خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 85
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ازمون های گواهش خیلی کمه....زیاد نرید تو فکرش

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      ازمون های گواهش خیلی کمه....زیاد نرید تو فکرش

20 تست صحیح تراز رو خیلی جابه جا میکنه البته اگه تاثیر داشته باشه

3. Top | #33
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امسال در برنامه ی راهبردی آزمون های کانون، بخش مهم و جدیدی با عنوان آزمون گواه یا آزمون شاهد اضافه کرده ایم .
      آزمون های گواه ( شاهد) همگی ده سوالی هستند و به عنوان یک بسته ی جدا و مکمل در کنار بسته ی طراحی شده ارائه می شوند . بسته ی سوال های طراحی شده ممکن است ده سوالی ، بیست سوالی یا سی سوالی باشند. با آزمون گواه ( شاهد) شما دو نمره ی جداگانه ( دو درصد جداگانه ) و دو نمره ی تراز جداگانه خواهید گرفت یکی از سوال های طراحی شده ویکی از سوال های آزمون گواه ( شاهد)
      وقتی شما در آزمون شاهد ( گواه ) همان سوال هایی را که عینا در خانه جواب داده اید دوباره پاسخ می دهید معلوم می شود آیا واقعا به همان سوال ها در جلسه ی آزمون نمی توانید جواب دهید یا این که آن سوال ها را می توانید درست پاسخ دهید اما سوال های طراحی شده را نمی توانید جواب دهید . بدیهی است که این دو موضوع دو راه حل متفاوت دارد . نظرما این است که اگر دانش آموزی درس را یاد گرفته باشد و چندین سوال استاندارد را تمرین کرده باشد خواهد توانست به سوال های طراحی شده نیز پاسخ دهد . اما این موضوع را شما باید خودتان تجربه کنید تا به باور واقعی برسید . آزمون های گواه ( شاهد ) این امکان را برای شما و خانواده و پشتیبانتان فراهم می کند تا روش هایتان را بهتر بشناسید ، نیازهایتان را تشخیص دهید، روش های صحیح را ادامه دهید ، روش های اشتباه را تصحیح کنید و به خودباوری و اعتماد به نفس بیشتری برسید.
      هدف:رتبــــــــــــــــــ ی 200 تا 500 رشتــــــــه ریاضی
      عمــــــــــــــــران دانشگاه تهران

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جنبه های مثبتشو ببینین
      قلمچی خیلی سابقه و تجربه داره بعید میدونم
      الکی این کارو بکنه خب شما هم ببینید میتونین سرجلسه هم همونا رو درست پاسخ بدین یا بعضیاش یادتون میره؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      جنبه های مثبتشو ببینین
      قلمچی خیلی سابقه و تجربه داره بعید میدونم
      الکی این کارو بکنه خب شما هم ببینید میتونین سرجلسه هم همونا رو درست پاسخ بدین یا بعضیاش یادتون میره؟
      حاجی تراز جعلی میخوام چکار؟

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من حاضرم شرط ببندم به بن بست رسیدن.طراحا دیگه نمیتونن زیاد سوال جدید بسازن.سخت تر از قبلیا بدن دیگه خارج از شعوره.هم کنکور های گذشته ، هم گواه ، هم نگاهی به گذشته.تقریبا واسه هر درس 10 تست تالیفی میمونه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این مسخره بازی

کیک 100 میلیون بازدید سایت کانون بریده شد + عکس

اینم مسخره بازی سازمان سنجش

داوطلبان داراي مدرك پيش دانشگاهي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني، علوم و معارف اسلامي و هنر كه مدرك دوره پيش دانشگاهي خود را از سال تحصيلي 91-1390 به بعد اخذ كرده اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود دوره پيش دانشگاهي (صرفا نمرات دروسی که به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است) به ميزان حداكثر 5 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به صورت تأثير مثبت در نمره كل نهايي آنان لحاظ مي شود.
      تذکر: برای داوطلبان مشمول سوابق تحصیلی بندهای الف وب، هردو مورد اعمال خواهد شد.

پیش دانشگاهی هم سوابق تحصیلی شد
      میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 95 و 96 اعلام شد
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام خوبید منم کانونی ام و امسال دومین سالیه که عضو کانونم من که 100 بهشون اعتماد دارم به خاطر اینکه حداقل 50 تا 100 مشاور درجه یک دارن اونجا کار می کنند + 100 ها طراح برتر کشور (من که میگم قلم چی واسه همه کاراش برنامه داره ) شما از این جهت بهش نگاه کنید که حداقل دارید تست های کنکور رو میزنید و خودتون می سنجید و اصلا براتون ترازش مهم نباشه ( چون خودم تراز حدود 0600 هست اینو می گم ) در ضمن من الان که بررسی کردم دیدم که این ازمون گواه از سال 1387 جزء ازمون های قلم چی بوده و فقط مال امسال نیست
      هر چی خدا بخواد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      من حاضرم شرط ببندم به بن بست رسیدن.طراحا دیگه نمیتونن زیاد سوال جدید بسازن.سخت تر از قبلیا بدن دیگه خارج از شعوره.هم کنکور های گذشته ، هم گواه ، هم نگاهی به گذشته.تقریبا واسه هر درس 10 تست تالیفی میمونه
      دوست عزیز این کاملا اشتباه هست به خاطر اینکه این حرف شما مثل اینه که به شما بگن واسه یه دانش اموز سال دوم ابتدایی جمع و تفریق بنویس (توهین نباشه فقط یه مثاله ) اونوقت شما نمیتونی بی نهایت جمع و تفریق بنویسی ؟؟؟ واسه طراح هم طرح تست مثل اب خوردن هست (مثل طرح سوال جمع و تفریق )
      هر چی خدا بخواد

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط webadres نمایش پست ها
      دوست عزیز این کاملا اشتباه هست به خاطر اینکه این حرف شما مثل اینه که به شما بگن واسه یه دانش اموز سال دوم ابتدایی جمع و تفریق بنویس (توهین نباشه فقط یه مثاله ) اونوقت شما نمیتونی بی نهایت جمع و تفریق بنویسی ؟؟؟ واسه طراح هم طرح تست مثل اب خوردن هست (مثل طرح سوال جمع و تفریق )

اتفاقا حرف شما اشتباهه.طرح سوال مثل جمع و تفریق نیست بیان صد سوال از ی خط بدن.طرح سوال ویژگی ها و شرایط خاص خودشو داره از چندین فیلتر عبور میکنن تا تایید بشن.مثلا واسه زیست میتونن از ی صفحه دویست سوال بدن اما سوال داریم تا سوال.اولا باید واسه ی دانش آموز درکش خیلی مشکل نباشه.دوم اینکه زیاد سخت در حد المپیاد نباشه چون بچه ها کنکور دارن نه المپیاد.سوم اینکه ممکنه ی سوال اونقدر پیچیده باشه که از کتاب راه حلش به راحتی در نیاد و یا انقدر ساده باشه که با نگاه حل بشه.یکم فکر کنین لطفا.ی طراح واسه طرح تست زیاد ازاد نیست

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جاناتان نمایش پست ها
      حاجی تراز جعلی میخوام چکار؟

نه نگران نباشین بنظرم یه سری سوالا هس که فکر میکنیم یاد گرفتیم ولی سرآزمون میفهمیم فلان نکتشو متوجه نشدیم شما مردی برو همشو درست بزن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب من با اینکه خیلی مخلف این طرح هستم اما نیاز نیست ما فکرمون رو نسبت به این آزمون های گواه مشغول کنیم

شما کتاب آبی کار نکنید و برید سر جلسه ببینید واقعا چند مرده حلاجید اینجوری برای خودتون هم خوبه وقتی سوالای استاندارد کنکور رو بتونید درصد بالا بزنید ( بدون اینکه از قبل حل کرده باشید از کتاب آبی ) هم سطح تسلط خودتون رو میسنجید و هم اعتماد به نفس میگیرید

خود طرح به خودی خودش خوبه ولی متاسفانه اجرای این طرح توسط دانش آموز صحیح نیست و یه عده خودشون رو محدود به تراز های قلم چی میکنن در صورتی که اینجوری نیست و اون اخر کنکور مهمه پس کسی که از همین ابتدا خودش رو فریب بده اون آخر قطعا ضربه میخوره

از همه ی اینا هم بگذریم ما آزمون میدیم تا یادبگیریم و درصدهامون رو افزایش بدیم و این خودش خیلی عالیه ولی اینکه روی تراز و رتبه بشه حساب باز کرد خیلی چیز جالبی نیست چون آزمون های قلم چی شرایطش و سوالاش و .... مثل کنکور نیست که بشه به رتبش دل بست

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      نه نگران نباشین بنظرم یه سری سوالا هس که فکر میکنیم یاد گرفتیم ولی سرآزمون میفهمیم فلان نکتشو متوجه نشدیم شما مردی برو همشو درست بزن

من که نگفتم همشو میزنم!!!!!!!!!!!!! یکی از دلایلی که قلمچی ثبت نام میکنم جامعه اماری و رتبه نزدیک به کنکورشه اگه قرار توش تقلب صورت بگیره بزرگ ترین مزیتشو از دست میده!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من که این جوری ترازا غیر واقعی میشه مثلا اگه کسی تو اختصاصی 6800 بشه تراز واقعیش 6500 هستش
      اگه کسی بخونه و همه سوالاشو موقع حل کردن تو خونه بلد باشه ولی موقع آزمون بدون وقت گذاشتن روشون همشونو سه سوته می زنه و بازم تراز غیر واقعی میشه
      اگه کسی هم سوالارو تابه حال ندیده باشه باز هم تراز کل پایین می یاد(به دلیل تراز بالای بقیه)

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو تابستون پارسال ک منم میرفتم بجه ها میرفتن کتاب زرد و حفظ میکردن عینا همونا میومدن کلی ترازشون بالا میرفت باز این خوبه تو تراز کل تاثیر نداره اون سال سوالای زرد ترازشون تو کل تاثیر داشت.....کلا همه کاراش مسخره بازی هر سال ی مسخره بازی جدید در میارن

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن