خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      ولی من شنیدم میگن که درصورتی یک سال وقت داری که این دانشگاهی که داری انصراف میدی فارغ التحصیل شده باشی . درسته ؟؟؟؟ یا نه ؟
      دوست عزیز شما اصلا به جمله ای که نوشتی دقت کردی ؟؟
      عزیزم شما وقتی انصراف میدی دیگه فارغ التحصیل نمیتونی باشی که اگه هم فارغ التحصیل بشی دیگه فارغ التحصیل شدی یعنی درست تموم شده چطور کسی که درسش تموم شدهمیتونه از ادامه درس خوندن انصراف بده ؟

شما این چند روزه مخصوصا توی این فروم حسابی داری وقت و انرژی خودت رو سر یه چیز بدیهی و مسلم بیخودی هدر میدی در حالیکه رقبات دارن کتاب های تست کار میکنن و هر روز ازت جلوتر میافتن.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      عزیزم شما وقتی انصراف میدی دیگه فارغ التحصیل نمیتونی باشی که اگه هم فارغ التحصیل بشی دیگه فارغ التحصیل شدی یعنی درست تموم شده چطور کسی که درسش تموم شدهمیتونه از ادامه درس خوندن انصراف بده ؟

شما این چند روزه مخصوصا توی این فروم حسابی داری وقت و انرژی خودت رو سر یه چیز بدیهی و مسلم بیخودی هدر میدی در حالیکه رقبات دارن کتاب های تست کار میکنن و هر روز ازت جلوتر میافتن.

داداش من 25 شهریور انصراف دادم ! یک سال وقتم میشه 25 شهریور سال دیگ ! بعد اگ ثبت نام دانشگاه مثلا 30 شهرییور باش نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم؟؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      داداش من 25 شهریور انصراف دادم ! یک سال وقتم میشه 25 شهریور سال دیگ ! بعد اگ ثبت نام دانشگاه مثلا 30 شهرییور باش نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم؟؟
      میتونی فوقش میری برگه آماده اعزام به خدمت میگیری

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      میتونی فوقش میری برگه آماده اعزام به خدمت میگیری
      بعد مشکلی پیش نمیاد ؟؟

متولد 74 هستما !!

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      نه نمیتونی. حتما باید قبلش دفترچه فرستاده باشی. مثلا 15 شهریور دفترچه بفرست.

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

آخه دوست عزیز هرکی یه جور حرف میزنه . از سایت نظام وظیفه پرسیدم یه چیز دیگه میگه . اینجا یه چیز دیگه میگن و دوست آشنا یه چیز دیگه . منم گیج شدم . بهترین کار اینه خودم حضوری برم دانشگاه بپرسم .

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه نمیتونی. حتما باید قبلش دفترچه فرستاده باشی. مثلا 15 شهریور دفترچه بفرست.
      خب چون قبلا دانشگاه ثبت نام کردم مشکلی یش نمیاد ؟؟؟

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن