خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل نظام وظیفه

متولد آذر 75 هستم امسال کنکور دادم از نتیجه راضی نبودم! موندم واسه سال دیگه! شهریور 94فارغ تحصیل شدم ! واسه کنکور سال دیگه به مشکل میخورم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amindrs نمایش پست ها
      متولد آذر 75 هستم امسال کنکور دادم از نتیجه راضی نبودم! موندم واسه سال دیگه! شهریور 94فارغ تحصیل شدم ! واسه کنکور سال دیگه به مشکل میخورم؟
      بهتره بری از نظام وظیفه پرس و جو کنی چون هر روز یه قانون میزارن
      ولی فکر نکنم مشکل بخوری چون از زمان فارغ التحصیلی یک سال فرصت داری برا معرفی بری که تا اونموقع انشالله نتیجه دلخواهت گرفتی
      چند روز پیش هم اخبار میگفت بخاطر تکمیل بودن ظرفیت اونایی که برا خدمت اقدام کردن دیر تر اعزام میشن پس نگران نباش

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه دیگه مشکلی نیس شما انگار کنکور سال دومت هست دیگه بنابراین یکسال دیگه فرصت داری کنکور بدی برو با جدیت درستو بخون که سال دیگه رتبه خوبی بیاری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا آخر شهریور 94 فرصت داری دفترچه بفرستی اگه در این مدت کنکور قبول بشی نیازی نیست دفترچه ارسال بشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      94 یا 95؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معذرت میخوام 95 منظورم بود.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام عزیز
      نه به مشکل بر نمیخوری!
      طبق گفته ی دکتر افشار در یکی از جلساتشون برای اونهایی که در شش ماه اول سال ۷۶ و شش ماه دوم ۷۵ بدنیا اومدن میتونن بدون هیچ مشکلی از نظر نظام وظیفه دوباره برای کنکور ۹۵ بخونن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      سلام عزیز
      نه به مشکل بر نمیخوری!
      طبق گفته ی دکتر افشار در یکی از جلساتشون برای اونهایی که در شش ماه اول سال ۷۶ و شش ماه دوم ۷۵ بدنیا اومدن میتونن بدون هیچ مشکلی از نظر نظام وظیفه دوباره برای کنکور ۹۵ بخونن
      ودر ادامه هم باید بدونید کسانی کنکوری93 بودن و نرفتن و 94 بازم کنکور دادن و بازم نرفتن واسه95 باید یه دانشگاه پولی ثبت نام کنن و شامل معافیت بشن و دو باره کنکور بدن و درصورت قبولی از پیام نور یا آزاد انصراف بدن و در دانشگاه جدید ثبت نام کنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن