اونقدر باید به کتاب مسلط باشی که بتونی بزنی سوالاشو من سرعتم بالاس ولی باز مشکل دارم پس مشکل تو خوندنمه..........باید بخوری کتابو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون.
      پس منی ک آنزیم سلولاز ندارم و فقط باید ب باکتریهای همزیست روده بزرگم اکتفا کنم تکلیفم چیه؟
      واسه شوخی گفتم.
      چشم.
      پس برم سر خوندن حسابیه کتاب و ب قول شما بخورمش.
      چندین باره.تا کامل خط ب خطو حفظ بشم. نهایتش رو زیست طی روز بیشتر وقت میذارم. مثلن 3 ساعت در روز.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من یه مشکلی تو زیست دارم اونم اینکه هرچقدرررر هم که میخونم نمیتونم بالای 30 بزنم تازه پشت کنکورم هستم ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nafiseh_klm نمایش پست ها
      سلام ببخشید من یه مشکلی تو زیست دارم اونم اینکه هرچقدرررر هم که میخونم نمیتونم بالای 30 بزنم تازه پشت کنکورم هستم ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم
      شاید کنکوری نمیخونی. شاید ترکیبی نمیخونی شاید منبعت مشکل داره و ده ها شاید دیگه.
      باید روش کامل خوندن و منابعت رو بگی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.
      ی مشکلی دارم با زیست.خیلی خیلی سرعتم پایینه تو تست زدن.چکار کنم این مشکلم رفع بشه.؟و درصد بالا بزنم.24مهر اولین آزمون کانونمه.
      کمکم کنید.ممنون
      سلام

من معمولا زیست رو بالای 90 و بعضا 100 میزنم

من هم تست های اموزشی رو تو زمان زیادی حل میکنم چون نکته هاشو تو کتاب می نویسم ولی تستای

کنکور رو زمان دار حل می کنم
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سرعت تو در زیست = 1-عمیق خواندن 2_حل تمرین کافی از هر مبحث3-تمرکز کافی سر ازمون که مجبور نشی یه گزینرو دوبار بخونی4-مرور بسیار زیاد مثلا هروقت که می خوای بخونی از اول بخوونی خیلی به نظر من عالیه مممکنه یکی دوبار اول برات سخت باشه ولی باعث تثبیت نکات میشه 5-درس زیست سعی کن تو برنامه هرروزت باشه 6-واخر این که به نظر من چند منبعی بودن تو زیست نه تنها بد نیست بلکه عالیه چون باعث میشه نکات بیشتر یاد بگیری

من بالا 90نمیزنم ولی میانگین 75-یا 80میزنم

امیدوارم همه موفق باشن هرکس به اندازه تلاشش نتیجه بگیره

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اول کتاب درسی رو میخونم بعد کتاب آقای عمارلو رو میخونم بعد دوباره کتاب درسی رو مرور میکنم بعد از گاج طوسی تست میزنم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن