خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

ندادن مرخصی در علمی کاربردی

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.من متولد ابان ۷۵ هستم. و در دی ماه ۹۳ دیپلم گرفتم.امسال برای دانشگاه علمی کاربردی نام نویسی کردم. اما میخوام برای کنکور ۹۵ شرکت کنم و خونه باشم و کلاس نرم و بخونم.اما دانشگاه میگه ترم اول هستی و مرخصی نمیدن. من باید چکار کنم ؟؟؟ لطفا کمک کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعضی دانشگاه ها ترم اول مرخصی نمیدن. با معاون آموزشی دانشگاه یا رئیس اداره آموزش دانشگاه ( نه دانشکده) صحبت کنین اگه دستورشو بده مرخصی میدن.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید من که متولد ابان ۷۵ هستم و دی ۹۳ دیپلم تجربی گرفتم و پیش دانشگاهی نگرفتم.و میخوام کنکور ۹۵ شرکت کنم ایا باید از علمی کاربردی معافیت تحصیلی بگیرم یا نه ؟؟ باید چکار کنم تا برای سربازی به مشکل برنخورم؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا جواب پرسش من را هم بدید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      طبق قانون نطام وظیفه موقعه ای که مدرک پیش دانشگاهی گرفتی تا یکسال بعداز مدرک میتونی پشت کنکور باشی ولی بعاز یکسال باید بری دانشگاه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.من متولد ابان ۷۵ هستم. و در دی ماه ۹۳ دیپلم گرفتم.امسال برای دانشگاه علمی کاربردی نام نویسی کردم. اما میخوام برای کنکور ۹۵ شرکت کنم و خونه باشم و کلاس نرم و بخونم.اما دانشگاه میگه ترم اول هستی و مرخصی نمیدن. من باید چکار کنم ؟؟؟ لطفا کمک کنید.
      چی میخای بخونی؟تجربی؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن