خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب ما تو یه جلسه زنگ مشاوره داریم که در مورد اینا میحرفیم حالا من به طور جامع برات توضیح میدم اولویت بندی منابعو :
      برای هر درس این کارو بکن :کتاب
      شماره یک : مخصوص آموزش و درسنامه
      کتاب شماره دو : تست های آسان
      کتاب شماره سه : تست های سخت ..
      خوب تا اینجا رو یاد بگیر .. البته توجه کن ممکنه یه کتاب هر دو تا ویژگی بالا رو داشته باشه مثلا شیمی مبتکران هم میتونه مخصوص آموزش و درسنامه باشه و هم تست های به نسبت آسان ...
      خوب برای هر درس که اینکارو کردی حالا ترتیب زیر رو اجرا کن ..
      میخوای یه مبحثیو بخونی مثلا شیمی فصل اول :
      کتاباتو مثلا اینجوری اولویت بندی کردی :
      شماره1(که آموزش بود) : مبتکران
      شمارهدو(که تست آسان بود ) : مبتکران
      شماره سه(تست سخت] : آزمون های پایه فار
      خوب میای کتاب شماره یک قشنگ قشنگ آموزشتو تکمیل میکنی
      بعد از آموزش تکمیل میای شماره 2 (تستای آسان) مثله مبتکران رو تو هر مبحث جدا جدا میکنی و در هر بار مرحله تست زنی یه بخشو میزنی .. مثلا موازنه 30 تا تست داره مبتکران میای میکنی 3 قسمت 10 تایی و میای میزنیش . در هر مرحله تست زنی یکی از بخش هایی تستی که در اون مبحث جدا کردی میزنی .. بعد اینکار میای رو تستای سخت و اونارم بخش بخش میکنی و میزنی و در نهایت اونم تکمیل میکنی .. اینجوری شما هم به تسلط رسیدی و هم تستای سختو کار کردی ...
      توجه کن که همه تو این مراحل فقط باید آموزشش تو یه روز باشه و اگه نرسیدی به بخشای دو تو یه روز اشکالی هم نداره ...
      قبل از مطالعه درس شیمی یک ساعت اول رو به تست زنی مطالب قبلی بده ...
      یه چیزیو متوجه نشدم گفتی آموزش باید همون روز اول تموم بشه؟؟؟خب مثلا توی2ساعت تو چنتا درسنامه میخونی؟و اینکه مثلا اگه قرار باشه تا 20 مهر استو رو خوب خوب تموم کنی درسنامه ها رو هم قبلاخونده باشی چه جوری تموم میکنی همه ی تستای مبتکران وفار رو میزنی؟؟ @Hellion
      ...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط perspolis نمایش پست ها
      یه چیزیو متوجه نشدم گفتی آموزش باید همون روز اول تموم بشه؟؟؟خب مثلا توی2ساعت تو چنتا درسنامه میخونی؟و اینکه مثلا اگه قرار باشه تا 20 مهر استو رو خوب خوب تموم کنی درسنامه ها رو هم قبلاخونده باشی چه جوری تموم میکنی همه ی تستای مبتکران وفار رو میزنی؟؟ @Hellion
      خوب من که گفتم شما یه کتاب فقط واسه آموزش میخوای و یه دسنامه نه چن درسنامه .. توی دو ساعت یه درسنامه آموزشی و شایدم یکم تست واسه شیمی ... تستای مبتکران ینی تستای ساده و متوسط اجباریه تا درسو شیرفهم شی ولی تستای فار ینی از نوع تقریبا سختش بیشتر برای تسلط بیشتر و آشنایی با انواع ایدس

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورم از درسنامه ها چندتا کتاب برای آموزش نبود منظورم فقط با درسنامه های مبتکران بود مثلا اگه کتاب سومش رو دیده باشی که دیدی,برای هر درس 48 درسنامه داره وتموم کردنش توی یه روز خب فکر نمیکنم ممکن باشه حتی توی دوروزهم خیلی سخته ... @Hellion
      ...

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط perspolis نمایش پست ها
      منظورم از درسنامه ها چندتا کتاب برای آموزش نبود منظورم فقط با درسنامه های مبتکران بود مثلا اگه کتاب سومش رو دیده باشی که دیدی,برای هر درس 48 درسنامه داره وتموم کردنش توی یه روز خب فکر نمیکنم ممکن باشه حتی توی دوروزهم خیلی سخته ... @Hellion
      خب مجبور نیستی همه ی یه فصل رو بخونی مثلا بیا بحث بحث بخون موازنه یا انواع واکنش و ...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیاد فرق نداره.فقط بضی جاها سخ میگیرن ما خودمون اینقد ک سخ میگرفتن دیگه اعتراض میکردیم.ولی ب نظر من سه دسته هستن ی عده خرخون ک میومدن زیر چشا سیا و سفیدی چششون سرخ بود از درس خوندن .ی دسته هم ک بیخیال فقط با جیم شدن و تقلب میکشیدن بالا و ی دسته ک خودمم جزوشونم درسمو میخونم جیم میشم تقلبم ب وقتش.پشیمونم نمیشم.چ تو درس خوندن چ کارای ادم باید از زندگیش لذت ببره

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من یه سوال داشتم
      سمپادی ها شما چطور میخونید
      حتما بگید منابعتون چیه؟
      چجوری انگیزتون رو حفظ میکنید
      آزموت مبحث عربی اسم رو دبیر شهرمون گرفت من کل جزوه رو ۶ بار کامل جویدم! ولی 80 درصد زدم توی سمپاد نزدیک به ۶۰ نفر بالای ۸۰ زدن همون آزمونو! از بین ۱۲۰ نفر
      من هر طور شده میخوام برم دانشگاه فردوسی رشته عمران
      چطور میتونم!؟ کمکم کنید
      من 2سال سمپاد خوابگاه بودم ! اولا که کافور به خورد بچه ها می دن ینی تو همه غذاها البته ما که پسریم دخترا رو نمی دونم
      بعد اینکه خیلی خیلی سخت می گیرن و اینکه هیچکاری نمیشه کرد جز درسخوندن یعنی از ظهر تا شب یا خواب یا درس ما تو خوابگاه اینطوری هستیم (در کنار مسائل ضروری مثل غذا و حمام و دستشویی )
      صبح ها هم وقت نماز بیدار می کردن شبا هم ساعت 11 خاموشی ولی ما همه میریم تو نمازخونه می خونیم آخه چراغش همیشه روشنه
      ینی انقدر سخت می گیرن از صبحم بخونی باز آخر شب باید بری تو نمازخونه بخونی
      کلا اگه می خوای ببینی سمپاد چیه اینه : همش درس + سخت گیری شدید
      به جز این چیزی نیست ، منابع هم که مشخصه منابع بازار ولی خوب ما اول دبیرستان و دوم بیشتر کتابای قلمچی می گیرفتیم ریاضی بنفش قلمچی اینا ولی سال سوم که الان هستم معلما اکثرا همون منابع عوام رو می گن
      ایران ، فدای اشک و خنده ی تو ، دل پر و تپنده ی تو ، فدای حسرت و امیدت ، رهایی رونده ی تو ، رهایی رمنده ی تو ...
      ایران ، اگر دل تورا شکستند ، تو را به بند کینه بستند ، چه عاشقان بی نشانی ،که پای درد تو نشســتند ...
      کلام شد گلوله باران ، به خون کشیده شد خیابان ، ولی کلام آخر این شد : که جان من فدای ایران ... تو ماندی و زمانه نو شد ، خیال عاشقانه نو شد ، هزار دل شکست و آخر ، هزار و یک بهانه نو شد ...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      انگیزه هم که فشاره دیگه ، ینی شبای امتحان همه یه انگیزه ای توشون پدید میاد واسه درس خوندن بعد هم مثلا می گم تو می خوای به سیب زمینی ناخونک بزنی مادرت بگه نزن دیگه نمی زنی یا اگه داری بازی می کنی (رایانه) بابات بگه درس بخون میشینی می خونی ناخودآگاه
      اینجا هم انقدر فشار زیاده و انتظارات بالا که اصلا همش انگیزه اس دیگه ، هرروزم معلما مشقای جدید می گن اجباریه و اجبارش خودش یه نوع انگیزه میشه کلا کونمونو پاره کردن ولی خداروشکر 4سال بیشتر نیست (یه غذا داریم اسمش انفجار مرغه ، برنجه توش تیکه های مرغ البته +کافور! انقدر کافور می زنن که اصلا فکر اونکارا هم حوصلت نمیاد بکنی )
      ایران ، فدای اشک و خنده ی تو ، دل پر و تپنده ی تو ، فدای حسرت و امیدت ، رهایی رونده ی تو ، رهایی رمنده ی تو ...
      ایران ، اگر دل تورا شکستند ، تو را به بند کینه بستند ، چه عاشقان بی نشانی ،که پای درد تو نشســتند ...
      کلام شد گلوله باران ، به خون کشیده شد خیابان ، ولی کلام آخر این شد : که جان من فدای ایران ... تو ماندی و زمانه نو شد ، خیال عاشقانه نو شد ، هزار دل شکست و آخر ، هزار و یک بهانه نو شد ...

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سمپادیا واقعا چیز عجیبی نیستنا

چرا دست کم میگیری خودت رو البته واقعا تو هر دوره ی سمپاد یکی دو تا آدم خفن مثه دکتر گنجی زاده میاد بیرون

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش سمپادی چیز زیاد خفنی نیست که اینجوری فکر میکنی.

اگه ریا نباشه منم سمپادیم.

ما رو فقط یه غربال کردن که مثلا از بقیه جداشدیم.

تو کنکور صرفا سمپادیا موفق نیستن . همونجوری که خودتم می بینی از مدارس عادی یا حتی مناطق محروم هم توش رتبه برتر میشه.

اصلا من تو استانمون یه شهر میشناسم خواست آزمون سمپاد برای ورودی برگزار کنه با ظرفیت 70 نفر

واسه آزمون فقط 64 نفر شرکت کردن بعدش همه قبول 6 نفر هم همینجوری ثبت نام کردن.

تو سمپاد یکم فشار روت زیادتره. به معلم هم نیست چون این معلم هایی که به ما میام به مدارس عادی هم میرن.

یه توصیه ی مهم برای موفقیت در کنکور ::: کتاب درسی + یه کتاب کمک درسی + برنامه ریزی مناسب

منابع هم که هرچی عشقت میرسه از بین انتشارات گاج،خیلی سبز و نشر الگو انتخاب کن.

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سمپادی و غیر سمپادی فرق چندانی نداره چرا؟... چون مهم کنکور هست رقابت بر سر اون تو ازمون های ازمایشی هم اونا هستند هم شما تنها تفاوتی که هست سطح دبیرا هست که اون رو هم کتاب های کنکوری جبران کردند و دیگری جو درس خوندن و رقابت بیشتر .. که تو می تونی اون رو برای خودت ایجادکنی با فکر کردن به رسیدن تراز بالا و یا نمره عالی

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من یه سوال داشتم
      سمپادی ها شما چطور میخونید
      حتما بگید منابعتون چیه؟
      چجوری انگیزتون رو حفظ میکنید
      آزموت مبحث عربی اسم رو دبیر شهرمون گرفت من کل جزوه رو ۶ بار کامل جویدم! ولی 80 درصد زدم توی سمپاد نزدیک به ۶۰ نفر بالای ۸۰ زدن همون آزمونو! از بین ۱۲۰ نفر
      من هر طور شده میخوام برم دانشگاه فردوسی رشته عمران
      چطور میتونم!؟ کمکم کنید
      سمپاد داریم تا سمپاد...ما که جیم میشدیم از مدرسمون

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایشون توی مهر این تاپیکو زدنو احتمالا جوابشونم گرفتن الان چیشده دوباره ب راه افتاده

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من یک کلام میگم بجای اینا ایدی منو دنبال کنید ببینید تو ریاضی چه میکنم
      من فقط ریاضی م و من باهچ جامعه یا رده سنی ارتباطی ندارم
      کتب هم ندارم وهوش بالا که اون داره نممیکشه ببینم بازسازی میش یانه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن