خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

چند ثانیه لطفا!!!

سلام بر همگی
      من حدود دو هفته است که تو این سایت عضوم پس اونقدر معروف نیستم که همه بشناسن منو اما به عنوان یه عضو جدید و کوچیک شما میخوام چند ثانیه وقتتون رو بگیرم
      اول که میخواستم تو این سایت عضو بشم دیدم که بخشی داره به اسم دوستان ( البته من مخالف این موضوع نیستم خود منم به یه دختر درخواست دوستی دادم )
      منظور من دوستی های دختر و پسره که البته این دوستی ها تو این سایت اونقدر خطرناک نیسن که بخواد به کسی ضربه بزنه( به شرط این که صحیح رفتار کنید)
      ازتون می خوام که از این دوستی های خیابونی و ... دوری کنید مخصوصا دختر خانم ها: چون بیشتر از پسر ها ضربه روحی و روانی می خورن
      من یه دخترم که تو شهرستان بزرگ شدم البته به شهر های بزرگ مثل مشهد رفتم (تقریبا هرماه مشهد میریم) بتابراین طبیعی که دوستی بین دختر و پسر ندیده باشم اما اونقدر از تلویزیون و سایت و ... شنیدم که چه تاثیرات منفی داره
      باور کنید آخر این دوستی ها قشنگ نیست
      باور کنید دیده شدن مو و آرایش های جورواجور قشنگ نیست البته به ظاهر خیلی قشنگه اما باطن......
      باور کنید بی حجابی قشنگ نیست
      همه اینا به ظاهرقشنگن اما دخترخانومی که نصف موهات از جلو بیرونی آی دختر خانومی که آرایش غلیظی داری روز قیامت تموم این زیبایی ها از بین میره
      روز قیامت اون کسی نورانی تره و زیبا تره که تو دنیا خیلی تو چشم نبوده( فکر نکنید که میگم بیرون نرید نه زن باید تو جامعه باشه اطلا جامعه به زن احتیاج داره تو جامعه باشید اما با حجاب)
      پس همین الان پاشین هرچی اسم دوست دختر و دوست پسر دارین از تو گوشیا و حافظه هاتون پاک کنید پس هرکس که از این دوستی ها داره اگه این کار رو کرد یه نظر بده که بقیه هم تشویق بشن
      و در آخر امضای منو بادقت دو چندان بخونین شاد و خندان باشید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در جامعه نیاز به برقراری ارتباط اجتماعی بین دختر و پسر ( یا آقا و خانوم ) وجود داره و قابل انکار نیست اما بعضیا حد و حدود رو رعایت نمیکنن دیگه اون به سطح فکر طرف و تربیت خانوادگی طرف بستگی داره

ما یه زمان کلاس میرفتیم و کلاس مختلط بود و همه در سطح معمولی و اجتماعی با هم ارتباط داشتن و بدون مشکل خاصی تموم شد و رفت

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام . قشنگترین کار دنیا اینه که هر انسانی (چه دختر باشه و چه پسر) مثل یک امانت دار امین ، قلب و احساساتشو بکر و دست اول نگهداره و با تمام وجود تقدیم همسر آیندش کنه .نه اینکه در هر کوی و برزن وهر مجلس و محفلی یه مقدارشو صرف غریبه هایی کنه که راهگذرند و فقط به دنبال سرگرمی اند ، و اینقدر ارزش برای او قائل نبوده اند که اون رو به عنوان همراه و همسفر دائمی زندگیشون انتخاب کنند. ... و این گرم گرفتنها یعنی اجحاف و دزدیدن از سهم همسر شرعی آینده که تنها انتخابش تو هستی و خرج کردن احساس قلبی ات برای نامحرمان در واقع اولین خیانت در زندگی خانواده ای هستش که حتی هنوز تشکیل نشده. برای حفظ اصول اخلاقی فقط کافیست همین یک جمله یادمون باشه که : * او می بیند.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      سلام . قشنگترین کار دنیا اینه که هر انسانی (چه دختر باشه و چه پسر) مثل یک امانت دار امین ، قلب و احساساتشو بکر و دست اول نگهداره و با تمام وجود تقدیم همسر آیندش کنه .نه اینکه در هر کوی و برزن وهر مجلس و محفلی یه مقدارشو صرف غریبه هایی کنه که راهگذرند و فقط به دنبال سرگرمی اند ، و اینقدر ارزش برای او قائل نبوده اند که اون رو به عنوان همراه و همسفر دائمی زندگیشون انتخاب کنند. ... و این گرم گرفتنها یعنی اجحاف و دزدیدن از سهم همسر شرعی آینده که تنها انتخابش تو هستی و خرج کردن احساس قلبی ات برای نامحرمان در واقع اولین خیانت در زندگی خانواده ای هستش که حتی هنوز تشکیل نشده. برای حفظ اصول اخلاقی فقط کافیست همین یک جمله یادمون باشه که : * او می بیند.
      you are completely right
      but i have some classmates that they don't know what they are doing
      ... everyday with someone and at last nothing and nothing

how beautiful it is : he sees

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من موافق نیستم...
      پسر یه نیازایی داره...دخترم یه نیازایی داره...بحث من نیازای عاطفیه که با یه دوستی ساده تامین میشه...
      اگر از خطوط قرمز جامعه رد نشه...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی چی؟؟؟؟شوخی می کنی؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چقد ساده صحبت کردی
      مرسی از حرفای قشنگت ... اما تقریبا همه ی ما از اینا مطلع هستیم

تا جایی هم که بشه کنترل میکنیم...
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      من موافق نیستم...
      پسر یه نیازایی داره...دخترم یه نیازایی داره...بحث من نیازای عاطفیه که با یه دوستی ساده تامین میشه...
      اگر از خطوط قرمز جامعه رد نشه...
      من که کلا با حرف شما مخالفم
      شاید اولش یه دوستی ساده به نظر برسه اما و قتی این دوستی ها ادامه پیدا کنن 100% از خط قرمز هم رد میشن
      چون با گفت و گو های زیادی که بینشون انجام میشه و بدون اطلاع پدر و مادر و بزرگترها بین دختر و پسر علاقه ایجاد میشه که این علاقه ممکنه باعث شه دختر یا پسر برای رسیدن به هم با خانواده هاشون بحث کنن و یا حتی از خونه فرار کنن
      وضع وقتی بدتر میشه که یکی از اونا(دختر و پسر) سر اون یکی و کلاه گذاشته باشه و اونه دیگه از طرف خانوادش طرد بشه.
      هیچ گاه هیچ دو نفری پیدا نخواهند شد که یک دوستی ساده تا اخر عمر داشته باشند.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حقیقتِ زندگی اینه عزیزم

حرفات خوبه اگه بشه بهشون عمل کرد اما تو این دوره از زندگی یه کم سخته!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اممممممممممممممم نمیدونم چی بگم؟؟؟
      تاحالا به این موضوع فکر نکرده بودمم...
      99درصد دوستی دختر و پسر خوبه البته جنبه داشته باشن و از نوع سالم...
      1درصد هم اصلا خوب نیست کار بدیه زشته خدا کورتون میکنه گناهههههههه....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fat نمایش پست ها

99% خوبه؟؟؟؟؟؟

ایول کلی خندیدم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      99% خوبه؟؟؟؟؟؟

ایول کلی خندیدم

آره دیگه

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fat نمایش پست ها

احیانن شما تو اروپا نیستین ؟!؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      احیانن شما تو اروپا نیستین ؟!؟

نه اصلا فک نکنم....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن