خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question مصاحبه پزشکی بورسیه نیروی انتظامی در دانشگاه ارتش و مزایاش

سلام

جوابای نیمه متمرکز اومد و کد ۲۴۷۰۸ برا من خورد یعنی پزشکی نیرو انتظامی

میخواستم بدونم گزینشش چطوری؟

و شرایطش؟

همچینین جو دانشگاهش؟

لطفا جواب بدین.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به جز استخدام رسمی مزایای دیگری نداره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blackfire747 نمایش پست ها
      سلام

جوابای نیمه متمرکز اومد و کد ۲۴۷۰۸ برا من خورد یعنی پزشکی نیرو انتظامی

میخواستم بدونم گزینشش چطوری؟

و شرایطش؟

همچینین جو دانشگاهش؟

لطفا جواب بدین.
      سلام
      من خودم پرتوشناسی ارتش یعنی کد 22776 قبول شدم
      از اونجایی که تراز من 9053 هست و نمیتونستم به دلیل سربازی متمرکز انتخاب کنم مجبور شدم دانشگاه ارتش رو انتخاب کنم
      ولی باز هم با توجه به اینکه ارتش 3 برابر ظرفیت قبولی برای مصاحبه اعلام کرده من هیچگونه اطمینانی از قبولی خودم در این رشته و دانشگاه ندارم.
      از نظر من کار شما به مراتب دشوارتر از بنده هست چون ناجا 15 برابر ظرفیت قبولی برای مصاحبه اعلام کرده.
      توصیه من به شما دوست عزیز این است که در این بازه ی زمانی که تا مصاحبه فرصت دارید سعی کنید در هسته ی گزینش ناجای شهر خود یه پارتی کلفت پیدا کنید، این توصیه را کردم چون زمانی یکی از آشنایان من مسئول یکی از بخش های گزینش ناجا بود و خود از نزدیک شاهد پارتی بازی شدید در مراحل مصاحبه بود(از قبیل استخدام مرد تک بیضه)
      و من الله توفیق

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sniper نمایش پست ها
      سلام
      من خودم پرتوشناسی ارتش یعنی کد 22776 قبول شدم
      از اونجایی که تراز من 9053 هست و نمیتونستم به دلیل سربازی متمرکز انتخاب کنم مجبور شدم دانشگاه ارتش رو انتخاب کنم
      ولی باز هم با توجه به اینکه ارتش 3 برابر ظرفیت قبولی برای مصاحبه اعلام کرده من هیچگونه اطمینانی از قبولی خودم در این رشته و دانشگاه ندارم.
      از نظر من کار شما به مراتب دشوارتر از بنده هست چون ناجا 15 برابر ظرفیت قبولی برای مصاحبه اعلام کرده.
      توصیه من به شما دوست عزیز این است که در این بازه ی زمانی که تا مصاحبه فرصت دارید سعی کنید در هسته ی گزینش ناجای شهر خود یه پارتی کلفت پیدا کنید، این توصیه را کردم چون زمانی یکی از آشنایان من مسئول یکی از بخش های گزینش ناجا بود و خود از نزدیک شاهد پارتی بازی شدید در مراحل مصاحبه بود(از قبیل استخدام مرد تک بیضه)
      و من الله توفیق
      تشکر دوست عزیز

والا تراز من از شما خیلی بدتره ۸۸۰۰

الآن بحث من اینه که برم یا این یه سالو خوب بخونم برم یه دانشگاه خوب.

پیش هر کی میرم میگن نیروی نظامی فلان و بهمانه.

نمیدونم چیکار کنم.

چون بحث یه عمر زندگیه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر دوست عزیز

والا تراز من از شما خیلی بدتره ۸۸۰۰

الآن بحث من اینه که برم یا این یه سالو خوب بخونم برم یه دانشگاه خوب.

پیش هر کی میرم میگن نیروی نظامی فلان و بهمانه.

نمیدونم چیکار کنم.

چون بحث یه عمر زندگیه
      نظامی گری برا کسی سخته که با دیپلم بیاد استخدام مثلا ناجا یا نیروی زمینی ارتش بشه
      چون همچین کسی باید از اول تا آخر شیفت کاری دستور بالادست هاش رو اجرا کنه
      ولی بورسیه دانشگاه علوم پزشکی خیلی تفاوت داره، کمترین مزیتش اینه که زیر دست یه فرمانده بیسواد نیستی و کارت تو بیمارستان یا درمانگاه هستش.
      پدر من هم بورسیه پزشکی ارتش بوده و هیچوقت از اینکه نظامی هست گله مند نیست و همه بهش احترام میزارن، از ساعت 8 تا 12 تو بیمارستان ارتش کار میکنه و بعد از ظهر هم مطب شخصی خودش.
      یه توصیه دیگه هم به شما دارم اینکه زمان رو هدر نده، من سال 91 که برای دومین بار کنکور دادم و پزشکی قبول نشدم پیش خودم فکر میکردم برای فرار از سربازی میرم یه رشته ای میخونم و باز کنکور میدم...رفتم دکتری دامپزشکی 3 سال صبح تا شب هم برا کنکور و هم برا پاس کردن علوم پایه(علوم پایه پزشکی و دامپزشکی عین همه) درس میخوندم و تست میزدم امسال برای پنجمین سال متوالی کنکور دادم ترازم شد 9053 که بازم برای پزشکی روزانه کافی نیست و افسوس عمر از دست رفتم رو میخورم.
      در پناه حق

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فوق العاده بود بازم تشکر

پس با این اوصاف فرصت بدست اومده رو نباید از دست بدم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sniper نمایش پست ها
      نظامی گری برا کسی سخته که با دیپلم بیاد استخدام مثلا ناجا یا نیروی زمینی ارتش بشه
      چون همچین کسی باید از اول تا آخر شیفت کاری دستور بالادست هاش رو اجرا کنه
      ولی بورسیه دانشگاه علوم پزشکی خیلی تفاوت داره، کمترین مزیتش اینه که زیر دست یه فرمانده بیسواد نیستی و کارت تو بیمارستان یا درمانگاه هستش.
      پدر من هم بورسیه پزشکی ارتش بوده و هیچوقت از اینکه نظامی هست گله مند نیست و همه بهش احترام میزارن، از ساعت 8 تا 12 تو بیمارستان ارتش کار میکنه و بعد از ظهر هم مطب شخصی خودش.
      یه توصیه دیگه هم به شما دارم اینکه زمان رو هدر نده، من سال 91 که برای دومین بار کنکور دادم و پزشکی قبول نشدم پیش خودم فکر میکردم برای فرار از سربازی میرم یه رشته ای میخونم و باز کنکور میدم...رفتم دکتری دامپزشکی 3 سال صبح تا شب هم برا کنکور و هم برا پاس کردن علوم پایه(علوم پایه پزشکی و دامپزشکی عین همه) درس میخوندم و تست میزدم امسال برای پنجمین سال متوالی کنکور دادم ترازم شد 9053 که بازم برای پزشکی روزانه کافی نیست و افسوس عمر از دست رفتم رو میخورم.
      در پناه حق
      ببخشید زیاد سوال میپرسم

دانشگاهشون با لپ تاپ و تبلت مشکلی ندارن؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مصاحبه ی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه چجوریه؟؟؟
      کسی اطلاعات داره در اختیارم قرار بده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید زیاد سوال میپرسم

دانشگاهشون با لپ تاپ و تبلت مشکلی ندارن؟
      پدر من خیلی سال پیش تو این دانشگاه دانشجو بوده و اونموقع لپتاپ اینا وجود نداشته ولی بنظر من بستگی داره برای چه هدفی لپتاپ یا تبلت ببری دانشگاه، چون تو دوره ای زندگی میکنیم که این وسایل جزو ملزومات یه دانشجو هست، مسلما اگه تو نمازخونه دانشگاه با لپتاپ بشینی PES 2016 بازی کنی و به گوش آموزش برسه باهات برخورد خواهد شد ولی فکر نمیکنم اگه برای گرفتن جزوه و پاورپوینت ببری اشکالی بگیرن.یه نگاهی هم به این لینک بندازی بد نیست.
      یک دانشگاه خاص: دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی > Mobtakeran مبتکران > مقالات مشاوره تحصیلی و آموزشی
      سرفراز باشید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با عرض درود و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان گرامی..
      من پایه ی یازدهم تجربی هستم و خیلی مشتاقم ک بورسیه دانشگاه ارتش شم..
      دیدم شما اطلاعاتتون راجع به شرایط زیاده..برای همین چند تا سوال دارم ازتون..

1.ببخشید این شرایط جسمانی ک برای ورود ب ارتش مطرحه، شامل بورسیه شده هاام هست؟چون حقیقتش اونروز ی جا دیدم نوشته بود قد زیر 160 و بالای 190 قبول نیست..و من قدم 193 هستش..واس همین خیلی ناامید شدم..

2.قدیم میشد ک با بورسیه ی ارتش،اون دانشگاهی ک قبول شدی بخونی..مثلن بابای منم با بورسیه ی ارتش، پزشکی دانشگاه ایران خونده..میخواستم بدونم ک الانم همچین شرایطی وجود داره؟؟؟یا باید توی دانشکده های خود ارتش بخونی؟؟؟

3.من عاشق فیزیوتراپی هستم..ولی اونروز دیدم توی لیست رشته هایی ک ارتش پذیرش میکنه،فیزیوتراپی نیس!!!!!!ینی واقعن ارتش رشته ی فیزیوتراپی برنمیداره؟

4.چ فرقی بین بورسیه ی ارتش و نیروی انتظامی وجود داره؟؟؟

5.و آخرین سوالم اینه ک بطور کلی چ بورسیه های سازمانی ای توی کنکور داریم؟؟؟من فقط سپاه و ارتش و نیروی انتظامیو میدونم..ولی سازمانهای دیگه ای هم ب گوشم رسیده ک مطمئن نیستم..مثل صدا و سیما!!!!!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran.TK نمایش پست ها
      با عرض درود و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان گرامی..
      من پایه ی یازدهم تجربی هستم و خیلی مشتاقم ک بورسیه دانشگاه ارتش شم..
      دیدم شما اطلاعاتتون راجع به شرایط زیاده..برای همین چند تا سوال دارم ازتون..

1.ببخشید این شرایط جسمانی ک برای ورود ب ارتش مطرحه، شامل بورسیه شده هاام هست؟چون حقیقتش اونروز ی جا دیدم نوشته بود قد زیر 160 و بالای 190 قبول نیست..و من قدم 193 هستش..واس همین خیلی ناامید شدم..

2.قدیم میشد ک با بورسیه ی ارتش،اون دانشگاهی ک قبول شدی بخونی..مثلن بابای منم با بورسیه ی ارتش، پزشکی دانشگاه ایران خونده..میخواستم بدونم ک الانم همچین شرایطی وجود داره؟؟؟یا باید توی دانشکده های خود ارتش بخونی؟؟؟

3.من عاشق فیزیوتراپی هستم..ولی اونروز دیدم توی لیست رشته هایی ک ارتش پذیرش میکنه،فیزیوتراپی نیس!!!!!!ینی واقعن ارتش رشته ی فیزیوتراپی برنمیداره؟

4.چ فرقی بین بورسیه ی ارتش و نیروی انتظامی وجود داره؟؟؟

5.و آخرین سوالم اینه ک بطور کلی چ بورسیه های سازمانی ای توی کنکور داریم؟؟؟من فقط سپاه و ارتش و نیروی انتظامیو میدونم..ولی سازمانهای دیگه ای هم ب گوشم رسیده ک مطمئن نیستم..مثل صدا و سیما!!!!!!
      1.بعله مطرحه ...کجا نوشته همچین چیزی؟؟
      3. اگه اعلام نشده یعنی اون سال نمی خواستن دیگه.
      4.بورسیه نیرو انتظامی برا مصاحبه و .... باید بری مرکز گزینش نیرو انتظامی استان و بعدشم تو نیرو انتظامی مشغول به کار میشی نه ارتش.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن