خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

تقویت زبان انگلیسی بدون کلاس

سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز

من ترم 1 علوم آزمایشگاهی هستم تصمیم گرفتم زبانم رو فوق العاده قوی کنم اما نمیخوام کلاس برم باید چه کتاب هایی بخرم لطفا راهنمایی کنید و اینکه اصلا میشه بدون کلاس به تسلط بالا رسید؟ سختیش مهم نیست اگه بشه
      در ضمن سطح زبان در حد معمولیه یعنی نه خیلی افتضاح نه خیلی خوب
      ی سوال دگ هم اینکه چقد طول میکشه بتونم راحت مکالمه کنم 3 سال بیشتر طول میکشه؟

ممنون از کمکتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      3 سال که نه. ...ولی 1 و نیم الی 2 سال مداوم کار سخت میخواد...حتی 1 ساله میشه....کتب American English File خوبه....بعضیا میگن خوب نیست ولی برای یادگیری speaking عالیه...کتب Oxford word skill هم خوبه..از نارنجی رنگش شروع کن....فایل های کتاب ها و اکثر مکالمه هاشون رو یاد بگیر و حفظ کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      3 سال که نه. ...ولی 1 و نیم الی 2 سال مداوم کار سخت میخواد...حتی 1 ساله میشه....کتب American English File خوبه....بعضیا میگن خوب نیست ولی برای یادگیری speaking عالیه...کتب Oxford word skill هم خوبه..از نارنجی رنگش شروع کن....فایل های کتاب ها و اکثر مکالمه هاشون رو یاد بگیر و حفظ کن
      این کتابهایی ک گفتی انگلیسیه؟
      من زبانم در حدی نیست که بتونم مثلا توضیح هایی که درباره ی گرامر میده رو بفهمم

درمورد کتابها هم یکم توضیح بدین

اگه کامل به این کتابا مسلط بشم می تونم امتحان تافل و آیلتس رو قبول بشم؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliRZ نمایش پست ها
      ببین این به عوامل مختلفی بستگی داره (زمانی که میزاری هدفی که داری از یادگیری هوش و ...)
      3 سال برای مکالمه !!
      اگه هر روز 1 ساعت وقت برای مکالمه بزاری دیگه حداکثر یکساله یادگرفتی مکالمه رو !
      اگه مداوم انگلیسی فکر کنی صحبت کنی گوش بدی ببینی بنویسی و ... سر چند ماه به یه تسلط نسبی میرسی ....
      ولی زبان یه بدی داره اینه که اگه مرور نکنی انگار هیچکار نکردی !!
      همینه که یادگیریش یکم حوصله میخواد سخت نیس ...
      لطف کنید کتاب معرفی کنید لطفا فارسی باشه چون نمی تونم توضیحات انگلیسی رو بفهمم

کتاب هایی معرفی کنید که بتونم هم به لغت و هم به گرامر مسلط بشم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما برنامه km player رو دانلود کرده
      ی سریال درست و حسابی مثل the walking dead -flash -arrow-z.nation رو دانلود کرده
      سپس دو تا زیرنویس میگری یکی انگلیسی و یکی فارسی تو گوگل سرچ کن ک چ جوری دوتا زیرنویس روی فیلم بندازی!
      هر شب یک قسمت ببین و فیلم رو نگه دار ببین مترجم چه جوری ترجمه کرده هم دایره لغتت بالا میره هم راحت تر میتونی ترجمه کنی با اصطلاحات شون اشنا میشی
      فقط سراغ سریال game of thrones نرو !
      تو ی سال اگر درست تمرین کنی موفق میشی ولی کنارش کلاس هم برو

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز

من ترم 1 علوم آزمایشگاهی هستم تصمیم گرفتم زبانم رو فوق العاده قوی کنم اما نمیخوام کلاس برم باید چه کتاب هایی بخرم لطفا راهنمایی کنید و اینکه اصلا میشه بدون کلاس به تسلط بالا رسید؟ سختیش مهم نیست اگه بشه
      در ضمن سطح زبان در حد معمولیه یعنی نه خیلی افتضاح نه خیلی خوب
      ی سوال دگ هم اینکه چقد طول میکشه بتونم راحت مکالمه کنم 3 سال بیشتر طول میکشه؟

ممنون از کمکتون

سلام
      1.پکیج های جی5 هست که درطول 1سال اگر روزانه حدود یک ساعت وقت بذارین درحد تسلط کامل میرسین هم از لحاظ لهجه و هم از ریدینگ و ......البته هزینش زیاد میشه.
      2.فقط کتاب داستان بخونین و معنی لغات رو از دیکشنری پیدا کنین بعد دوباره متن رو بخونین و سعی کنین درک کنین و اصطلاحات رو حفظ کنین.بعد 2-3ماه فیلم های اموزش پایه ای زبان رو ببینین وهمراه با سطح خودش پیش برین.(یکم نیاز به حوصله داره)
      دراخر در هر سطحی که هستین سعی کنین با اطرافینتون صحبت کنین به خصوص با خونواده و دوستانتون واگر هرکدومشون سطح زبانشون بالاتر بود ازش بخواین که ایراداتتون رو بگیره.بعد این مرحله سعی کنین متن یا داستان بنویسین.

موفق باشین

7. Top | #7
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      سلام
      1.پکیج های جی5 هست که درطول 1سال اگر روزانه حدود یک ساعت وقت بذارین درحد تسلط کامل میرسین هم از لحاظ لهجه و هم از ریدینگ و ......البته هزینش زیاد میشه.
      2.فقط کتاب داستان بخونین و معنی لغات رو از دیکشنری پیدا کنین بعد دوباره متن رو بخونین و سعی کنین درک کنین و اصطلاحات رو حفظ کنین.بعد 2-3ماه فیلم های اموزش پایه ای زبان رو ببینین وهمراه با سطح خودش پیش برین.(یکم نیاز به حوصله داره)
      دراخر در هر سطحی که هستین سعی کنین با اطرافینتون صحبت کنین به خصوص با خونواده و دوستانتون واگر هرکدومشون سطح زبانشون بالاتر بود ازش بخواین که ایراداتتون رو بگیره.بعد این مرحله سعی کنین متن یا داستان بنویسین.

موفق باشین
      پکیج جی 5 کتاب هاش فارسیه؟
      فقط کتابه یا سی دی هم داره؟
      قیمتش چنده؟
      از کجا باید تهیه کنم؟
      ویرایش توسط rezbakin : 15 مهر 1394 در ساعت 00:05

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      dvdهاي
      Rosetta Stone
      رو بخر هر روز دو ساعت باهاش كار كني فول ميشي فقط بايد يه دونه ميكروفون هم بگيري واسه كامپيوتر كه توش انگليسي تلفظ كني و نرم افزار تاييد كنه تلفظ درستت رو
      يكي از قوي ترين برنامه هاست واسه يادگيري زبان

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      dvdهاي
      Rosetta Stone
      رو بخر هر روز دو ساعت باهاش كار كني فول ميشي فقط بايد يه دونه ميكروفون هم بگيري واسه كامپيوتر كه توش انگليسي تلفظ كني و نرم افزار تاييد كنه تلفظ درستت رو
      با نظر شما موافقم , خودم برای زبان فرانسه این کار و انجام دادم , اگه پیوسته باشه نتیجه بخش خواهد بود

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای شروعخیلی سر خودت رو شلوغ نکن
      پیشنهاد میکنم به این ترتیب بری جلو
      1. یادگیری الفبا با تلفظ درست
      2.یادگیری اعداد تا 100با تلفظ درست
      3. یادگیری عبات های روزمره و کاربردی
      4. شروع کنید با یه Course Book خوب و جدید. مثل touch stone یا ویرایش جدید interchange یا کتاب four corners. هر سه خوبن و خیلی فرق نداره کدوم رو استفاده کنید
      5. بعد از اینکه سه درس اول از این کتاب ها رو خوندید،‌شروع کنید در کنارش کتاب لغت voabulary in use سطح مقدماتیش
      6. وقتی کتاب اول رو تموم کردید با شروع کتاب دوم یه کتاب متن هم به لیست منابعتون اضافه کنید. مثل کتاب active reading

این هایی که گفتم بسته به میزان تلاش و توانایی هاتون تا حدود 3 الی 5 ماه برنامه مطالعاتیتون رو پر میکنه و البته زبان رو اصولی و کامل یاد میگیرید

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      پکیج جی 5 کتاب هاش فارسیه؟
      فقط کتابه یا سی دی هم داره؟
      قیمتش چنده؟
      از کجا باید تهیه کنم؟
      چندتا پکیج هست از مبتدی تا پیشر فته یعنی اگر فردی الفبا هم یادنداشته باشه میتونه یادبگیره تا حد تافل و ایلتس.
      یک کتاب توضیح زبان داره که فارسی هست توضیحاتش و تمرین داره +سی دی مکالمه که روی لهجه و شیوه صحیح بیان کار میکنه.کتاب داستان و راهنمای شیوه یادگیری زبان و مجموعه اصطلاحات زبان باتوجه به سطح بسته ای که خریدین هم داره بطور کل میشه گفت یک مجموعه کامل هست.
      از سایتش میتونین تهیه کنین هرپکیج هم حدودا 240 هزارتومن هست فکر میکنم.

12. Top | #12
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      Up

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      برو انتشارات جنگل یا نمایندگیاش تو شهرتون، بعد بگو سطحت رو و ... همه چیز رو خودشون میگن!
      اگه میخوای خیلی شخ بشی یه گرامر یه لغت basic میگیری و بعدش intermediate و ...
      واسه listening هم سطح بندی شده کتاب داره

هر ترم دانشگاه یه پک کامل زلانی رو تموم کنی! اینطوری سال دیگه این موقع میتونی به امادگی واسه آیلتس هم فکر کنی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      dvdهاي
      Rosetta Stone
      برنامه خوبیه ولی من زیاد برای یادگیری سطوح بالا و پیشرفته پیشنهاد نمیکنم..اما برای شروع و راه افتادن عالیه عالی. ....دوست عزیز کتاب آمریکا انگلیش فایل اسم کتاب ها هستش..از سطح پایه و 1 شروع کن...کتب Storybook رو هم بگیر از لول استارت و گوش کن هر متن و خودت ببین بعدش خودت بخون...زبان خیلی به گوش کردن و حرف زدن نیاز داره...فایل هایی که دو نفری هست رو خودت جای یک نفر رو بگیر با استپ و پلی با اون نفر مجازی مکالمه کن....با 1 سال تمرین امریکن انگیش فایل ودر انتها کتب مخصوص آیلتس و تافل راحت موفق میشی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من کتب Oxford Word skill رک هم شدیدا پیشنهاد میکنم..از سطح basic و پایه شروع کن...یه cd هم داره که عالیه....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن