خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

200هزار تومان خرید کتب نشر دریافت + فار برای شما

موضوع رو تازه متوجه شدم پس لطفا تایپیک بسته شود.واقعیت رو نمیدونستم.سپاس از همگی
      ویرایش توسط last shot : 16 مهر 1394 در ساعت 11:20

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا خیرش بده هرکی هست.
      منم کتاب های درسی مطابق با کنکور 95 رو گرفتم ( زیست شناسی اونم دست اول ) بدون استفاده موند رو دستم همینطور پک کامل زیست شناسی الگو رو الان دست اول مونده رو دستم. کسی اثبات کنه محتاج هست و پول نداره رایگان میدم
      ویرایش توسط khaan : 13 مهر 1394 در ساعت 01:17

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      خدا خیرش بده هرکی هست.
      منم کتاب های درسی مطابق با کنکور 95 رو گرفتم ( زیست شناسی اونم دست اول ) بدون استفاده موند رو دستم همینطور پک کامل زیست شناسی الگو رو الان دست اول مونده رو دستم. کسی اثبات کنه محتاج هست و پول نداره رایگان میدم
      كسي چه طور ميتونه اينترني اثبات بكنه كه بدبخته
      خداييش اينترنتي به ٩٥ درصد ادم ها نميشه اعتماد كرد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      كسي چه طور ميتونه اينترني اثبات بكنه كه بدبخته
      خداييش اينترنتي به ٩٥ درصد ادم ها نميشه اعتماد كرد
      اون دیگه به عهده فرد هست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی به شکل بن هس.اگه این جوریه یعنی تو 200 تومن 25 درصد تخفیف داره که خود انتشارات بالاتر از این میدن.اگه دوستتون موافقت کنه 100 تومن خریداریم.مرسی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      خدا خیرش بده هرکی هست.
      اگه سری سه بعدی زیست الگو باشه 50 % قیمت میتونی بدین به ما.پ خ هم زدم براتون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      یعنی به شکل بن هس.اگه این جوریه یعنی تو 200 تومن 25 درصد تخفیف داره که خود انتشارات بالاتر از این میدن.اگه دوستتون موافقت کنه 100 تومن خریداریم.مرسی
      از خود سایت که بخواید بخرید بالای 19 عدد کتاب تخفیف 25 میده و زیر اون 20 درصد تخفیف داره در صورتیکه اینجا همین الان 25 درصد تخفیف گذاشته ضمنا من خودم بررسی کردم دیدم شما به 12 امین کتاب نرسیدید 200 هزار تمام شده.بازم باهاش صحبت کردم راضی شد به یک قیمت نهایی که میشه 30 درصد تخفیف.زیر اون هم ابدا نمیده و ترجیح میده بفروشه به کتابفروشی.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      اگه سری سه بعدی زیست الگو باشه 50 % قیمت میتونی بدین به ما.پ خ هم زدم براتون
      شما که پولش رو دارین برین دست دوم بخرین خب این برای کسایی هست که پول ندارن.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      بچه ها اون شخص توی مسابقه شعر یا عکس تابستانه برنده شده به همین خاطر میتونه قیمت 200 هزار تومن کتاب دریافت و فار (البته اونایی که توی سایت دریافتن) رایگان بگیره..منم 150 هزار بردم و سفارشامو تکمیل کردم.واقعا منم به پول نیاز داشتم اما قبول نکردن.این دوستمون دلیلی برای دروغ گفتن نداره وقتی به پول نیاز داره ی نفر بهش کمک کنه من درکش میکنم.
      این چیزی بود که به من گفت از کجا میدونستم؟ضمنا توی عکس برنده شده بود.تایپیک رو به همین خاطر بستم.
      ویرایش توسط last shot : 16 مهر 1394 در ساعت 11:23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)