خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      بر و بچ کلیشه ای حرف نزنین.....لطفا...
      میشه بگی کجای حرفها کلیشه ای بود؟؟
      من گفتم که میشه زبان رو به عنوان یه مهارت داشت!

وقتی دبیرستانی بودم فکر میکردم زبانم خیلی خوبه و ....
      اومدم دانشگاه دیدم واسه اینکه یه فصل شیمی عمومی رو به زبون اصلی بخونم 3 روز وقت میگیره ازم! این یعنی فاجعه! چون در علوم پزشکی از ترم 7 به بعد تقریبا منبع خوب فارسی یافت نمیشه! بخاطر همین رفتم انتشارات جنگل 3-4 کتاب خوب زبان گرفتم و الان بخدا معتقدم خوندن زبان واجب تر از درسهای دانشگاست! به جمله آخرم خیلی فکر کنید!

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منظورتون از کارهای پژوهش و پژوهش محور درس خوندن و اینا چیه؟ میشه واضحتر بگین؟
      ...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها

اومدم دانشگاه دیدم واسه اینکه یه فصل شیمی عمومی رو به زبون اصلی بخونم 3 روز وقت میگیره ازم! این یعنی فاجعه! چون در علوم پزشکی از ترم 7 به بعد تقریبا منبع خوب فارسی یافت نمیشه! بخاطر همین رفتم انتشارات جنگل 3-4 کتاب خوب زبان گرفتم و الان بخدا معتقدم خوندن زبان واجب تر از درسهای دانشگاست! به جمله آخرم خیلی فکر کنید!
      ببخشید من اگه یه دانش آموز قوی باشم شما ریاضی رو به پیشنهاد میکنی یا تجربی

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

4. Top | #34
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      همه چیز رو گردن کنکور ننداز!
      آدم اگه بخواد میتونه سال اول و دوم و حتی سوم دبیرستان پژوهش محور درس بخونه یا به عنوان یه معارت زبان رو داشته باشه
      این کنکور بچه هارو از درس واقعی دور کرده حالا شما نظرتون محترم.

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دکتر منظورم شما نبودید زود قضاوت کردید....وگرنه حرفاتون حقیقته....

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      یعنی صرف نمره و کارنامه مث کامپیوتر مطالب دبیرستانو حفظ نکن واسه کنکورت که ارزش علم بیاد پایین واسه خود خود خود علم و دانش واقعی بخون ....نه اینکه حفظ کنی فقط تند تند واسه کنکور....

البته دکتر معذرت میخوام جای شما پاسخ دادم....

7. Top | #37
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یعنی صرف نمره و کارنامه مث کامپیوتر مطالب دبیرستانو حفظ نکن واسه کنکورت که ارزش علم بیاد پایین واسه خود خود خود علم و دانش واقعی بخون ....نه اینکه حفظ کنی فقط تند تند واسه کنکور....

البته دکتر معذرت میخوام جای شما پاسخ دادم....
      البته تو تجربی همه درس هارو نه ادم شیمی و زیست زبان و زبان فارسی رو خوب بدونه بد نیست.
      ولی گفتنش اسونه وقتی ادم بارش رو بسته باشه قطعا اگه قبول شدم سال دیگه میام از این حرفای قشنگ قشنگ میزنم براتون[emoji23] [emoji23]

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      یه کمی علم بروز تر، کتاب های درسی خیلی ضعف دارن از نظر متن! البته مطالعه پژوهش محور واسه سال اول و دومه و مخصوصا اینکه نهایی هم الان شده ربع کنکور! یعنی عملا سوم و پیش درگیر درس هستید!

جشنواره خوارزمی! خیلی پشیمونم که موقعیت این رو داشتم که در پژوهش پیش برم و نرفتم!

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دکتر منظورم شما نبودید زود قضاوت کردید....وگرنه حرفاتون حقیقته....
      من قضاوتی نکردما!
      گفتم کجای حرف ها(نه حرف هام) کلیشه ای بود!

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      ببخشید من اگه یه دانش آموز قوی باشم شما ریاضی رو به پیشنهاد میکنی یا تجربی

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
      اگه دوس داری علم آموز باشی، به نظرم تجربی! چون پیشرفت علم عجیبی داره و کلا تو کارای خلقت و ... هستی
      کلا در کشورمون الان وضع تجربی بهتره..

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      البته تو تجربی همه درس هارو نه ادم شیمی و زیست زبان و زبان فارسی رو خوب بدونه بد نیست.
      ولی گفتنش اسونه وقتی ادم بارش رو بسته باشه قطعا اگه قبول شدم سال دیگه میام از این حرفای قشنگ قشنگ میزنم براتون[emoji23] [emoji23]

داداش! من حرف قشنگ قشنگ زدم؟؟؟ من دارم مینالم!
      بخدا کنکور رو که دادم گفتم هورااااااااااا خلاص شدم و اینا! با اینکه میدونستم نتیجم اصلا در حد تلاش و استعدادم نبود اما خدا رو شکر همون چیزی رو که میخواستم قبول شدم! اما بخدا کنکور یه چیز دیگست! خیلی شیرین تر از الانه! دانشگاه هم یه جور خاصّ دیگست! قابل مقایسه با هم نیستن! سعی کنید تو هر بازه ای که هستید لذت ببرید

12. Top | #42
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      داداش! من حرف قشنگ قشنگ زدم؟؟؟ من دارم مینالم!
      بخدا کنکور رو که دادم گفتم هورااااااااااا خلاص شدم و اینا! با اینکه میدونستم نتیجم اصلا در حد تلاش و استعدادم نبود اما خدا رو شکر همون چیزی رو که میخواستم قبول شدم! اما بخدا کنکور یه چیز دیگست! خیلی شیرین تر از الانه! دانشگاه هم یه جور خاصّ دیگست! قابل مقایسه با هم نیستن! سعی کنید تو هر بازه ای که هستید لذت ببرید
      میگم که حرفای خوبی میزنید مثلا اینکه ادم زبان بلد باشه عالیه الان تو یک هندی رو پیدا کن که دانشگاه رفته باشه ولی انگلیسی نتونه حرف بزنه ولی درکل این رو هم قبول داری که باید وقتی برا ادم باقی بمونه که به این کارا بپردازه؟

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دوست عزیز بنده کنکور دادم و دوبارره میخوام بدم......حالمم اصلا خوب نیست....که فکر کنی در ناز و نعمتم آره گفتن هر حرفی آسونه اما واقعا حقیقت همینه............باید عمل کرد....

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      میگم که حرفای خوبی میزنید مثلا اینکه ادم زبان بلد باشه عالیه الان تو یک هندی رو پیدا کن که دانشگاه رفته باشه ولی انگلیسی نتونه حرف بزنه ولی درکل این رو هم قبول داری که باید وقتی برا ادم باقی بمونه که به این کارا بپردازه؟

من که گفتم در مورد زمان، سوم و چهارم وقته درس خوندن واسه کنکوره چون شما اگه کنکور بدی بدید شاید آینده خوبی که واسه خودتون تصور کردید از بین بره! و اینکه مثلا شما در آینده به زبان خوب نیاز داشته باشید در گرو اینه که رشته و دانشگاه خوبی پذیرفته بشید

15. Top | #45
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من که گفتم در مورد زمان، سوم و چهارم وقته درس خوندن واسه کنکوره چون شما اگه کنکور بدی بدید شاید آینده خوبی که واسه خودتون تصور کردید از بین بره! و اینکه مثلا شما در آینده به زبان خوب نیاز داشته باشید در گرو اینه که رشته و دانشگاه خوبی پذیرفته بشید
      کاملا مخالفم اصلا خود زبان رو میتونی توی رزومه کاریت بزاری و واسه کسی که دانشگاه خوبی نرفته خیلی میتونه مفید باشه یا بهتره بگم از خود زبان هم میشه درامد داشت.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن