خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمک برای انتخاب منابع

سلام.به کمک دوستان تونستم کتاب جامع فیزیک نشر الگو رو بگیرم اما ی سری از منابع هام مونده ممنون میشم کمکم کنید
      1-برای فیزیک پیش چیو پیشنهاد میکنید؟ کتابی باشه که تست زیاد و درسنامه ی خوبی داشته باشه؟
      2-من برای ادبیات خیلی سبز دارم.یعنی سال دوم ،سوم و پیشم خیلی سبز هس.کتاب های خوبی هستن؟
      3-دینی و زندگی هم خیلی سبز جامع دارم خوبه؟
      4-برای عربی کتاب عربی کامل گاج خوب هس؟
      5-اصلی ترین مشکلم در زیست هس.زیست سال دومم 8000 گاج هس و برای بقیه ی سال ها خیلی سبز دارم.اما خیلی سبز خیلی خیلی درسنامش طولانی هس.اما 8000 تست خیلی مختصر و مفید توضیح داده.تو انجمن که سرچ میکردم میگفتم زیست جامع گاج عالی هس.به نظر شما خوبه ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیس،عجله دارم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      سلام.به کمک دوستان تونستم کتاب جامع فیزیک نشر الگو رو بگیرم اما ی سری از منابع هام مونده ممنون میشم کمکم کنید
      1-برای فیزیک پیش چیو پیشنهاد میکنید؟ کتابی باشه که تست زیاد و درسنامه ی خوبی داشته باشه؟
      2-من برای ادبیات خیلی سبز دارم.یعنی سال دوم ،سوم و پیشم خیلی سبز هس.کتاب های خوبی هستن؟
      5-اصلی ترین مشکلم در زیست هس.زیست سال دومم 8000 گاج هس و برای بقیه ی سال ها خیلی سبز دارم.اما خیلی سبز خیلی خیلی درسنامش طولانی هس.اما 8000 تست خیلی مختصر و مفید توضیح داده.تو انجمن که سرچ میکردم میگفتم زیست جامع گاج عالی هس.به نظر شما خوبه ؟
      داداش برای فیزیک پیش، کتابهای فار عالی هستند ولی سه جلدند پیش 1 -پیش 2- وتست . فیزیک پیش نشر دریافت هم مثل فار امتحانشو پس داده و دو جلد هم هست پیش 1 درسنامه و تست در یک جلد _پیش دو هم درس و تست یک جلد. _ این اواخر از فیزیک پیش مبتکران شهریاری هم بچه های انجمن ابراز رضایت میکردند. شما از نزدیک توی کتابفروشی مقایسشون کن .من که خودم گاج پایه و پیش را میخوام بخونم و اگه فرصت شد بخشهایی که کم توضیح داده باشه از فیزیک پیش 1 نشر دریافت میخونم. فیزیک پیش 2 هم که آسونه همون گاج برام کافیه._____ادبیات خیلی سبز سال به سال شناخت ندارم .ولی سال بسال محوری گاج کسیکه ادبیات 92 صد زده بود توی مصاحبه اش گفت استفاده کرده و برای تست ادبیات هم گاج موضوعی استفاده کرده بود .________دین و زندگی جامع خیلی سبز میگن آیات رو با کد دادن حفظ کردنشون را راحت کرده و اینو بعنوان مزیت براش ذکر کرده اند من خودم ندارم اکثر رتبه برترها دین و زندگی جامع گاج را استفاده کرده اند .__ عربی کامل گاج هم عالیه ولی اگه سطح عربیتون ضعیفه عربی به زبان ساده مبتکران در کنار عربی کامل فقط برای مباحث کم تسلط ترتون بخونید_زیست جامع گاج و 8000 تست گاج میگن دیگه تستاش بدرد کنکورای اخیر نمیخوره.همون خیلی سبز سال به سال ویرایش جدید در کنار کتاب درسی عالیه و برای تست هم الگو . هر جا بپرسید همه برای زیست همین نسخه رو بهتون میدن . موفق باشید.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      داداش برای فیزیک پیش، کتابهای فار عالی هستند ولی سه جلدند پیش 1 -پیش 2- وتست . فیزیک پیش نشر دریافت هم مثل فار امتحانشو پس داده و دو جلد هم هست پیش 1 درسنامه و تست در یک جلد _پیش دو هم درس و تست یک جلد. _ این اواخر از فیزیک پیش مبتکران شهریاری هم بچه های انجمن ابراز رضایت میکردند. شما از نزدیک توی کتابفروشی مقایسشون کن .من که خودم گاج پایه و پیش را میخوام بخونم و اگه فرصت شد بخشهایی که کم توضیح داده باشه از فیزیک پیش 1 نشر دریافت میخونم. فیزیک پیش 2 هم که آسونه همون گاج برام کافیه._____ادبیات خیلی سبز سال به سال شناخت ندارم .ولی سال بسال محوری گاج کسیکه ادبیات 92 صد زده بود توی مصاحبه اش گفت استفاده کرده و برای تست ادبیات هم گاج موضوعی استفاده کرده بود .________دین و زندگی جامع خیلی سبز میگن آیات رو با کد دادن حفظ کردنشون را راحت کرده و اینو بعنوان مزیت براش ذکر کرده اند من خودم ندارم اکثر رتبه برترها دین و زندگی جامع گاج را استفاده کرده اند .__ عربی کامل گاج هم عالیه ولی اگه سطح عربیتون ضعیفه عربی به زبان ساده مبتکران در کنار عربی کامل فقط برای مباحث کم تسلط ترتون بخونید_زیست جامع گاج و 8000 تست گاج میگن دیگه تستاش بدرد کنکورای اخیر نمیخوره.همون خیلی سبز سال به سال ویرایش جدید در کنار کتاب درسی عالیه و برای تست هم الگو . هر جا بپرسید همه برای زیست همین نسخه رو بهتون میدن . موفق باشید.
      شما مطمئنيد زيست جامع گاج بدرد نميخوره اخه تازه رفتم گرفتم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما مطمئنيد زيست جامع گاج بدرد نميخوره اخه تازه رفتم گرفتم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      اگه منظورت همونیه که عکس شیر روش هست، عالیه...هرکسی هم میگه بدرد نمیخوره حتما تا حالا ازش استفاده نکرده و سرسری نظر میده.

با پاسخ نامش کامل بخون مطمئن باش همه چی رو توش گفته
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش اصلن نگران نباش گاج کتاب بدی نیست .کتابهای گاج هنوز جزء بهترینها هستند توی همه دروس . حرف من انتخاب بین بهتر و بهترین بود. من خودم گاج زیست ندارم بچه های انجمن اونایی که صاحبنظرند میگفتن گاج تستاش طبقه بندیه و آدم باید تست درهم بزنه تا قدرت تشخیصش بالا بره و الکی احساس نکنه به تسلط رسیده.بعضیا هم میگن برای بعد از عید خوبه نه بعنوان منبع اول.شما میتونی اگه وقت کردی کنار این الگو ها رو هم بزنی. مشاورها میگن برای همه دروس تعدد منابع مضر و ممنوعه بجز زیست.که خوبه دومنبع حتی سه منبع کار بشه. ولی کسی را سراغ دارم که برای زدن زیست درصد 80 ،پنج تا منبع داشت البته سال 90 کنکور داشت. همین گاج حامع و 8000 تست گاج شمارو به اضافه زیست خانه زیست شناسی (گربه ) و خیلی سبز و الگو را .البته ایشون فارغ التحصیل بود و وقت داشت. شما همون جامع گاج و کنارش اگه رسیدین الگو براتون کافیه.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1-فیزیک به نظرم گاج خوبه.

2-من خودم تفکیکی میخونم..ینی قرابت و تاریخ ادبیات و آرایه و لغت و املا رو از کتابای جداگونه میخونم.و تستش هم از ادبیات موضوعی گاج میزنم.

3-کتاب خوبیه اما در کنارش جامع گاج رو هم داشته باشی خوبه...چون تستاش خیلی خوبه.

4-آره واس آزمونا چون درس به درس آزمون میدن کامل گاج خوبه...اما فوت و فن هم خوبه.

5-جامع گاج همونطور که گفتم خوبه البته فقط تسته...واس درسنامه الگو خوبه چون ریز به ریز توضیح داده...
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من که کلا فیزیک گاج توصیه مکینم الگو تست بیش از حد سخت زیاد داره مخصوصا در پیش دانشگاهی حرکت شناسی و دینامیک و موج و نوسان
      آره ولی اگه ادبیات جامع میگرفتی بهتر بود.
      دین و زندگی جامع گاج با پاسخ تشریحیش عالیه.در تست های دین و زندگی های سال های اخیر ( به جز 94 ) پاسخ تشریحی خیلی مهمه.
      آره ولی عربی خیلی سبز ( جامع) بهتره در هر صورت عربی چیزی از دست ندادی کامل گاج هم عالیه.
      زیست فقط جامع گاج باید بگیری مگه اینکه از قبل الگو خریده باشی.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      من که کلا فیزیک گاج توصیه مکینم الگو تست بیش از حد سخت زیاد داره مخصوصا در پیش دانشگاهی حرکت شناسی و دینامیک و موج و نوسان
      آره ولی اگه ادبیات جامع میگرفتی بهتر بود.
      دین و زندگی جامع گاج با پاسخ تشریحیش عالیه.در تست های دین و زندگی های سال های اخیر ( به جز 94 ) پاسخ تشریحی خیلی مهمه.
      آره ولی عربی خیلی سبز ( جامع) بهتره در هر صورت عربی چیزی از دست ندادی کامل گاج هم عالیه.
      زیست فقط جامع گاج باید بگیری مگه اینکه از قبل الگو خریده باشی.
      من هر تاپیکی رفتم برای عربی گفتن جامع خیلی سبز
      اخه خیلی سبز خیلی کتاب عربی داره .منظورتون کدومه؟ و دلیل

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن