خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: Inception

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Inception

Inception 2010
      این تاپیک رو ساختم برای بحث راجب این فیلم و مهمترین سوالی که ذهنمون رو آخر فیلم درگیر میکنه.
      آیا کاب تمام مدت فیلم تو خواب بود؟
      به نظرتون توتم کاب از حرکت می ایستاد یا نه؟
      انصافا یکی از فیلمهایی که ذهن آدم رو مشغول میکنه.
      اگه کسی این فیلم رو دیده حتما راجبش نظر بده که بحث کنیم .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پایان واقعی بود اگه دقت کنید هر دفعه که تو خواب بود حلقه ازدواجش دستش بود ولی تو پایان نبود + اگه با هدفون گوش کنید آخرش می شنوید صدای افتادن توتم رو فیلم فوق العاده بود به معنای کلمه کار استاد نولان بهترین فیلمی که تو عمرم دیدم واقعا عالی بود فیلم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا فیلمهای نولان طوری هست که ما رو وادار میکنه به چیزهایی که تابحال در موردش فکر نکردیم ، فکر کنیم

اخر فیلم هم میخواد یه تلنگری بزنه بگه که آیا دنیایی که ما توش زندگی میکنیم واقعیه یا دنیای خوابمون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Nokhbe نمایش پست ها
      پایان واقعی بود اگه دقت کنید هر دفعه که تو خواب بود حلقه ازدواجش دستش بود ولی تو پایان نبود + اگه با هدفون گوش کنید آخرش می شنوید صدای افتادن توتم رو فیلم فوق العاده بود به معنای کلمه کار استاد نولان بهترین فیلمی که تو عمرم دیدم واقعا عالی بود فیلم

به نظر من هنوزم تو خواب بود یکی از دلایلش هم اینه که خود کاب گفت که: من و مال تو لایه های خیلی عمیق خواب فرو رفتیم اما تو فیلم میبینیم که فقط از limbo رفتن بیرون (با کشتن خودشون تو ریل قطار) اما از بقیه لایه ها که بیدار نشدن
      بازم دلیل میتونم بیارم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها
      به نظر من هنوزم تو خواب بود یکی از دلایلش هم اینه که خود کاب گفت که: من و مال تو لایه های خیلی عمیق خواب فرو رفتیم اما تو فیلم میبینیم که فقط از limbo رفتن بیرون (با کشتن خودشون تو ریل قطار) اما از بقیه لایه ها که بیدار نشدن
      بازم دلیل میتونم بیارم
      هیچ چیزی 100% قطعی نیست صرفا همش فرضیه است ما هر چقدرم دلیل بیاریم نمیتونیم مشخص کنیم.شاهکار سینماست این فیلم جز 3 تا فیلم اول مورد علاقه منه
      1-pulp fiction 2-inception 3- interstellar

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این ویدیو رو ببینید
      یک دقیقه بیشتر نیست
      حجمش هم کمه

http://www.aparat.com/v/AJu6j
      ویرایش توسط Chandler Bing : 09 مهر 1394 در ساعت 16:52

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم اول فکر میکردم که آخر فیلم واقعیه ولی وقتی مقاله زیر رو از سایت زومجی خوندم نظرم کامل عوض شد.پیشنهاد میدم شما هم این مقاله رو کامل بخونین

تحلیل و موشکافی پایان فیلم Inception - زومجی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مگه پایانش واقعی نبود؟
      ینی اونقد که درطول این فیلم ضربان قلبم میرفت بالا،جای دیگه نمیرفت
      اما آخه اون فرفره از حرکت ایستاد
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajadd3869 نمایش پست ها
      منم اول فکر میکردم که آخر فیلم واقعیه ولی وقتی مقاله زیر رو از سایت زومجی خوندم نظرم کامل عوض شد.پیشنهاد میدم شما هم این مقاله رو کامل بخونین

تحلیل و موشکافی پایان فیلم Inception - زومجی
      اما تو خود این مقاله هم گفتن که سن بچه ها فرق داشت
      یا اینکه فرفره تو رویا نمی ایستاد اما آخرش ایستاد.
      جز اینکه اون فیلسوف گفته کل فیلم رویا بود
      اما معقولانش اینه آخرش واقعیت بود
      راستشو بخواین آخر فیلم ک فرفره رو چرخوند چند ثانیه فقط چرخید من استرس گرفتم فک کردم نمی ایسته و بازم خوابه
      وقتی ایستاد گفتم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      اما تو خود این مقاله هم گفتن که سن بچه ها فرق داشت
      یا اینکه فرفره تو رویا نمی ایستاد اما آخرش ایستاد.
      جز اینکه اون فیلسوف گفته کل فیلم رویا بود
      اما معقولانش اینه آخرش واقعیت بود
      راستشو بخواین آخر فیلم ک فرفره رو چرخوند چند ثانیه فقط چرخید من استرس گرفتم فک کردم نمی ایسته و بازم خوابه
      وقتی ایستاد گفتم

آره خب.هر دو تئوری واقیت یا خواب بودن کاب در لحظه های آخر فیلم دلایل خودشون رو دارن
      بعد از اینکه من این فیلمو 5 یا 6 بار دیدم و کلی درباره ش فکر کردم به نظرم اوایل فیلم اونجا که ایمز(جعل کننده) با اینکه همه سکه هاش رو در شرط بندی میبازه و سکه ای نداره ولی چند ثانیه بعد دو ستون از سکه ی دفعه ظاهر میشه یا اون سکانسی که مال روی لبه پنجره نشسته و کاب(دیکاپریو) با دست‌هایش به سوی خودش اشاره می‌کنه و از مال می‌خواد که برگرده انگار که مال می‌تونه به آسونی از روی فاصله‌ی بین دو ساختمان عبور کنه یا حتی در اواخر تیتراژ فیلم اون قطعه آهنگ که در فیلم حین اینکه طرف میخواست به خواب بیننده های لایه های پایین تر بگه که وقت رویا دیدن داره تموم میشه پخش میشه، میشه اینجوری برداشت کرد که ما داشتیم تموم مدت فیلم رو خواب می دیدیم که اینا دلایل بهتری هستن که رویا بودن کل فیلم رو تایید میکنن

و طبق اون نقد بالا باید فکر فرفره آخر فیلم رو از سرمون بیرون کنیم چون "برداشت و این طرز فکر از بیخ غلطه و فقط یک تحلیل‌گر را به بی‌راهه می‌کشاند"

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از این نقد و تحلیل ها که بگذریم کماکان منتظر فیلم Dunkirk جناب نولان هستیم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajadd3869 نمایش پست ها
      آره خب.هر دو تئوری واقیت یا خواب بودن کاب در لحظه های آخر فیلم دلایل خودشون رو دارن
      بعد از اینکه من این فیلمو 5 یا 6 بار دیدم و کلی درباره ش فکر کردم به نظرم اوایل فیلم اونجا که ایمز(جعل کننده) با اینکه همه سکه هاش رو در شرط بندی میبازه و سکه ای نداره ولی چند ثانیه بعد دو ستون از سکه ی دفعه ظاهر میشه یا اون سکانسی که مال روی لبه پنجره نشسته و کاب(دیکاپریو) با دست‌هایش به سوی خودش اشاره می‌کنه و از مال می‌خواد که برگرده انگار که مال می‌تونه به آسونی از روی فاصله‌ی بین دو ساختمان عبور کنه یا حتی در اواخر تیتراژ فیلم اون قطعه آهنگ که در فیلم حین اینکه طرف میخواست به خواب بیننده های لایه های پایین تر بگه که وقت رویا دیدن داره تموم میشه پخش میشه، میشه اینجوری برداشت کرد که ما داشتیم تموم مدت فیلم رو خواب می دیدیم که اینا دلایل بهتری هستن که رویا بودن کل فیلم رو تایید میکنن

و طبق اون نقد بالا باید فکر فرفره آخر فیلم رو از سرمون بیرون کنیم چون "برداشت و این طرز فکر از بیخ غلطه و فقط یک تحلیل‌گر را به بی‌راهه می‌کشاند"
      چه پیچیده

ینی از یه خواب رفتن به خواب دیگه؟:/
      کلا تو خواب بودن؟؟خیلی عحیب میشه اینطوری..
      من ک سر در نیاوردم میزارم به عهده ی منتقدین

ولی خواب نبود
      ویرایش توسط laleh74 : 28 خرداد 1396 در ساعت 11:14

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط راجب فیلم بگم یکی از بهترین فیلم هایی بود که تو عمرم دیدم.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موزیک زیباش به اسمه time
      از هنس زیمر قشنگ ترین موزیکیه که شنیدم
      قبل از مرگتون بشنویدش
      1312 region1

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن