خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

دیپلم دوم و مشکل داوطلب ازاد

سلام.من سال پیش که فقط دیپ تجربی داشتم به مدرسه بزرگسالان رفتم و گفتم میخوام دیپ دوم بگیرم .مدیر گفت چون دیپلم داری داوطلب ازاد محسوب میشی و باید بری سربازی .من هم بی خیالش شدم.اما امسال علمی کاربردی نام نویسی کردم و دانشجو هستم.ایا اگه بخوام دیپلم مجدد بگیرم بازهم باید برم سربازی یا چون دانشجو هستم مشکلی نیست ؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      سلام.من سال پیش که فقط دیپ تجربی داشتم به مدرسه بزرگسالان رفتم و گفتم میخوام دیپ دوم بگیرم .مدیر گفت چون دیپلم داری داوطلب ازاد محسوب میشی و باید بری سربازی .من هم بی خیالش شدم.اما امسال علمی کاربردی نام نویسی کردم و دانشجو هستم.ایا اگه بخوام دیپلم مجدد بگیرم بازهم باید برم سربازی یا چون دانشجو هستم مشکلی نیست ؟؟؟
      سلام داداش
      برای گرفتن دیپلم مجدد به عنوان داوطلب آزاد نیازی به برگه معافیت تحصیلی و کارت پایان خدمت و امثال این چیزا نیست ، فقط شما مدارک دیپلمت رو میبری برای ثبت نام حتی به مدارک پیش دانشگاهی هم نیازی نیست
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز ممنون که جواب دادی.میگن ۱۷ واحد بیشتر نمیدیم و درس های دوم رو هم باید امتحان بدی .برای این چکار کنم ؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به شرطی میتونی مجدد در متوسططه تحصیل کنی که زیر 22 سال باشی. برای بالای 22 سال وضعیت نظام وظیفه باید مشخص بشه و شما که دانشجو هستی حق نداری بری متوسطه. البته اگه دو سال پیش بود میشد چون اون موقع داوطلب آزاد هیچ محدودیتی نداشت الانم برخی شهرها ممکنه بی اطلاع باشن و شما رو ثبت نام کنن ولی اکثر شهرها ثبت نام نمیکنن.
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام داداش
      برای گرفتن دیپلم مجدد به عنوان داوطلب آزاد نیازی به برگه معافیت تحصیلی و کارت پایان خدمت و امثال این چیزا نیست ، فقط شما مدارک دیپلمت رو میبری برای ثبت نام حتی به مدارک پیش دانشگاهی هم نیازی نیست
      موفق باشی

هست دوست عزیز هست. تا پارسال زیاد رعایت نمیکردن و میگفتن هرکی میخواد بره بخونه ولی الان نمیزارن. خیلی معدود شهرهایی بودن که تابستون امسال اجازه میدادن ولی الان دیگه بعیده شهری بزاره بالای 22 سال بدون وضعیت نظام وظیفه تحصیل کنه.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من متولد ابان 75هستم و ۲۰سالمه.ایا باز هم مشکلی هست ؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه شما میتونی بدون مشکل داوطلب آزاد دیپلم مجدد بگیری فقط برای تطبیق واحد ها و گرفتن دستور دیپلم مجدد باید بری اداره که اصل دیپلم یا اصل گواهی دیپلم رو ازت میخوان.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز ممنون که جواب میدی. میخوام مجدد انسانی بگیرم. یه بار رفتم بزرگسالان گفتند ۱۷ واحد بیشتر نمیدیم و باید درس های سال دوم رو هم پاس کنی.برای این مشکل چکار کنم ؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در مورد سقفتعداد واحد ها بهشون بگو بندی 4 شیوه نامه اجرایی دیپلم مجدد رو به دقت بخونن. در مورد دیپلم انسانی فکر میکنم برخی دروس دوم الزامی هست برخلاف ریاضی و تجربی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش.من امسال علمی کاربردی ثبت نام کردم. و دانشجو هستم.همونطور که میدونی باید دیپ مجدد بگیرم.ایا باید از دانشگاه برگه معافیت تحصیلی بگیرم و ببرم پلیس به اضافه ده.یا نه ؟؟ ؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش شما داوطلب آزاد قراره بخونی اصلا معافیت تحصیلی نداره داوطلب ازاد. همین که زیر 22 سال هستی میتونی داوطلب آزاد بخونی. نیازی به کاری دیگه نداره. اگه نظام وظیفه بدونه دانشجو هستی و داری مجدد دیپلم میگیری شاید اجازه نده.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دوست عزیز ممنون که جواب دادی.میگن ۱۷ واحد بیشتر نمیدیم و درس های دوم رو هم باید امتحان بدی .برای این چکار کنم ؟؟؟
      داداشی برای داوطلب آزاد ولله سقف انتخاب واحد نداره ، شما همش رو میتونی دی ماه امتحان بدی ، دوست خودم شهریور ماه همیش رو یکجا امتحان داد و دیپلم مجدد انسانی گرفت

ببخشید دیر جواب داد کار مهمی داشتم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز پس تکلیف من چیه ؟؟چکار کنم ؟؟ هرچقدر از نظام وظیفه هم میپرسم نمیدونند اصلا چی میگم.شما میتونی از نظام وظیفه برام بپرسی که باید چکار کنم ایا دانشجو هستم میتونم دیپ مجدد بگیرم ؟؟ خدا خیرت بده

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      به شرطی میتونی مجدد در متوسططه تحصیل کنی که زیر 22 سال باشی. برای بالای 22 سال وضعیت نظام وظیفه باید مشخص بشه و شما که دانشجو هستی حق نداری بری متوسطه. البته اگه دو سال پیش بود میشد چون اون موقع داوطلب آزاد هیچ محدودیتی نداشت الانم برخی شهرها ممکنه بی اطلاع باشن و شما رو ثبت نام کنن ولی اکثر شهرها ثبت نام نمیکنن.

هست دوست عزیز هست. تا پارسال زیاد رعایت نمیکردن و میگفتن هرکی میخواد بره بخونه ولی الان نمیزارن. خیلی معدود شهرهایی بودن که تابستون امسال اجازه میدادن ولی الان دیگه بعیده شهری بزاره بالای 22 سال بدون وضعیت نظام وظیفه تحصیل کنه.

داداشی دوست خودم شهریور ماه امسال دیپ مجدد انسانی گرفت
      هیچ مدرکی برای نظام وظیفه ازش
      نخواستن حتی مدرک پیش دانشگاهی هم ازش نخواستن مسئول امور امتحانات اداره آموزش و پرورش گفت : اصلاً داوطلب آزاد نیازی به تعیین وضعیت نظام وظیفش برای ثبت نام نیست ، مطمئنم چون خودم باهاش رفتیم کارای ثبت نامش رو کردیم

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دوست عزیز پس تکلیف من چیه ؟؟چکار کنم ؟؟ هرچقدر از نظام وظیفه هم میپرسم نمیدونند اصلا چی میگم.شما میتونی از نظام وظیفه برام بپرسی که باید چکار کنم ایا دانشجو هستم میتونم دیپ مجدد بگیرم ؟؟ خدا خیرت بده
      ببین داداش شما چون دانشجو هستی اصل مدارک دیپلمت (گواهی 6 ماه پایان دوره دیپلم+ریز نمرات دیپلم) که برای ثبت نام
      دیپ مجدد نیازه دست دانشگاه هستش و دانشگاه به شما اون مدارک رو نمیده که بخوای برای دیپلم مجدد اقدام کنی و ثبت نام کنی
      خب باید بری مدرسه که اونجا دیپلم گرفتی ، دوباره درخواست صدور
      گواهینامه موقت 6 ماهه پایان دوره دیپلم + ریز نمرات دیپلم کنی هیچ مشکلی نیست هر چقدر از این گواهی ها بخوای برات صادر میکنن بعد میبریشون آموزش و پرورش
      تاییدشون کنن امضاء و مهر بزنن بعد میری قسمت آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش ناحیه ای که دیپلم گرفتی میگی میخوام دیپ مجدد بگیرم حالا در هر رشته ای که خواستی ، فرم میده مشخصاتت رو کامل میکنی ، مهر تطبیق میزنه برات رو مدارکت ، میری دبیرستان بزرگسالان انتخاب واحد میکنی میری امتحان میدی

اصلاً و ابدا هیچ مشکلی برای نظام وظیفه نیست ، اگر کسی همچین حرفی زده مطمئناً اطلاع نداشته یه چی برای خودش گفته
      سوالی بود در خدمتم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن