خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پیشنهاد برای دیپ مجددی ها

سلام دوستان!

اول از همه بگم من برای دیپ مجدد انسانی اقدام کردم و شهریور هم برخی امتحانات رو دادم! بقیشم گذاشتم واسه ی دی!

حالا می خوام یه چیزی بگم!

یه بو هایی داره میاد که به احتمال 40 درصد طرح ترمیم معدل اجرا بشه همین دی ماه! حالا ما ها که وسطای راه دیپ مجدد هستیم باید چیکار کنیم؟

من بهتون میگم! دوستان مطمئنا اگر ترمیم تصویب شه خیلی بهتر از دیپ مجدده!
      شما اگه تو طرح ترمیم شرکت کنی و یه نمره خوب بگیری و 25 درصد کنکور رو بگیری ( حالا نه همش رو) سر جلسه کنکور کارت خیلی راحت تره! اما با دیپ مجدد و کمتر کردن تاثیر معدل سر جلسه کنکور کارت سخت تره! البته اینم بگم ها که اگر تاثیر معدل داشته باشی و معدلت خراب باشه که دیگه کارت زاره!

پس برای جبران معدل پایین بهترین راه ها رو می نویسم!

1- ترمیم معدل! ( درسته تصویب نشده اما اگه شد) شما میری یه نمره خوب میگیری و زحمت خودتو سر جلسه کنکور کم می کنی! تاثیر معدل هم که دوستان کارنامه های رتبه های برتر رو ببینن خواهند دید همشون معدل 19 به بالا دارن.

2- دیپ مجدد! فعلا بهترین راهه!( در صورت عدم تصویب ترمیم) چون می تونی تاثیر رو از بین ببری! ولی کنکور رو باید بهتر بدی.

3- زدن تست بیشتر ! این راه اصلن پیشنهاد نمیشه! چون بعضی افراد و مشاورین فقط جهت دادن انگیزه این رو میگن و میخوان کاری کنن شما گذشته رو فراموش کرده و به اینده امیدوار بشی! نیتشون بد نیست اما راهنمایی اشتباهیه!

خوب حالا طرف حسابم دیپ مجددیاست!

دوستان من دقیق نمی دونم تا کی فرصت ثبت نام هست برای دیپ مجدد ! اما یکی از دوستان گفتن تا اذر یا ابان! شما این دو ماه رو دندون رو جیگر بذارین و مدرسه بزرگسالان ثبت نام نکنید! کمی صبر کنید . احتمال تصویب ترمیم کمه! اما واقعا اگه تصویب بشه 100 برابر بهتر از دیپ مجدده! ( من خودم دیپ مجدد دارم میگیرم! این حرف رو یه غریبه بهتون نمیزنه) پس صبر کنیم! اگر تا ابان یا اذر تصویب نشد برین مدرسه و با خیال راحت ثبت نام کنید! و اینو بدونید از خیلی از کنکور های معدل پایین جلو زدین! فقط میمونه سر جلسه کنکور تا از معدل بالا ها هم جلو بزنید.

موفق باشید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من کاملا مخالفم با حرفی که شما زدی...

ببین اینو همه میدونن که کنکور سخت تر از امتحان نهاییه بهتر بگم : درصد بالا گرفتن تو کنکور سخت تر از نمره 20 گرفتن تو نهاییه پس برا رتبه های خوب (3 رقمی یا حتی زیر 3000) همیشه تراز کنکور بالاتر از تراز نمره نهاییه
      پس حتی نمره 20 نهایی هم تراز کنکورو پایین میاره و تاثیر منفی داره حالا هرچی درصد تاثیر معدل بیشتر باشه تاثیر منفیه بیشتره...

با این اوضاع دیپلم مجدد که تاثرش کمتره و برا درسایی مثل زیست اصلا تاثیر نداره خیلی بهتر از ترمیم معدله... درضمن تو ترمیم معدل 90 درصد برای 20 امتحان میدن و نمیشه تراز ازش گرفت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش منم تو همین انجمن هستم و مطالب رو می خونم!

اره این مطلب رو هم شنیدم که توی همین انجمن هم بار ها و بار ها بحث شد و گفته شد معدل 20 هم حتی تاثیر منفی داره!
      بله درسته! وقتی با فرمول ها و چیزای موجود حساب می کنیم یه همچین چیزی بدست میاد! اما تجربه چیز دیگری نشون داده! شما کافیه کار نامه های کنکور و نهایی بچه ها رو نگاه کنی! می بینی که این تاثیر منفی که میگن معدل 20 داره صد درصد وجود نداره!

شما میگی 90 درصد ترمیم معدلیا ( حالا اگه تصویب بشه) برای 20 می جنگن! خوب حالا واقعا کیا 20 می گیرن؟ اگه همه 20 بگیرن نه به کسی ضرر میرسه نه سود! چون بر حسب تراز محاسبه میشه و اون جمعیت زیادی که 20 گرفتن نه سود می کنن و نه تاثیر منفی می بینن! اما اونایی که نمره پایین دارن بد جور ضرر می کنن!

محاسبه ی تراز نهایی و خود کنکور فرمول های خاصی داره و تراز نهایی رو تو 25 درصد حساب می کنند! این واقعا دارم میگم یه چیز غلطیه که شما فکر کنی معدل 20 تاثیر منفی داره!
      مثل خیلی دیگه از شایعات که می پیچه و همه فکر می کنن اره این درسته بعد می بینن نه خیر! من کسایی رو دیدم که معدل 19.46 داشتن و با وجود درصد های متوسط رو به پایین کنکور یه رتبه ی عالی اوردن و نه تنها تاثیر منفی نبوده بلکه فوق مثبت بوده!

تاثیر منفی معدل 20 باور غلط این روز های دانش آموزان....

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ترمیم معدل یه بچه هم میدونه انگار عملا دارن کاغذ بازی الکی میکنن و میشه مثل اینکه قبلا معدل تاثیر نداشت چون مطمئن باش همه میرن دنبالش و عملا معدل هیچ کاری رو انجام نمیده برای بیشتر افراد و کسی که تصویب کنه بهتره اصلا تاثیر معدل رو بر داره اگه بر نداره به این فرد هر صفتی رو بگی حقشه چون این فرد لایق تصمیم گیری در مورد این مسائل نیست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا حدودی حق با شماست.

اما برای تاثیر معدل باید یه راه جبرانی باشه! حالا این مسئولین محترم بعد چد سال و بدبخت شدن n تعداد دانش اموز خوب ولی با معدل خراب تصمیم به تصویب این طرح گرفتن!

در مورد اینکه همه اقدام می کنن شکی نیس! اما شاید به قدری سخت طرح بشه سوالات که بازم نمرات کسی تغییر نکنه!

اما وجود همچین طرحی با وجود تاثیر معدل واجبه!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      سلام دوستان!

اول از همه بگم من برای دیپ مجدد انسانی اقدام کردم و شهریور هم برخی امتحانات رو دادم! بقیشم گذاشتم واسه ی دی!

یه بو هایی داره میاد که به احتمال 40 درصد طرح ترمیم معدل اجرا بشه همین دی ماه! حالا ما ها که وسطای راه دیپ مجدد هستیم باید چیکار کنیم؟

شما اگه تو طرح ترمیم شرکت کنی و یه نمره خوب بگیری و 25 درصد کنکور رو بگیری ( حالا نه همش رو) سر جلسه کنکور کارت خیلی راحت تره! اما با دیپ مجدد و کمتر کردن تاثیر معدل سر جلسه کنکور کارت سخت تره! البته اینم بگم ها که اگر تاثیر معدل داشته باشی و معدلت خراب باشه که دیگه کارت زاره!

1- ترمیم معدل! ( درسته تصویب نشده اما اگه شد) شما میری یه نمره خوب میگیری و زحمت خودتو سر جلسه کنکور کم می کنی! تاثیر معدل هم که دوستان کارنامه های رتبه های برتر رو ببینن خواهند دید همشون معدل 19 به بالا دارن.

2- دیپ مجدد! فعلا بهترین راهه!( در صورت عدم تصویب ترمیم) چون می تونی تاثیر رو از بین ببری! ولی کنکور رو باید بهتر بدی.

3- زدن تست بیشتر ! این راه اصلن پیشنهاد نمیشه! چون بعضی افراد و مشاورین فقط جهت دادن انگیزه این رو میگن و میخوان کاری کنن شما گذشته رو فراموش کرده و به اینده امیدوار بشی! نیتشون بد نیست اما راهنمایی اشتباهیه!

دوستان من دقیق نمی دونم تا کی فرصت ثبت نام هست برای دیپ مجدد ! اما یکی از دوستان گفتن تا اذر یا ابان! شما این دو ماه رو دندون رو جیگر بذارین و مدرسه بزرگسالان ثبت نام نکنید! کمی صبر کنید . احتمال تصویب ترمیم کمه! اما واقعا اگه تصویب بشه 100 برابر بهتر از دیپ مجدده! ( من خودم دیپ مجدد دارم میگیرم! این حرف رو یه غریبه بهتون نمیزنه) پس صبر کنیم! اگر تا ابان یا اذر تصویب نشد برین مدرسه و با خیال راحت ثبت نام کنید! و اینو بدونید از خیلی از کنکور های معدل پایین جلو زدین! فقط میمونه سر جلسه کنکور تا از معدل بالا ها هم جلو بزنید.

موفق باشید
      شما به همون دیپ مجدد بچسب اینا خودشونو بکشن حداکثر برای 96 ای ها جور میکنن طرح ترمیم رو

چون باید بستر سازی های لازم و هماهنگی های بایسته و تعامل سنجش وآموزش و پرورش اجرایی بشه که زمان بره و بالای 90 درصد امسال شدنی نیست پس کار نصفتو تموم کن کار را که کرد آن که تمام کرد

تازه اگر به هر دلیلی خراب کردی امتحانتو تو ترمیم میدونی چه فاجعه ای میشه

مثلا اگه بری و هر درس انسانی 10 بگیری چون 6 درصد اونم چند درس خاصه آن چنان تاثیر منفی نداره ولی اگه تو ترمیم خراب کنی با تاثیر 25 درصدی مواجهی که واویلاست

یه کارنامه مشاورم نشون داد که همه اختصاصی ها و عمومی هاش بالاتر بود ولی چون معدلش 15 و خورده ای بود شده بود 1400 منطقه ولی اون یکی به خاطر معدل 19.70 شده بود 500

تاثیر معدل با دیپ مجدد ریسک کمتری داره
      ویرایش توسط Amin 95 : 06 مهر 1394 در ساعت 11:50

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاملا درسته مشاور ها اینو از روی نادانی میگن چون به تاثیر واقعی معدل اشراف ندارن.
      البته کسی در حد دو رقمی بتونه تست بزنه حتما قبول میشه .

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin 95 نمایش پست ها
      شما به همون دیپ مجدد بچسب اینا خودشونو بکشن حداکثر برای 96 ای ها جور میکنن طرح ترمیم رو

چون باید بستر سازی های لازم و هماهنگی های بایسته و تعامل سنجش وآموزش و پرورش اجرایی بشه که زمان بره و بالای 90 درصد امسال شدنی نیست پس کار نصفتو تموم کن کار را که کرد آن که تمام کرد

تازه اگر به هر دلیلی خراب کردی امتحانتو تو ترمیم میدونی چه فاجعه ای میشه

مثلا اگه بری و هر درس انسانی 10 بگیری چون 6 درصد اونم چند درس خاصه آن چنان تاثیر منفی نداره ولی اگه تو ترمیم خراب کنی با تاثیر 25 درصدی مواجهی که واویلاست

یه کارنامه مشاورم نشون داد که همه اختصاصی ها و عمومی هاش بالاتر بود ولی چون معدلش 15 و خورده ای بود شده بود 1400 منطقه ولی اون یکی به خاطر معدل 19.70 شده بود 500

تاثیر معدل با دیپ مجدد ریسک کمتری داره
      ولی من شنیدم هر کدوم از نمرات بهتر باشه همون تاثیر میدن یعنی یکی نمره قبلش ۱۹ وامتحان میشه ۱۸ همون ۱۹ حساب میکنن هرچند فکر کنم بعید باشه همچین چیزی
      منم دیپلم مجددم انسانی نصفه اس گفتن صبر کنم اگه ترمیم تصویب شد برم سراغ ترمیم چون تفاوت کد دیپلم و پیش میترسم مشكل ساز باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EVRINA نمایش پست ها
      ولی من شنیدم هر کدوم از نمرات بهتر باشه همون تاثیر میدن یعنی یکی نمره قبلش ۱۹ وامتحان میشه ۱۸ همون ۱۹ حساب میکنن هرچند فکر کنم بعید باشه همچین چیزی
      منم دیپلم مجددم انسانی نصفه اس گفتن صبر کنم اگه ترمیم تصویب شد برم سراغ ترمیم چون تفاوت کد دیپلم و پیش میترسم مشكل ساز باشه

به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردی!

من از همین الانم برای همون کد سوابق تحصیلی استرس دارم! اخه دیپ انسانی با چهارم ریاضی دارم می خونم! خوب می ترسم بگن که نمیشه! باید حتما دیپ با چهارم رشته اش یکی باشه!

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردی!

من از همین الانم برای همون کد سوابق تحصیلی استرس دارم! اخه دیپ انسانی با چهارم ریاضی دارم می خونم! خوب می ترسم بگن که نمیشه! باید حتما دیپ با چهارم رشته اش یکی باشه!
      اره مکافاتی میشه دوباره بیفتیم رد درسای بیربط انسانی اونم از نوع سال چهارم
      فقط خدا کنه تا دی اجرایی بشه که دیگه دیپ مجدد نیاز نباشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان!

موفق باشید

اصلا از تاثیر معدل روی کنکور هیچ اطلاعی ندرای گل پسر

حتی اونیکه معدلش 20 هس یه ترازی کسر میشه ازش

بهترین کار کم کردن تاثیره معدله حتی دیپ مجدد بازم بهتره از ترمیم معدل !

در ضمن به امسال نمیرسه ترمیم معدل !

مجبوری مگ وقتی چیزی نمیدونی بیای ب ملت پیشنهاد بدی ؟

عجبا
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها

اصلا از تاثیر معدل روی کنکور هیچ اطلاعی ندرای گل پسر

حتی اونیکه معدلش 20 هس یه ترازی کسر میشه ازش

بهترین کار کم کردن تاثیره معدله حتی دیپ مجدد بازم بهتره از ترمیم معدل !

در ضمن به امسال نمیرسه ترمیم معدل !

مجبوری مگ وقتی چیزی نمیدونی بیای ب ملت پیشنهاد بدی ؟

عجبا

داداش گل خودم! اینی که شما میگی معدل 20 هم تراز کنکور کم می کنه و تاثیر منفی داره یه شایعه است! هنوز ثابت نشده!

اصن شما اگه فقط یکم فکر کنی! خواهی دید که خیلی احمقانه است! تاثیر معدل بزارن و بعدش بالاترین نمره رو بگیری ترازت رو کم کنه! اخه یعنی چی؟

شما مثل اینکه اصلن کارنامه ی کنکوری ها رو ندیدی! تا اونجایی که من این همه کارنامه دیدم تمامی رتبه های خوب که من دیدم اکثرا معدل بالای 19 داشتن! ( البت معدل پایین با درصدای تخیلی هم دیدم)

دیگه بیاین یه چیزی بگین که روش فکر کردین یا جایی ثابت شده! تجربه ثابت کرده که معدل 20 تاثیر منفی نداره!! اصن اینی که شما میگی خودش معلومه چرت و پرت! حداقل بگی معدل بالا 19 تاثیر منفی داره باز ادم تو فکر فرو میره! اما شما اومدی بالاترین حد معدل که یک نفر می تونه بگیره رو گفتی و میگی تاثیر منفی میزاره!

پس شما هم بیا بگو اگه همه ی درصدای کنکور رو 100 بزنی تاثیر منفی داره!

نه دیگه! یکم فکر کن! تراز معدل و تراز درصدای کنکور با فرمول حساب میشه!

نه به اون مشاورای ... که میگن معدل 10 رو میشه با چهار تا تست جبران کرد
      نه به شما که میگین معدل 20 تاثیر منفی داره!

در ضمن من نگفتم برین ترمیم دیپ مجدد رو ول کنید! چیزی که هنوز تصویب نشده رو پیشنهاد ندارم! گفتم اگه تصویب شد مطمئنا بهتر از دیپ مجدده!

اصلن شما که خودتو عقل کل می دونی به حرف من و دیگران گوش نکن! ترمیم هم تصویب شد شما برو دیپ مجددتو بگیر!

خواهیم دید که ترمیم تصویب بشه شما جزو اولین نفرات صف هستید.
      ویرایش توسط M.M.B : 06 مهر 1394 در ساعت 19:19

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش گل خودم! اینی که شما میگی معدل 20 هم تراز کنکور کم می کنه و تاثیر منفی داره یه شایعه است! هنوز ثابت نشده!

اصن شما اگه فقط یکم فکر کنی! خواهی دید که خیلی احمقانه است! تاثیر معدل بزارن و بعدش بالاترین نمره رو بگیری ترازت رو کم کنه! اخه یعنی چی؟

شما مثل اینکه اصلن کارنامه ی کنکوری ها رو ندیدی! تا اونجایی که من این همه کارنامه دیدم تمامی رتبه های خوب که من دیدم اکثرا معدل بالای 19 داشتن! ( البت معدل پایین با درصدای تخیلی هم دیدم)

دیگه بیاین یه چیزی بگین که روش فکر کردین یا جایی ثابت شده! تجربه ثابت کرده که معدل 20 تاثیر منفی نداره!! اصن اینی که شما میگی خودش معلومه چرت و پرت! حداقل بگی معدل بالا 19 تاثیر منفی داره باز ادم تو فکر فرو میره! اما شما اومدی بالاترین حد معدل که یک نفر می تونه بگیره رو گفتی و میگی تاثیر منفی میزاره!

در ضمن من نگفتم برین ترمیم دیپ مجدد رو ول کنید! چیزی که هنوز تصویب نشده رو پیشنهاد ندارم! گفتم اگه تصویب شد مطمئنا بهتر از دیپ مجدده!

اصلن شما که خودتو عقل کل می دونی به حرف من و دیگران گوش نکن! ترمیم هم تصویب شد شما برو دیپ مجددتو بگیر!

@daniad

بیا ب این ثابت کن بحث ترازه

چرا بعضیا در مقابل فهمیدن مقاومت میکنن؟!
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      @daniad

مگه من میگم بحث فلانه؟ منم میدونم بحث ترازه! شما برو اول ببین تراز خودش چه جوری حساب میشه!

من نمی خوام بحث و جنجال کنم. فقط دارم میگم بحث یه جورایی بو داره! نمیشه که معدل 20 تاثیر منفی داشته باشه و معدل 15 مثلا تاثیر نداشته باشه بعد یهو معدل 10 بیاد تاثیر مثبت داشته باشه! خوب اگه معدل 20 تاثیر منفی داره پس معدل 10 چه تاثیری داره؟

حالا یه مسئله ای! اینا رو مورد 25 درصد قطعی نهای سومه! شما در مورد 5 درصد پیش چه نظری داری؟ چون تاثیر مثبته فقط امسال! پس یعنی تو 4 تاش رو 20 هم بگیری بازم هیچ تاثیری نداره؟

من بحثم اینه معدل 20 بالاترین تراز رو داره! درصد 100 هم بالاترین تراز! حالا یه فردی تو یه درسی 20 گرفته و درصد کنکورش هم 80 درصده! حالا تراز معدل با تراز درصد جمع میشه( با شرط 25معدل و 75درصد)

من دیگه با شما بحثی ندارم! اگر کسی رو داری که یاد داره اثبات کنه بگو بیاد. شما فقط یاد داری 2 تا شکلک بکشی و جنجال راه بندازی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      @daniad

اومدم
      فهمیدی به منم بگو :/
      سلام دوستان!

موفق باشید

ببین یه چیزی هست که باید در نظر بگیری
      طبق چیزی که سنجش نوشته معدل 20 ام برای درصدای بالا تاثیر منفی داره
      ولی از اونجاییکه دیگه بالا تر از 20 نداریم و رتبه های برتر اکثریت قاطع معدل 19-20 اند
      خوب دیگه فرق زیادی اینجا پیش نمیاد بینشون چون همشون منفی میخورن
      ولی اگه یه نفر درصد بالا بزنه و تاثیر معدل نداشته باشه یا مثلا تاثیرش کم باشه مثل دیپ انسانی و کنکور ریاضی/ تجربی اونوقت با زدن درصد بالا از رقیبایی که معدل 20 با تاثیر 25% دارند بیشتر میشه
      پس این که شما میگی ترمیم بهتره چون 25% عه فک نمیکنم درست باشه
      ولی با 3 موافقم (ایهام لطیف )
      run forrest runnn

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن