خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      سلام.خیلی ها میگن برای کنکور قید همه ی کار هاتون رو بزنید و بچسبید به درس کی ها این حرف رو قبول دارن؟
      سلام
      قید همه چی رو زدن نه ولی یکم باید از تفریحات کم شه ، نه اینکه قطع شه چون هم مغزتون برای بازسازی و رفع خستگی و هم روحیتون نیاز به استراحت داره.بهتره هفته ای دوبار یکم از تایم درسیتون کم کنین و برین بیرون قدم بزنین یا به تفریح مورد علاقتون برسین ولی اینکه دوروز پشت سرهم تفریح کنین ،نه!چون روز بعد استراحت ( حتی اگر 30دقیقه پیاده روی هم باشه) شما بیشترین بازدهی رو دردرستون دارین پس نباید تایمش رو از دست بدین.درطول روز هم یک روند سر درس نباشین مثلا اگر یک برنامه جالب داره پخش میشه بین دو تایم درسی ببینین ولی این دیدن محدود باشه و سعی کنین کمتر از نیم ساعت باشه.

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      حرف از این غیر منطقی تر نیست .
      والا من همه نوع تفریح دارم . از هرچیزی که فکرش رو کنین . تلویزیون - گوشی - خیابون رفتن - بازی کردن - نت اومدن - مخاطب خ ا ص و ...
      ولی خب خداروشکر درسم هم خوبه و از خودم راضیم . چون لذت می برم از این نوع درس خوندن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به فکر تفریح نباش
      خودش درست میشه
      مثلا :
      مهمونی که مامان اصرار میکنه بری
      کافی شاپی که بعد کلاس با دوستات میری

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاملا حرف منطقیه به خصوص سال چهارم بعد عید
      که مقصر مطلق نظام اموزشیه که برای موفقیت مجبورت میکنه در حساس ترین رده سنی تا سرحد جنون پیش بری و قید همه چی رو بزنی

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      حرف از این غیر منطقی تر نیست .
      والا من همه نوع تفریح دارم . از هرچیزی که فکرش رو کنین . تلویزیون - گوشی - خیابون رفتن - بازی کردن - نت اومدن - مخاطب خ ا ص و ...
      ولی خب خداروشکر درسم هم خوبه و از خودم راضیم . چون لذت می برم از این نوع درس خوندن
      دمت گرم داداش، عین خودمی، فقط من گوشی و مخاطب خاص رو ندارم متاسفانه، اونم باید فکرش باشم به زودی جورش بکنم.

6. Top | #21
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      دمت گرم داداش، عین خودمی، فقط من گوشی و مخاطب خاص رو ندارم متاسفانه، اونم باید فکرش باشم به زودی جورش بکنم.
      خخخ . زودتر جورش کن .

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آدم باید تو زندگیش تعادل داشته باشه ! ولی خوب سالی که کنکور داری دیگه باید نت و گوشی و مهمونی و ولگردی کم بشه باور کنید که نمیمیریم . بعد کنکور همه ی اینا هست اصلا بعد کنکور از بیکاری آدم حوصله اش سر میره پس بهتره اینا رو بزاریم واسه اون موقع
      I Never give up ∞

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      سلام.خیلی ها میگن برای کنکور قید همه ی کار هاتون رو بزنید و بچسبید به درس کی ها این حرف رو قبول دارن؟
      نه همه چی ولی قید خیلی چیزا رو باید بزنی.
      به علاوه خیلی چیزا رو هم نباید قیدشو زد. باید کمترش کرد. بالاخره ربات که نیستی!!
      تفریح، ورزش،مهمونی اینا بالاخره نیازه و روحیه آدم رو میبره بالا و بسیار مفیده و باعث میشه از وقتت بهتر و با روحیه تر استفاده کنی.
      باید هوشمندانه عمل کنی و هر کاری رو موقع مناسب خودش انجام بدی.
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن