خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 110
    1. Top | #91
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      سویون بولاغ نبوده سابلاغ بوده ...
      مهاباد قبل اینکه تو ایران باشه پایتخت کردستان بوده سال ها مثله اینکه من بهت بگم تبریز که مال ترکا نیس بر ترکیه که مال ترکاس حرف عجیبیه ..
      این روایتی که گفتم کاملا دقیقه و انتظار نداشته باش بهت اطلاعات درست بدن
      تو زمان جنگ نه آمریکایی پشتمون بود نه اسرائیل تنها کشوری که حامی بود آلمان بود اونم فقط در حد سلاح شما هلیکوپتر داشتین موشک داشتین و هزار امکانات دیگه ولی ما فقط یه سلاح ساده ...
      جایی که علیه مردمم حکم جهاد بدن کشور من نیست ...
      در آخر نقل قولمم نگیر چون نه عقیدم عوض میشه و نه از نفرتم کم میشه ...
      ممنون
      در ضمن من هرچی نقشه ی ایرانو در طول تاریخ ها نگاه میکنم چیزی بنام کردستان نمیبینم...اصلا وجود نداره چنین چیزی...کشوری بنام کردستان...با پایتختی مهاباد؟ینی داشتیم؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      داش دیشب پارسا میگفت 30 سال منتظریم نه من عزیز...

درضمن قرارم نیست ما هم مثل امریکا باشیم...
      30 سال منتظر چی هستن نه جدی واقعا منتظرن مستقل شن کشور یه رهبر داره ی قانون اساسی داره هر کی هم دردش میگیره پاسپورتشو بگیره بره کشور همسایه به زور نگرتون نداشتیم از سرمایه ملی استفاده میکنید و دم از استقالم میزنید امثال شما ها همونایی هستن که زمان بختیار یه رهبرشون با مجاهدین خلق قسط ترور و خرابکاری داشتن کلن خانواده ها هر حرفیرو به بچشونم غالب میکنن بهتره کمی تاریخو بشناسیم و رو باد هوا حرف نزنیم پاینده باد ایران یکپارچه زیر سایه سید علی پاینده باد شیعه و اسلام ناب.
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کرد نیستم اما دوستان این اجحاف رو در حق اونها نکنین ... اونها خواستار تغییر کل قانون اساسی نیستن ..فقط میخوان بندهایی از قانون اصلاح بشه

4. Top | #94
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      من کرد نیستم اما دوستان این اجحاف رو در حق اونها نکنین ... اونها خواستار تغییر کل قانون اساسی نیستن ..فقط میخوان بندهایی از قانون اصلاح بشه
      خب اینو همه میخواین...ما خودمونم میخایم قانون اساسی اجرا بشه و طبق قانون حق تحصیل به زبان مادیمون از همون ابتدایی رو بهمون بدن...ولی جدایی نمیخوایم(البته جو راه افتاده میگن تورکها میخواین جدا شن ولی اینطور نیست مطمن باشین...)..ولی اینو مطمن باش داداش کردها اینطوری نیستن...فقط خواستار قانون نیستن...اونا خواستار تشکیل حکومت مشتقل هستن...همراه با کردستان عراق....ببین:

kurdistanbb.png
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم دلم میخواد با شورتک برم نونوایی آیا شدنیه مثلا یا خیلی کار های دیگه کرد ها یا هر کس دیگه این اجازرو نداره که نظر بده که آره این بند غلطه کشور ما صاحب داره رهبر داره هر کسی از ننش قهر میکنه میاد یه تز میده نمشه باهاش رقصید که خیلی زوره کسی خوشش نمیاد بره بیرون از کشور به خدا اجبارشون نکرده کسی عراق هستن برادراشون برن به وطن اصلیشون.
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      در سایتشون:
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

6. Top | #96
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سابلاغ همون سویوخ بولاغه دیگه...با لهجه میگین خب...

از اولشم معلوم بود نفرت داری....دروغ گفتی ک ندارم...
      سابلاغ همون سویوخ بولاغه دیگه...با لهجه میگین خب...

از اولشم معلوم بود نفرت داری....دروغ گفتی ک ندارم...
      با کسایی که منطقی هستن هیچ مشکلی ندارم من از حکومت نفرت دارم نه مردمش چون کنار این مردم داریم زندگی میکنم ... عکسای زیر رو نگاه کن :
      كمال اسفرام فرزند قادر مشهور به «شوانه»،قتللی فجیع از حکومت ایران دلیل: علاقه نشان دادن به کردستان و توهین به عنوان ضد انقلاب بهش :
      true.png
      true1.png

true3.png
      true4.png
      داداش نیگاه کن دلت خون نمیشه .. میگی من ایرانو حکومتشو دوست داشته باشم ؟ اینجوری؟ ... عکس زیر خیلیا رو به گریه انداخته از جمله خودم :
      ghasm.png
      کسی که محبوب ما بودو اینجوری ترور کردن ... بازم میگی دوس داشته باشم ؟ .. یه لحظه خودتو جای من بزار
      ghasm2.png
      ما مخالف ایران نبودیم هیچوقت :فقط یه درخواست داشتیم :
      1864_635233084571592826_s.jpg
      ویرایش توسط Hellion : 14 مهر 1394 در ساعت 16:29

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad نمایش پست ها
      منم دلم میخواد با شورتک برم نونوایی آیا شدنیه مثلا یا خیلی کار های دیگه کرد ها یا هر کس دیگه این اجازرو نداره که نظر بده که آره این بند غلطه کشور ما صاحب داره رهبر داره هر کسی از ننش قهر میکنه میاد یه تز میده نمشه باهاش رقصید که خیلی زوره کسی خوشش نمیاد بره بیرون از کشور به خدا اجبارشون نکرده کسی عراق هستن برادراشون برن به وطن اصلیشون.
      اینجا وطن اونهاست ...به کجا برن آخه؟؟پناهنده غریبه ها بشن؟؟
      صاحبان اصلی کشور مردم ان
      بیخیال مرصاد جان

8. Top | #98
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      صاحبان اصلی کشور مردم ان
      بیخیال مرصاد جان
      صد درصد....ولی کسی ک اینجا رو وطن نمیدونه و میخواد قسمتیشو پاره کنه و با خودش ببره و بچسبونه کردستان...خودش بره بهتره...اجازه نمیدیم حتی یه ذره از خاکمون جدا شه...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صد درصد....ولی کسی ک اینجا رو وطن نمیدونه و میخواد قسمتیشو پاره کنه و با خودش ببره و بچسبونه کردستان...خودش بره بهتره...اجازه نمیدیم حتی یه ذره از خاکمون جدا شه...
      سعید جانم عزیز دلم اون داره میگه ما حاکمیت محلی میخوایم زیر نظر تهران ... این یعنی تکه کردن؟؟

10. Top | #100
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در ضمن من هرچی نقشه ی ایرانو در طول تاریخ ها نگاه میکنم چیزی بنام کردستان نمیبینم...اصلا وجود نداره چنین چیزی...کشوری بنام کردستان...با پایتختی مهاباد؟ینی داشتیم؟
      اطلاعاتت تو حلق لوزالمعدم ( لوزالمعده حلق هم نداره :l)
      pr58671-1295652549-kurdistan-map-1.jpg

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      صاحبان اصلی کشور مردم ان
      بیخیال مرصاد جان
      داداش گلم من میگم اجبارشون نکردیم 2 روز دیگه جنگ شه عوض این که از خاک دفاع کنن میرن دنبال انتقام جوییشون ما 8 سال دفاع نکردیم که نتیجش این بشه هر کسی صلح طلبه و حکومتو قبول داره بشینه سر جاش یاعلی کاریشم نداریم البته اینو بگم اینا کاری هم نمیتونن بکنن چون اگه 1 نفرشونم پاشو از گلیمش فراتر بزاره فردایی رو نخواهد دید خدا رو شکر سپاه و اطلاعات 24 ساعته حواسشون هست.
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      در سایتشون:
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

12. Top | #102
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی به هر حال جنگ شه ترس تو دل مردم جمع میشه...ما تو اذربایجان نزدیک عربستان نیستیم ولی نزدیک اسراییل هستیم...به هر حال هر چقدرم قدرتمند باشیم اونا هم هواپیما و اینا درن...میتونن بهمون صدمه بزنن....
      مشخصه که همه میترسن...
      از نظر هوایی عربستان و اسرائیل خیلی قویتر از ایرانن...اما اسرائیل وارد جنگ نمیشه...یعنی نمیتونه بشه...
      عربستانم نمیتونه با هواپیماهاش همه مناطق ایرانو بمباران کنه...
      اما ایران از نظر موشکی خیلی قویتر از عربستانو حتی اسرائیله...اینو بدونید که ایران اینقدر موشک داره که دیگه نمیتونه انبارشون کنه...موشکایی که قرت تخریب کاملشون شعاع 90-150 مترو پوشش میده...یعنی 2000تا به قطر 200 متر میشه یه دایره به قطر 400کیلومتر کاملا محو میشه!!!

13. Top | #103
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سعید جانم عزیز دلم اون داره میگه ما حاکمیت محلی میخوایم زیر نظر تهران ... این یعنی تکه کردن؟؟
      اینو که گفت...مال سال 58 هست نه الان....الان اینو نمیخوان...ولی یه چیزی میگن قضاوت کن....

اول...دیشب پارسا گفت که من دوست دارم جنگ شه تا چیزی رو که 30 سال منتظرشیم رو انجام بدیم...این یعنی چی؟یعنی میخان در زمان جنگ و اوضاع قاراشمیش ایران به هدفشون برسن؟ینی میخان تو اون زمان خواستشونو براورده کنن؟سوالم اینه که چرا اون زمان؟زمان دیگه ای نیست؟اگه اون زمان بخوان اینکارو بکنن خیلی آروم و بدون هیچ جنگ و شورشی این رو از حکومت خواهند خواست؟اگه با صلح خواهند خواست چرا اون زمان؟
      این ینی اونا در سرشونه که از آب گل آلو ماهی بگیرن و داعش دومو در ایران راه بندازن....
      درضمن پارسا گفت ما نیرو شو داریم...داداش میخوام بدونم نیرو رو میخوان چکار؟

دوم...دیشب من ب یکی از دوستان گفتم داعش نمیتونه بیاد داخل ولی گروههایی داخل ایران هستن که میتونن مثل داعش عمل کنن....پارسا اینو گذاشت..این ینی این که اون گروه ماییم و به تروریست پرور بودن و به کشتو کشتارم افتخار میکنم....

سوم...پارسا میگه که ما در سال 58 خواستار یه حکومت محلی بودیم....و یه خود مختاری....باز همین سوال مطرح میشه؟چرا اون زمان؟ایا وقت دیگه ای نبود؟چرا زمان شروع جنگ؟عزیزم اینا همون زمانم میخواستن از آب گل آلود ماهی بگیرن...مطمن باش...الانم میخوان....

زمانیکه همه فکرشون یه جای دیگشت...از داخل پامیشن...درختو از داخلش کرم میزنه....اونم چه زمانی..زمان جنگ
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.
      ویرایش توسط Saeed735 : 14 مهر 1394 در ساعت 16:46

14. Top | #104
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      مشخصه که همه میترسن...
      از نظر هوایی عربستان و اسرائیل خیلی قویتر از ایرانن...اما اسرائیل وارد جنگ نمیشه...یعنی نمیتونه بشه...
      عربستانم نمیتونه با هواپیماهاش همه مناطق ایرانو بمباران کنه...
      اما ایران از نظر موشکی خیلی قویتر از عربستانو حتی اسرائیله...اینو بدونید که ایران اینقدر موشک داره که دیگه نمیتونه انبارشون کنه...موشکایی که قرت تخریب کاملشون شعاع 90-150 مترو پوشش میده...یعنی 2000تا به قطر 200 متر میشه یه دایره به قطر 400کیلومتر کاملا محو میشه!!!
      بله داداش...در مقابل هواپیماهای عربستانم که تو مرزامون موشک داریم....فک نمیکنم با پدافند ایران یه هواپیما بتونه از مرز وارد کشور شه...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

15. Top | #105
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بله داداش...در مقابل هواپیماهای عربستانم که تو مرزامون موشک داریم....فک نمیکنم با پدافند ایران یه هواپیما بتونه از مرز وارد کشور شه...
      موافقم
      در حال حاضر سیستم پدافند موشکی ارتش و سپاه کاملاً یکپارچه هستند

حالا اگر این روس ها سریع تر سامانه های پیشرفته پدافند موشکی s300 رو بدستمون برسونن ، عملاً نیروی هوایی عربستان فلج میشه و هیچ غلطی نمیتونه بکنه

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن