خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تاثیر اضافی معدل پیش نهایی پارسال بر فارق التحصیلان و وضع بند هدر کنکور اینده ! کمک

با سلام من فارق التحصیل خرداد 94 ریاضی همین امسال هستم امسالم کنکور دادم رتبه در منطقه 2 شده 15 هزار که با انتخاب رشته بد افتادم غیر انتفاعی که اصلا قابل هضم نبود برام تصمیم به یه سال موندن کردم . من معدل نهایی سومم 15.79 هس اصلا نمیدونستم که نهایی 4 درس پیش هم تاثیر داره برا همین فقط در حد پاس کردن میرفتم که 4 درسم نمرش ایناس : فیزیک 14 دینی18 دیفرانسیل10 ادبیات 8 (که مجموعا قبول شدم) ! حال با توجه به این مسائل امسال میتون مامید داشته باشم برا رتبه بین 3 تا 4 هزار منطقه 2 بیارم ؟ (تلاش خودمو دارم میکنم ولی نه کامل کامل) واقعا افتضاحه معدل نهایی من 30 درصد خیلیه واقعا خیلی داغون شدم یکی راهنمایی کنه منو

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه امسال تاثیر مثبه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب تاثیر مثبتم یه تاثیره دیگه مطمئنن کسی کهنمرش بالاتره بهتر هیچ فرقی نمیکنه علنن بازم عقب میوفتم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      معدلتون خوبه که شما تلاشتونو بکنید بقیشو به خدا توکل کنید....
      اگه معدل منو داشته باشی که درسو میبوسی میزاری کنار...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلا نگران نمرات پیش نباشین چون تاثیر مثبته اونم پنج درصد و درصدو پایین نمیکنه مثل رستگار رحمانی رتبه یک که اونموقع معدلش خیلی کم بود و خیلیای دیگه ک اونموقع تاثیر مثبت بود

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب این تاثیر مثبت رو کسایی میبرن که فارغ التحصیلن(مطمین نیستم ولی نوشته بود دارندگان مدرک پیش) این ینی تعداد کمترن بعد اینایی که تاثیرو میبرن ینی کنکوشون از امتحان نهایی بدتر شده باشه وقتی شما تاثیر داده نشی ینی کنکورت بهتره اصلا اینارو بیخیال مگه 5 درصد چی هست اونم واسه امتحانات نهایی که 11 روز قبل کنکور تموم شدن و و خیلیا یکیشون مثل خود من واسه قبولی میرفتم حتی دیفمو با مستمر و همه چی به زور رسیده بود 9.75 زدم تک ماده کلا به معدل مخصوصا پیش فک نکن درستو بخون اگرم ترمیم اومد درساتو خوندی و چیزیو از دست نمیدی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)