خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشكل اساسي در مسائل شيمي

اول سلام خدمت ستاد اين بخش ...

يه مشكل اساسي من توي مسائل شيمي واكنش ها هست ... يعني وقتي واكنش ها رو به فارسي مينويسن نميدونم چه جوري بايد تشكبل واكنش و بنويسم ... وگرنه وقتي بفهمم فرمول شيميايي اين واكنش چيه راحت ميتونم از ظريق تناسب اين مسائل و حل كنم ...

يه كمك به من واسه ي اين فرمول ها ميكنيد ... به راهنماييتون اساسي نيازمندم ... ممنونم
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      این مشکل اکثر بچه هاس
      من خودم برای این مشکل این کارو کردم :
      اگه کتاب شیمی مبتکران رو داری میتونی از فصل اولش استفاده کنی .داخل پاسخ نامه فصل اول یه قسمتی داره که تمام واکنش های شیمی 3 رو نوشته
      و روزی چندتاشو هم به صورت نوشتاری هم نمادی بنویسی و بزنی روی دیوار اتاقت و در طی روز با خودت تکرارشون کنی تا به حافظه ی بلند مدتت بره
      و روز بعد چند تا واکنش دیگه و به همین ترتیب...
      ....... ................... ............. ................آے פֿـانم .....פ בפֿـتر פֿـانمـے ڪﮧ تــمام آرزפٺ غربی شـבنـﮧ!بـבפלּ چـیـزے ڪـﮧ براے شما آرزפسـت براے زنـﮫـاے غربے خاطره شـבه .... !!!اפنها בارלּ بـﮧچیزے مــے رسـלּ کــﮧ تــפ از בاشـتنش פֿــجـالــت مے کـشــے !حجاب... هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــســـ ــــــجای اینکه ربطش بدی به آزادی یکم فک کن!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread2582.html

اینجا فک کنم به دردت بخوره ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سجاد جان يعني اينا رو حفظ كنم كفايت ميكنه ؟ من يه كم توي فرمول نويسي و واكنش هاي سوختن و تركيب و اين جور چيزا لنگ دارم ...

واسه فصل سوم كه مولال و PPm واسه مسائل بخش 3 هست كه نياز نيست هست ؟ خودشون اكثرا واسه اين مسائل فرمول و ميدن آره؟
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      سجاد جان يعني اينا رو حفظ كنم كفايت ميكنه ؟ من يه كم توي فرمول نويسي و واكنش هاي سوختن و تركيب و اين جور چيزا لنگ دارم ...

واسه فصل سوم كه مولال و PPm واسه مسائل بخش 3 هست كه نياز نيست هست ؟ خودشون اكثرا واسه اين مسائل فرمول و ميدن آره؟
      فصل 3 شیمی 3 رو من نرسیدم هنوز در جریان نیستم !!
      ولی همووون فرمولارو یاد بگیری و حفظیاشم خوب حفظ کنی ؛ موازنه هم خوب بلد باشی ؛ دیگه نباید مشکلی داشته باشی ...
      سوالی چیزی هم داری بپرس ، دوستان بلد باشــن ، حتما پاسخ میدن ؛ موفق باشی ساسان خان ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      اول سلام خدمت ستاد اين بخش ...

يه مشكل اساسي من توي مسائل شيمي واكنش ها هست ... يعني وقتي واكنش ها رو به فارسي مينويسن نميدونم چه جوري بايد تشكبل واكنش و بنويسم ... وگرنه وقتي بفهمم فرمول شيميايي اين واكنش چيه راحت ميتونم از ظريق تناسب اين مسائل و حل كنم ...

يه كمك به من واسه ي اين فرمول ها ميكنيد ... به راهنماييتون اساسي نيازمندم ... ممنونم
      عزیزم برو از لینک زیر صفحه 22 تا 53 رو بخون یا هم از کتاب خیلی سبز یا مبتکران بخون

http://konkur.in/1831/1831.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن