خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

واسه دیپ مجدد بیچاره شدم

سلام به همه...من از تهران هستم..الان زنگ زدم مدرسه بزرگسالان آیت الله سعیدی میدون قزوین منطقه 11...میگم فارغ‌التحصیل رشته ریاضی هستم..میگه باید اول تو شهریور سال بعد تغییر رشته بدی بعد باید دیپلم بگیری و بعدش پیش تجربی رو بگذرونی ...وگرنه دیپ مجدد همینجوری نمیشه تو دی ماه...گفت بهت اطلاعات غلط دادن...آقا درسته این موضوع؟ ؟؟.باید از ریاضی برم تجربی؟؟؟...اگه اینجوریه بدبخت شدم که....کمک کنید بابا

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یارو هیچی از دیپلم مجدد سرش نمیشه. شما با اطلاعات متفرقه کاری نداشته باش
      شما گواهی موقت دیپلم + خلاصه وضعیت نمرات متوسطه ( اون برگه آ-4) رو میبری بخش متوسطه در اداره آموزش پرورش اونها تطبیق میزنن و زیرش شیوه نامه اجراییش رو مینویسن و بعدش میبری مدرسه بزرگسالان.
      مسئولین مدرسه مثل دفتردار و مشاور و ... هیچی نمیدونن یه بارم آئین نامه ها رو نخوندن همون معلم ها هستن که برای چند تومن حقوق بیشتر دارن به عنوان مشاور و دفتردار اضافه کاری میکنن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط برای 3 سال روبرو درسته؟؟؟؟پیش رو که نمیخوان؟ ؟؟.........گواهی موقت رو گم کردم پارسال داداش از کجا بگیرم دوباره؟؟؟همون مدرسه قبلی؟؟؟......وضعیت نمرات متوسطه پیش دانشگاهی که لازم نیست؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گواهی موقت المثنی صادر نمیشه بهشون بگی گم کردم شایدکارتو راه بندازن بدون اون. از پیش دانشگاهی چیزی لازم نیست. فقط حواست باشه که پیش رو تموم نکرده باشی و بخوای دیپلم مجدد بگیری احتمالا اجازه ندن بهت.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید اونا فک کردن که تو مدرک پیش دانشگاهی نداری که این حرفو زدن !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      گواهی موقت المثنی صادر نمیشه بهشون بگی گم کردم شایدکارتو راه بندازن بدون اون. از پیش دانشگاهی چیزی لازم نیست. فقط حواست باشه که پیش رو تموم نکرده باشی و بخوای دیپلم مجدد بگیری احتمالا اجازه ندن بهت.
      آره من که پیش رو تموم کردم خرداد امسال...شاید راه بندا زن. ..به یارو گفتم تموم کردم و فارغ‌التحصیل هستم...اما گفت باید سال بعد شهریور تغییر رشته بدی و پیش تجربی بخونی...اما زنگ زدم آموزش و پرورش گیر نداد بهم و چیز خاصی نگفت...حالا موندم مدرک دیپلمم کجاس...نمرات و مدرک دیپ رو از کجا گیر بیارم ؟؟؟مدرسه خودم!!!؟؟؟..به نظرتو اگه نبرم مدرک دیپ و نمرات رو قبول نمیکنن؟؟؟؟......آموزش و پرورش گفت دیپ مجدد به ما ربطی نداره و به من گفت کلا برو مدرسه بزرگسالان...حضوری هم برم به نظر تو؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      الان من فیزیک پیش رو شرکت نکردم و هنوز پاسش نکردم نمیتونم دیپ مجدد بگیرم ???

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      شاید اونا فک کردن که تو مدرک پیش دانشگاهی نداری که این حرفو زدن !
      پیش رو که تموم کردم...مگه تموم نکرده نباشی نمیشه دیپ مجدد بگیری ؟؟؟؟...فقط دیفرانسیل رو فک نکنم قبول شده باشم...هنوز نمیدونم این رو....چیکار کنم پس؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smh1447 نمایش پست ها
      با عرض معذرت ولی دیپلم مجدد ک.سخولی محضه
      چرا داداش ؟؟؟؟..وقتی معدلت پایین باسه شه چه قدر هم که بالا بزنی که توی این کنکور ا محضه بالا بزنی....باز هم از معدل بالاها عقبی...من که فارغ هستم خیلی خوبه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      چرا داداش ؟؟؟؟..وقتی معدلت پایین باسه شه چه قدر هم که بالا بزنی که توی این کنکور ا محضه بالا بزنی....باز هم از معدل بالاها عقبی...من که فارغ هستم خیلی خوبه
      چنده نمراتت داش

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      چنده نمراتت داش
      امتحانات کتبی سوم مشکلاتی واسم پیش اومد...افتضاح. ..معدل کتبی ریاضیم 12.56...هر چقدر هم بالا بزنم کنکور رو باز عقلم داداش...فقط دیپ مجدد میمونه..که اونم مدرسه بزرگسالان منو به شک انداخت...چیکار کنم؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      امتحانات کتبی سوم مشکلاتی واسم پیش اومد...افتضاح. ..معدل کتبی ریاضیم 12.56...هر چقدر هم بالا بزنم کنکور رو باز عقلم داداش...فقط دیپ مجدد میمونه..که اونم مدرسه بزرگسالان منو به شک انداخت...چیکار کنم؟؟
      زنگ بزن یه مدرسه دیگه بپرس
      کلی مدرسه بزرگسالان هست
      منم یه بار رفتم یکیشون بعد بهم گفت باید بری پابان خدمت بگیری اول
      یه طوریم باهام حرف میزد انگار میخواست دستبند بزنه دستم ببرتم پادگان
      من زنگ زدم 118 گفتم شماره چند تا مدرسه بزرشسالان دولتی بده اونم داد یکی یکی زنگ زدم
      فقط دقت کن تو باید بگی میخوام به عنوان داوطلب آزاد شرکت کنم
      بعدم اینکه اون گواهی موقت لازمه
      من خودم مدارکمو بردم هنوز اونو نبردم ولی بهم گفت اگه نیاریش ثبت نام انجام نمیشه
      باید برم از مدرسه بگیرم ولی از اونجایی که 400 ت بدهکارم فعلا به خونم تشنن اونورا آفتابی نمیشم
      run forrest runnn

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      زنگ بزن یه مدرسه دیگه بپرس
      کلی مدرسه بزرگسالان هست
      منم یه بار رفتم یکیشون بعد بهم گفت باید بری پابان خدمت بگیری اول
      یه طوریم باهام حرف میزد انگار میخواست دستبند بزنه دستم ببرتم پادگان
      من زنگ زدم 118 گفتم شماره چند تا مدرسه بزرشسالان دولتی بده اونم داد یکی یکی زنگ زدم
      فقط دقت کن تو باید بگی میخوام به عنوان داوطلب آزاد شرکت کنم
      بعدم اینکه اون گواهی موقت لازمه
      من خودم مدارکمو بردم هنوز اونو نبردم ولی بهم گفت اگه نیاریش ثبت نام انجام نمیشه
      باید برم از مدرسه بگیرم ولی از اونجایی که 400 ت بدهکارم فعلا به خونم تشنن اونورا آفتابی نمیشم
      مرسی داداش...من توصیه کردم..برم بهم میدن؟؟؟چیا رو باید بگیرم دقیقا؟؟؟؟....چی بگم؟؟؟؟....میشه اطراف منطقه 11 چند تا شماره بدی؟؟..مرسی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      مرسی داداش...من توصیه کردم..برم بهم میدن؟؟؟چیا رو باید بگیرم دقیقا؟؟؟؟....چی بگم؟؟؟؟....میشه اطراف منطقه 11 چند تا شماره بدی؟؟..مرسی
      آره بری بهت سفت میدن
      ببین تو برای ثبت نام تو مدرسه بزرگسالان برای دیپ مجدد به عنوان داوطلب آزاد اینا رو نیاز داری
      کپی شناسنامه
      عکس
      گواهی دیپلم موقت
      برگه ریز نمرات 3 سال دبیرستان
      (این دو مورد بالا رو باید از مدرسه قبل بگیری )
      برگه معافیت تحصیلی که از پلیس + 10 میگیری
      و در آخر فرم تطبیق دروس که از آموزش پرورش ناحیه مدرسه قبلیت باید بگیری ( که گه ترین مرحلشه )
      خوب الان چکار میکنی ؟
      میری میخوابی صبح زود بلند میشی چون 4 شنبس اگه انجام ندی میوفته برا شنبه هفته دیگه
      میری مدرسه قبلی اون 2 مورد که گفتم رو میگیری ( من این مرحله رو انجام ندادم نمیدونم شرایطش چیه ولی در هر حال اون 2 تا اجباریه )
      بعد همونا رو بلند میکنی میبری آموزش پرورش ناحیتون بخش امتحانات یا متوسطه اگه اشتباه نکنم
      میگی میخوام داوطلب آزاد ثبت نام کنم فلان رشته و رشته قبلیم فلان بوده و فرم تطبیق میخوام و میخوام این درس و اون درس رو تطبیق بزنم یا نزنم
      بعد اونم خیلی شیک میاد برات انجام میده بعد بهت میده میری
      بعد میری مدرسه بزرگسالان مدارک که گفتم رو میبری بعد بهت یه شماره حسابی چیزی میده پولشونو واریز میکنی و ثبت نام میکنی
      حالا اینا گه گفتم خوش بینانه ترین حالت ممکن بود
      معمولا وقتی میخوای بری فرم تطبیق بگیری با یه بیسواد اوسگولی تو آموزش پرورش مواجه میشی که اینقد نفهه و میره رو اعصابت دلت میخواد بگیری .....
      اگه با این حالت مواجه شدی یا باید بخش نامه مربوط به این قضیه رو براش ببری نشونش بدی یا بری آموزش پرورش یه ناحیه دیگه
      یعنی تو یه پروسه 1 هفته ای رو برای کارت در نظر بگر و به امید این نباش فردا رفتی کل کارات را بیوفته
      حالا فرض میکنیم فرم تطبیق رو گرفتی
      مدرسه بزرگسالان که میری باید تاکید کنی که داوطلب آزاد (غیر حضوری ) میخوای ثبت نام کنی
      وگرنه برای حظوری واحدی 17 ت ازت میگیره که برای کل دروست شاید بیشتر از 400 ت شه :/
      ولی داوطلب آزاد برای من هر درسی 3 ت گرفت ولی بعضی ام تو همینجا میگفتن سمت اونا واحدی 10 ت و ..
      حالا مدرسه بزرگسالان از کجا پیدا کنی ؟
      من اهوازم از منطقه 11 شما خبر ندارم
      زنگ میزنی 118 میگی شماره چند تا مدرسه بزرگسالان دولتی بهم بده میتونیم بگی مدرسه بزرگسالان دولتی تو منطقه 11 بهت بده
      ولی دقت کن که امتحانات توی همون مدرسه الزاما برگذار نمیشه و حوزه چند روز قبل امتحان مشخص میشه
      run forrest runnn

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      آره بری بهت سفت میدن
      ببین تو برای ثبت نام تو مدرسه بزرگسالان برای دیپ مجدد به عنوان داوطلب آزاد اینا رو نیاز داری
      کپی شناسنامه
      عکس
      گواهی دیپلم موقت
      برگه ریز نمرات 3 سال دبیرستان
      (این دو مورد بالا رو باید از مدرسه قبل بگیری )
      برگه معافیت تحصیلی که از پلیس + 10 میگیری
      و در آخر فرم تطبیق دروس که از آموزش پرورش ناحیه مدرسه قبلیت باید بگیری ( که گه ترین مرحلشه )
      خوب الان چکار میکنی ؟
      میری میخوابی صبح زود بلند میشی چون 4 شنبس اگه انجام ندی میوفته برا شنبه هفته دیگه
      میری مدرسه قبلی اون 2 مورد که گفتم رو میگیری ( من این مرحله رو انجام ندادم نمیدونم شرایطش چیه ولی در هر حال اون 2 تا اجباریه )
      بعد همونا رو بلند میکنی میبری آموزش پرورش ناحیتون بخش امتحانات یا متوسطه اگه اشتباه نکنم
      میگی میخوام داوطلب آزاد ثبت نام کنم فلان رشته و رشته قبلیم فلان بوده و فرم تطبیق میخوام و میخوام این درس و اون درس رو تطبیق بزنم یا نزنم
      بعد اونم خیلی شیک میاد برات انجام میده بعد بهت میده میری
      بعد میری مدرسه بزرگسالان مدارک که گفتم رو میبری بعد بهت یه شماره حسابی چیزی میده پولشونو واریز میکنی و ثبت نام میکنی
      حالا اینا گه گفتم خوش بینانه ترین حالت ممکن بود
      معمولا وقتی میخوای بری فرم تطبیق بگیری با یه بیسواد اوسگولی تو آموزش پرورش مواجه میشی که اینقد نفهه و میره رو اعصابت دلت میخواد بگیری .....
      اگه با این حالت مواجه شدی یا باید بخش نامه مربوط به این قضیه رو براش ببری نشونش بدی یا بری آموزش پرورش یه ناحیه دیگه
      یعنی تو یه پروسه 1 هفته ای رو برای کارت در نظر بگر و به امید این نباش فردا رفتی کل کارات را بیوفته
      حالا فرض میکنیم فرم تطبیق رو گرفتی
      مدرسه بزرگسالان که میری باید تاکید کنی که داوطلب آزاد (غیر حضوری ) میخوای ثبت نام کنی
      وگرنه برای حظوری واحدی 17 ت ازت میگیره که برای کل دروست شاید بیشتر از 400 ت شه :/
      ولی داوطلب آزاد برای من هر درسی 3 ت گرفت ولی بعضی ام تو همینجا میگفتن سمت اونا واحدی 10 ت و ..
      حالا مدرسه بزرگسالان از کجا پیدا کنی ؟
      من اهوازم از منطقه 11 شما خبر ندارم
      زنگ میزنی 118 میگی شماره چند تا مدرسه بزرگسالان دولتی بهم بده میتونیم بگی مدرسه بزرگسالان دولتی تو منطقه 11 بهت بده
      ولی دقت کن که امتحانات توی همون مدرسه الزاما برگذار نمیشه و حوزه چند روز قبل امتحان مشخص میشه
      پلس+10 در کار نیست اصلا معافیتی در کار نیست چون داوطلب آزاد هست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن