خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم سر همین تجاری بودن قلمچی امسال فقط یه درس دیفرانسیل رو ثبت نام کردم. مشاور اصرار میکرد تو بیا آزمون و دوسه تا درس دیگه هم بردار که تو جو محیط آموزشی قرار بگیری!
      داشت یه دو سه میلیون میکرد تو پاچه ام!
      آخه برادر من! من با این سن بیام تو جو بچه های دبیرستانی خب بدتر افسردگی میگیرم که!
      حداقل سه چهار سال تفاوت سنی داریم، بعدشم من که قبلا فیزیک و شیمی و دیفرانسیل رو تو قلمچی گذروندم دیگه امسال باید خودم بخونم. استاد تاثیری که باید رو گذاشته.
      .::چه دعایی کنمت بهتر از اینکه خدا، پنجره باز اتاقت باشد::.

2. Top | #77
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      من سوالات سال چهارم ریاضی و چهارم تجربی رو از آزمون 24 مهر تا 6 آذر ویرایش کردم((همه سوالات ریاضی))

هیچ کدوم نگاه به گذشته نداشتند.

دروس دیگه رو نمیدونم.

ببخشید میشه بگین سطح سوالات ریاضی رشته تجربی نسبت به پارسال چه تغییری کرده؟؟؟توی آزمونای امسال قلم چی میگم.یعنی امسال پیچیده ترش کردن یا ساده تر؟؟مثلا سطح سوالات 8 آبان چطور بود وقتی ویرایش کردین؟؟

3. Top | #78
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام .

به نظرم بهترین کار ممکن رو کرده , اون عده که حفظ میکنن ( که قطعا تعدادشون هم زیاده) در کنکور عملا از سایر افراد خیلی عقب میمونن و این یه حسنه برای اونی که حفظ نمیکنه !

شکر کنین که قلم چی باعث میشه جلو بیفتین ...

لعلکم تومنون

4. Top | #79
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      سلام .

به نظرم بهترین کار ممکن رو کرده , اون عده که حفظ میکنن ( که قطعا تعدادشون هم زیاده) در کنکور عملا از سایر افراد خیلی عقب میمونن و این یه حسنه برای اونی که حفظ نمیکنه !

شکر کنین که قلم چی باعث میشه جلو بیفتین ...

لعلکم تومنون
      پارسا جان حداقل عددهاشو عوض میکرد
      بحث اون عده ی حافظ! نیست
      بحث خودمونیم که قبلا تستای کنکورو زدیم و تو ازمون گواه هم راحت میزنیم ....

فلسفه ازمون این نیست!

5. Top | #80
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      واقعاً تاکتیکه خوبی برای فروش کتابای آبی قلم چی هستش!

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خوبه
      به عشق جواب دهی 10 تا سوال با 100 200 تا سوال دست به یقه میشن بچه هااگه صرفا نخوان سر خودشون کلاه بزارن و گزینه ها رو حفظ کنن البته

7. Top | #82
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان به خدا من از اول تابستون در تاپیک گزینه دو یا قلمچی که توسط خود اقای اراز گذاشته شده بود من همش به دوستان میگفتم گزینه دو برن گوش ندادن الان دارن ضرر میکنن (اخه کدوم موسسهای که ازمون های ازمایشی میگیره از بچه ها میاد میگه گزینه ها رو حفظ کنید؟؟!!!!!!!!!!!)متاسفانه... موفق باشید دوستان بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ک اولی ک میخاستم ثبت نام کنم انقد اینور و اونور پرسیدم همه گفتن قلمچی از همه بهتره و گفتن گزینه دو جامعه اماریش پایینه و رتبه هاش شبیه ب کنکور نیستو سطحش,خیلی بالاس,الکی سخت میگیرن و خیلی چیزای دیگه..!!
      ولی حالا باز همه میگن قلمچی خوب نیس!،

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      برنامه نسخه مهر تغییر کردههه .. هر کی نسخه تابستون داره بزارش کنار
      کاش جا نماند از قطارش آرزویت

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_gh0 نمایش پست ها
      من ک اولی ک میخاستم ثبت نام کنم انقد اینور و اونور پرسیدم همه گفتن قلمچی از همه بهتره و گفتن گزینه دو جامعه اماریش پایینه و رتبه هاش شبیه ب کنکور نیستو سطحش,خیلی بالاس,الکی سخت میگیرن و خیلی چیزای دیگه..!!
      ولی حالا باز همه میگن قلمچی خوب نیس!،
      هر ازمونی یه موافقین و مخالفینی داره
      خودتو درگیر حاشیه نکن .. اگه قلمچی میدی همونو سفت بچسب بخون
      کاش جا نماند از قطارش آرزویت

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن