خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

سوال حیاتی درباره دیپلم مجدد

سلام من چند تا سوال در مورد دیپلم مجدد و پیش دانشگاهی داشتم:
      1:من امسال پیش تجربی بودم 5درس هم تجدید شدم و نتونستم شهریور پاسشون کنم حالا من میتونم تو دی ماه هم امتحانای دیپلم مجدد رو بدم هم امتحان های پیش تجربی؟؟

2:تو مدرسه بزرگسالان گفتن که برای ثبت نام دیپلم مجدد باید کل پرونده تحصیلیتو از مدرسه بگیری و بیاری،حالا من دانش اموز همون مدرسه بزرگسالان میشم یا نه؟؟امتحانای پیشو باید تو مدرسه بزرگسالان بدم یا همون مدرسه خودم؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا سوم رو تموم نکنی ممکن نیست بزارن دیپلم مجدد بگیری. اسمش روشه دیگه مجدد ! شما اولیشو نگرفتی چیو مجددا میخوای بگیری.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      تا سوم رو تموم نکنی ممکن نیست بزارن دیپلم مجدد بگیری. اسمش روشه دیگه مجدد ! شما اولیشو نگرفتی چیو مجددا میخوای بگیری.
      داداش من سومو تموم کردم تو پیش دانشگاهی یا همون چهارم تجدیدی دارم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امتحانات پی دانشگاهی را میشه دی ماه بدی و سوم هم میتونی دیپلم مجدد بگیری هر دوتاشا فک کنم همزمان میشه درباره مدارک هم فک کنم سوابق تحصیلی و کارت ملی و شناسنامه و عکس نیاز هستش و نیاز به کل مدارک فک نکنم داشته باشه موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میتونم تو همون مدرسه ای که دیپلم مجدد ثبت نام میکتن پیشو هم همون جا امتحان بدم؟؟

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیپ مجدد دی ثبت نامش کیه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من خرداد برای دیپلم مجدد تجربی ثبت نام کرد و یک امتان دادم از نهایی ها و به دلایلی که میخواستم دیگه نرم دانشگاه قید امتحانات رو زدم حالا بنظرتون برم باز درخواست بدم برای اینکه دی ماه این امتحانات رو به پایان برسونم و دیپلم مجددم رو بگیرم ...؟؟
      معدل کتبی من در رشته ریاضی 10 هستش خیلی خراب کردم سال اخر البته بقیه سالها تقریبا در سطح اول هر مدرسه ای که درس خوندم بودم
      یا نرم امتحان بدم و وایسم بینم تاثیر معدل مثبت میشه یا قطعی؟؟
      ریز نمرات دیپلم اولم که ریاضی بوده بنظرتون هنوز تو مدرسه بزرگسالان هست؟؟ (( من فارغ التحصیل بزرگسالان هستم)
      )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن