خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 110
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      بله فهمیدم چی گفتی....ببین هزار بار بهت گفتم...تو درس خونده ای از این حرفات دست بکش...وگرنه مطمن باش نیرو برای همه وجود داره...آروم باشن آرومیم...وگرنه فکر کنم تورک جماعت رو بشناسی...خخخ قاطی کردن دیگه کردن...یهو دیدی تا امریکا رو گرفتیم ...والا
      هنوز فیلمای 1 به 12 نقده و مهاباد هست برو یوتیوب

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed976 نمایش پست ها
      این سردار عشق منه

شما با حاجی آروم میشی من باهاش زندگی میکنم باهاش درس میخونم باهاش روحیه میگیرم باهاش...
      اصن زندگی شده حاج قاسم برام
      خیلی از اینا داریم...نگران نباشید..این یه نمونس....بقیه رو نشده...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      خیلی از اینا داریم...نگران نباشید..این یه نمونس....بقیه رو نشده...
      قطعا همینطوره
      شخصیت حاج قاسم واقعا شخصیتی با کاریزمای بالاییه
      چه از نظر اقتدار
      چه از نظر سخن گفتنو محکم حرف زدن
      چه از نظر شجاعت
      چه از نظر وفاداریو ایثار
      چه از نظر دینداری و شیعه داری
      و....

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      هنوز فیلمای 1 به 12 نقده و مهاباد هست برو یوتیوب
      بله عزیزم هست...همونطور که گفتم اون یه غافلگیری بود....کمک از سوی تورکها ولی نامردی کوردها...بی سلاحی ما و سلاح دار بودن شما....

میدونی چیه پارسا خودتم میدونی...شاید خیلی ها این حرف منو نژاد پرستی بدونن ولی این یه حقیقته که الان تو جامعه هست:

در طول دهه ها در ایران کوردها بسیار تروریسم پرور بودن و اسیب های زیادی به مردم زدن....هدف اصلی اونا در حال حاضر گرفتن اذربایجان غربی هست که از طرف سایر کشور ها هم حمایت میشه...مثل اسراییل و سویس و غیره...

صد درصد اگه جنگ بشه کوردها همونطور که تو هم سر بسته گفتی از فرصت استفاده میکنن برای کشتار...علی رغم اینکه برات احترام زیادی قایل بودم و فکر میکردم این حرفا درمورد تو صدق نمیکنه ولی الان از حرفات فهمیدم که حتی تو در موقعیتش میتونی سر منو ببری....ینی هر چقدرم صمیمی باشی با هر کسی عیبی نداره...شما منتظر فرصتین...

شما ایرانو قبول ندارین و درصدد جدایی هستین...شاید خیلیا بگن تورکها هم اینطورین ولی ما اکثرا حقمونو میخوایم و جمعیتمون خیلی زیاده تو ایران...مطمنن خواستار جدایی نیستیم....همیشه ساعت مهاباد با کل ایران فرق داره..ینی یه ساعت جلو هست یا عقبه...چون ما رو قبول ندارین...

بهت پیشنهاد میکنم به دوستاتم بگی...شما تحصیل کرده ای و باید از این افکار دست بکشی وگرنه مطمن باش اینبار دیگه اونبار نمیشه...در صورت هر جنگی مطمن باش تا اخرین قطره خونمون از ناموسمون دفاع میکنیم....

300 میلیون تامونم ازمون حمایت میکنن...

ببخشید که تا این حد صریح حرف زدم....میدونی چرا؟چون حرفی رو زدی که در طی سالیان از کوردها دیده بودم ولی فک نمیکردم تو هم اونطور باشی که اینم دیدم که تو هم اونطوری...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      از شکلکت معلومه که میدونی کیو میگم...

حیف داداش...حیف....علنا میگی که ما مار تو استینمون پرورش میدیم....

نامرد تو یکی رو خودم میکشم....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1سوال دارم...ینی اگه جنگ شه دیگه کنکور نمیدیم؟؟؟

ای بابا...2سال خودم نخوندم،امسال که دارم میخونم جنگ میشه و نمیتونم رتبه 1 شم

من همش میگم عوامل بیرونی نمیزاره من رتبه شم...اینا حرفمو باور ندارن...بفرما اینم نشونه
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها

من همش میگم قسمت نیست من رتبه شم...اینا حرفمو باور ندارن...بفرما اینم نشونه
      چه ربطی داره ابجی...تو 8 سال جنگمون با عراقم درس داشتیم ...مدارسم برپا بود....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

من همش میگم عوامل بیرونی نمیزاره من رتبه شم...اینا حرفمو باور ندارن...بفرما اینم نشونه
      کو تا جنگ آبجی شما درستو بخون اینا همه بازی سیاسیه ایران هدفش جز ترسوندن عربا نیست کنکور زمان جنگم پا برجاست خیالت راحت
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به قران میترسم تا چند وقت دیگه توی راهپیمایی ها بگن مرگ بر کل کشور های جهان فقط خودمون خوبیم

هر روز داریم برا خودمون دشمن تراشی میکنیم

هر روز هم دارن قپی میایم n تا موشکمون سمت اسرائیل

n-1 موشکمون سمت امریکاس
      n به توان 2 موشکون سمت عربستانه
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان این رو مطمعن باشید قدرت موشکی ایران به طوری که میتونه اسراعیل 10 بار با خاک یکسان کنه

و مطمعن باشید عربستان هم فقط قدرت هواییی قوی داره ولی سیستم های ضد موشکی که تازه از روسیه وارد شده دیگه

عربستان هیچ حرفی نداره واسه گفتن

تو این جنگ برد باخت اول برای اوناس چون قدرت موشکی ایران بلایی سرشون میاره که تا 100 سال دیگه هم به این وضعیت الان

نرسن

اما سازمان ملل هم سکوت نمیکنه در این مورد و ایران هم ضربه هایی میخوره
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

اولا کو تا جنگ!

دوما جنگی نخواهد شد بقول دوستان,در حد ترسوندنه دشمنایه فقط...

سوما اگه آسمون به زمین بیاد زمین به آسمون بره ماهو خورشید یکی بشن آقایان توکلی و خدایی سینه خیز هم که شده دفترچه سوالات کنکورو به دست داوطلبان میرسوننزهی خیال باطل آره ما کنکور نمیدیم...دلفین ها هم پرواز میکنن

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      دوستان این رو مطمعن باشید قدرت موشکی ایران به طوری که میتونه اسراعیل 10 بار با خاک یکسان کنه

و مطمعن باشید عربستان هم فقط قدرت هواییی قوی داره ولی سیستم های ضد موشکی که تازه از روسیه وارد شده دیگه

عربستان هیچ حرفی نداره واسه گفتن

تو این جنگ برد باخت اول برای اوناس چون قدرت موشکی ایران بلایی سرشون میاره که تا 100 سال دیگه هم به این وضعیت الان

نرسن

اما سازمان ملل هم سکوت نمیکنه در این مورد و ایران هم ضربه هایی میخوره
      موافقم اما تو سازمان ملل هم اگه برفرض مثال جنگ بشه دلایل جنگ بررسی خواهد شد و اونوقته که عربستان هیچ پاسخنی مبنی براینکه چه اتفاقاتی برای حجاج افتاده نمیتونه بده!

اگه سازمان ملل خیلی کارآمد بود الان اوضاع یمنو خیلی از کشورای خاور میانه اینطوری نبود!

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگ جنگ شد من شخصا بدون هیچ چشم داشتی حاضرم برم جنگ

نه واسه خدا

نه واسه رهبر

نه واسه حجاج

واسه چیزای دیگ ...
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احتمالا این حرفا در حد همین حرف باقی خواهند بود و هیچ جنگی رخ نمیده
      ایران و عربستان بصورت غیر مستقیم در یمن و سوریه در حال جنگ هستن... این قضیه فاجعه منا که واقعا تلخ بود هم احتمالا با مواضع تند سایر کشورها در برابر عربستان تموم خواهد شد

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      احتمالا این حرفا در حد همین حرف باقی خواهند بود و هیچ جنگی رخ نمیده
      ایران و عربستان بصورت غیر مستقیم در یمن و سوریه در حال جنگ هستن... این قضیه فاجعه منا که واقعا تلخ بود هم احتمالا با مواضع تند سایر کشورها در برابر عربستان تموم خواهد شد
      ایران از حرفاش عقب نمیکشه, چون اینا حرفای رهبریه...این عربستانه که به احتمال زیاد عقب میکشه که اگه نکشه متاسفانه جنگ خواهد شد...جنگ بدیم خواهد شد که فقط به مناطق خاصی از ایران صدمه میزنه اما خوب عربستان ویرون میشه...
      این حرفا حافایین که تو سپاه دارن میچرخن...چون میدونید که عربستانو نیروهای زمینی شیعه موافق ایران تقریبا تو محاصره دارن...در این حد که قاسم سلیمانی خیلی نزدیک به مرزهای عربستانه...
      کلا خدا کنه جنگ نشه...ایران باید یه جور دیگه حال این عربای بی ارزشو بگیره...

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن