سلام به همگی من می خوام بدونم این رشته های شناور ارشد91 در کدام دانشگاه های کشور وجود دارند اگر جدول رشته محل هم وجود دارد راهنمایی کنید دانلود کنم راجع به کد801 هم اگه کسی می دونه بگه مربوط به چه رشته هایی است چون من کد زبان وادبیات فارسی (گرایش محض) را در دفترچه کنکور ارشد امسال پیدا نکردم-آیا برای رشته ای شناور آزمون جداگانه ای برگزار میشود؟ با تشکر

ببین دفترچه ی کنکور ارشد رو که میگیری بعد از اینکه واسه رشته ی اصلی خودت که میخوای شرکت کنی پرش کردی میتونی با استفاده از همون دفتر چه تو یه رشته ی دیگه که اصطلاحا بهش می گن رشته ی ستاره دار یا همون شناور هم شرکت کنی. در واقع رشته ی دوم. این رشته ها معمولا رشته های بین رشته ای هستن /برای همین بهش می گن شناور/
توی همون دفترچه ی راهنمای ثبت نام که درمورد رشته ها و ضرایب دروس صحبت کرده رشته های شناور رو نوشته ، یعنی تو توضیحات رشته نوشته که این شناوره یا اصلی.مثلا یکی از دوستام ارشدش مکاترونیکه. که بچه های برق و مکانیک و کامپیوتر همشون میتونن برای ارشد انتخابش کنن.برای همین جز دروس شناوره دفترچست. البته مستقیما با کنکور اصلی مکانیکش می شه /
برای اینکه بقیه ی رشته های شناور روببینی به دفترچه ی راهنمای ثبت نام یه نگاه بنداز. کلا حتما موقع ثبت نام یه رشته ی شناوروم انتخاب کن در واقع یه تیر دو نشونه. زمان امتحان تمام رشته های شناورم تو یه روزه و با هیچکدوم رشته های اصلی تداخل نداره.