خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم.مرسی دست شما درد نکنه.فقط اگه میشه این سوال من رو هم جواب بدی.من زنگ زدم نظام وظیفه شهرمون. گفتند چون دانشجو هستی و از معافیت تحصیلی استفاده میکنی و دیپلم داری.نظام وظیفه اجازه نمیده دیپ مجدد بگیری.با این مشکل چکار کنم؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ؟؟؟

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      داداش نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم.مرسی دست شما درد نکنه.فقط اگه میشه این سوال من رو هم جواب بدی.من زنگ زدم نظام وظیفه شهرمون. گفتند چون دانشجو هستی و از معافیت تحصیلی استفاده میکنی و دیپلم داری.نظام وظیفه اجازه نمیده دیپ مجدد بگیری.با این مشکل چکار کنم؟؟؟
      خواهش میکنم داداش
      داداش اصلاً هیچ ربطی به نظام وظیفه نداره چون شما داوطلب آزاد هستی
      من که با دوستم رفتیم برای کارای ثبت نام دیپ مجدد اصلاً هیچ سوالی در مورد نظام وظیفه نکرد حتی یادم میاد دوستم از مسئول ثبت نام پرسید مدرک نظام وظیفه نیازی هست یا نه؟ طرف در جواب گفت
      نه ، چون شما داوطلب آزاد هستی نیازی به مدرک مشخص کننده نظام وظیفه نیست

بازم بپرس داداش تو کشور ما هیچی حساب کتاب نداره شاید دوباره قانون جدید گذاشته باشن که بعید میدونم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      داداشی دوست خودم شهریور ماه امسال دیپ مجدد انسانی گرفت
      هیچ مدرکی برای نظام وظیفه ازش
      نخواستن حتی مدرک پیش دانشگاهی هم ازش نخواستن مسئول امور امتحانات اداره آموزش و پرورش گفت : اصلاً داوطلب آزاد نیازی به تعیین وضعیت نظام وظیفش برای ثبت نام نیست ، مطمئنم چون خودم باهاش رفتیم کارای ثبت نامش رو کردیم
      برادر شما یا 22 سال نداشته یا شهرتون جزئاون بعضی شهرهایی بوده که رعایت نمیکردن تابستون و عده زیادی تونستن ثبت نام کنن به همین جهت الان همه شهرها موظف شدن مدارک داوطلب آزاد بالای 22 سال رو چک کنن.

ضمنا هم داوطلب آزاد و هم بزرگسال عادی سقف واحد دارن، داوطلبان آزادی که دیپلم مجدد میگیرن فقط سقف واحد ندارن نه همه داوطلبان آزاد.

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      برادر شما یا 22 سال نداشته یا شهرتون جزئاون بعضی شهرهایی بوده که رعایت نمیکردن تابستون و عده زیادی تونستن ثبت نام کنن به همین جهت الان همه شهرها موظف شدن مدارک داوطلب آزاد بالای 22 سال رو چک کنن.

ضمنا هم داوطلب آزاد و هم بزرگسال عادی سقف واحد دارن، داوطلبان آزادی که دیپلم مجدد میگیرن فقط سقف واحد ندارن نه همه داوطلبان آزاد.
      نه داداش این دوست ما 20 سالشه ، 22 سالش نیست
      والا اینا اطلاعات و چیزایی بود که من خودم از مسئول ثبت نام شنیدیم
      باز شما وارد تری

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      نه داداش این دوست ما 20 سالشه ، 22 سالش نیست
      والا اینا اطلاعات و چیزایی بود که من خودم از مسئول ثبت نام شنیدیم
      باز شما وارد تری

مسئول ثبت نام بخش امتحانات (سنجش و ارزیابی) در آموزش پرورش هست اگه الان ازش بپرسی میگه بالای 22 سال باید وضعیتش رو مشخص کنه دوست عزیز. امسال شهریور جلسه مشترک توجیهی آموزش پرورش با نظام وظیفه داشته و بخشنامه شده به همه اداره های آموزش پرورش.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان پس من چون دانشجو هستم برم برای ثبت نام دیپلم مجدد یا نه؟؟؟،

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان پس من چون دانشجو هستم برم برای ثبت نام دیپلم مجدد یا نه؟؟؟،
      برو ولی به هیچ وجه نگو که دانشجو هستی اینطوری شاید بتونی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دادا الان رفتم بزرگسالان گفت چون دانشجو هستی و از معافیت تحصیلی دانشگاه استفاده میکنی میتونی برای دیپ مجدد ثبت نام کنی و برای نظام وظیفه مشکلی نداری.بزرگسالان اینطوری به من گفت.اما نمیدونم نظام وظیفه هم همچین چیزی رو تایید میکنه یا نه؟ شما نمیدونی نظام وظیفه نظرش چیه ؟؟؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ؟؟‍؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان جواب بنده رو هم بدین.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دادا الان رفتم بزرگسالان گفت چون دانشجو هستی و از معافیت تحصیلی دانشگاه استفاده میکنی میتونی برای دیپ مجدد ثبت نام کنی و برای نظام وظیفه مشکلی نداری.بزرگسالان اینطوری به من گفت.اما نمیدونم نظام وظیفه هم همچین چیزی رو تایید میکنه یا نه؟ شما نمیدونی نظام وظیفه نظرش چیه ؟؟؟؟؟
      مدرسه اطلاع نداشته ( مثل 75% مدرسه ها )
      نظام وظیفه تا پایان 22 سالگی کاری به شما نداره میتونی دیپلم مجدد رو بگیری به شرطی که دانشجو نباشی. عرض کردم دیگه شما بدون اینکه به اداره بگی دانشجو هستی برو اداره کارهای تطبیق رو انجام بده و فرم و فیش دریافت کن.
      ضمنا شما فقط میتونی مدرسه بزرگسالان دولتی بری نه غیرانتفایی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن