خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد من اینه که برای دی ماه حتما از الان اقدام کنید و دیپ مجدد بگیرید
      چون دی امتحان دادن خیلی بهتر از حرداد امتخان دادنه اونم 10 امتحان تشریحی (احتمالا سخت ) برای نمره 20 عه
      و اینکه اگه الان امتحان دادین نهایتا یکی دو درس رو بلفرض اگه خراب کردین همونا رو فقط خرداد ماه ترمیم بدین (به فرض اینکه ترمیم برای خرداد ماه اجرا شه )
      این بنظرم ایده آل ترین راهه چون هم راه جبران دارین هم خیالتون راحته

من همین چند دقیقه پیش از مدرسه بزرگسالان اومدم بالاخره بعد از یه پروسه ی اعصاب خورد کن و سر کله زدن تو 5 6 تا مدرسه و اداره مختلف با یه مشت بی سواد دیگه امروز کارای ثبت نامم اوکی شد و فقط باید فردا 42 ت واریز کنم به شماره حساب مدرسه و برم ثبت نام نهایی
      خیلی خوشهالم @_Rasul_ @Parloo @angel@staar @@milad65 @ @zn.d
      @_sheida @SanliTa @milad 22
      run forrest runnn

ویرایش توسط daniad : 06 مهر 1394 در ساعت 20:21

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      پیشنهاد من اینه که برای دی ماه حتما از الان اقدام کنید و دیپ مجدد بگیرید
      چون دی امتحان دادن خیلی بهتر از حرداد امتخان دادنه اونم 10 امتحان تشریحی (احتمالا سخت ) برای نمره 20 عه
      و اینکه اگه الان امتحان دادین نهایتا یکی دو درس رو بلفرض اگه خراب کردین همونا رو فقط خرداد ماه ترمیم بدین (به فرض اینکه ترمیم برای خرداد ماه اجرا شه )
      این بنظرم ایده آل ترین راهه چون هم راه جبران دارین هم خیالتون راحته

من همین چند دقیقه پیش از مدرسه بزرگسالان اومدم بالاخره بعد از یه پروسه ی اعصاب خورد کن
      و سر کله زدن تو 5 6 تا مدرسه و اداره مختلف با یه مشت بی سواد دیگه امروز کارای ثبت نامم اوکی شد و فقط باید فردا 42 ت واریز کنم به شماره حساب مدرسه و برم ثبت نام نهایی
      خیلی خوشهالم
      @
      _Rasul_
      @
      Parloo
      @
      angel
      @
      staar
      @@
      milad65
      @ @
      zn.d
      @_sheida @
      SanliTa
      @
      milad 22

خوب ایشالله مبارک باشه!

با ارزوی موفقیت
      ویرایش توسط M.M.B : 06 مهر 1394 در ساعت 20:38 دلیل: به روز شد

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها

دوستان من دقیق نمی دونم تا کی فرصت ثبت نام هست برای دیپ مجدد ! اما یکی از دوستان گفتن تا اذر یا ابان! شما این دو ماه رو دندون رو جیگر بذارین و مدرسه بزرگسالان ثبت نام نکنید! کمی صبر کنید . احتمال تصویب ترمیم کمه! اما واقعا اگه تصویب بشه 100 برابر بهتر از دیپ مجدده! ( من خودم دیپ مجدد دارم میگیرم! این حرف رو یه غریبه بهتون نمیزنه) پس صبر کنیم! اگر تا ابان یا اذر تصویب نشد برین مدرسه و با خیال راحت ثبت نام کنید! و اینو بدونید از خیلی از کنکور های معدل پایین جلو زدین! فقط میمونه سر جلسه کنکور تا از معدل بالا ها هم جلو بزنید.

موفق باشید
      به نظر من دیبلم مجدد رو بگیریم و معطل نکنیم اگه ترمیم به دیماه رسید اونوقت رشته اصلیمونو ترمیم میکنیم
      [SIGPIC][/SIGPIC]

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مگه من میگم بحث فلانه؟ منم میدونم بحث ترازه! شما برو اول ببین تراز خودش چه جوری حساب میشه!

من نمی خوام بحث و جنجال کنم. فقط دارم میگم بحث یه جورایی بو داره! نمیشه که معدل 20 تاثیر منفی داشته باشه و معدل 15 مثلا تاثیر نداشته باشه بعد یهو معدل 10 بیاد تاثیر مثبت داشته باشه! خوب اگه معدل 20 تاثیر منفی داره پس معدل 10 چه تاثیری داره؟

حالا یه مسئله ای! اینا رو مورد 25 درصد قطعی نهای سومه! شما در مورد 5 درصد پیش چه نظری داری؟ چون تاثیر مثبته فقط امسال! پس یعنی تو 4 تاش رو 20 هم بگیری بازم هیچ تاثیری نداره؟

من بحثم اینه معدل 20 بالاترین تراز رو داره! درصد 100 هم بالاترین تراز! حالا یه فردی تو یه درسی 20 گرفته و درصد کنکورش هم 80 درصده! حالا تراز معدل با تراز درصد جمع میشه( با شرط 25معدل و 75درصد)

من دیگه با شما بحثی ندارم! اگر کسی رو داری که یاد داره اثبات کنه بگو بیاد. شما فقط یاد داری 2 تا شکلک بکشی و جنجال راه بندازی

گل پسر

خیلی نــــــرم دارم بهت میگم اطلاعاتی که داری میدی اشتباه س ،

خیلی قبلا در این مورد بحث شده برو تایپیک های مربوطه بخون

بعد شما در جواب میای 30 خط مینویسی

من اگه حوصله خوندن این 30 خط توضیحات اشتباه شما داشتم ، میرفتم رو کنکورم سرمایه گذاری میکردم

لــُپ کلام اینه هر کاری دوست دارین بکنین ؛ فقط تاثیر معدل کم کنین هر طور که راحت ترین .

The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها

گل پسر

خیلی نــــــرم دارم بهت میگم اطلاعاتی که داری میدی اشتباه س ،

خیلی قبلا در این مورد بحث شده برو تایپیک های مربوطه بخون

بعد شما در جواب میای 30 خط مینویسی

من اگه حوصله خوندن این 30 خط توضیحات اشتباه شما داشتم ، میرفتم رو کنکورم سرمایه گذاری میکردم

لــُپ کلام اینه هر کاری دوست دارین بکنین ؛ فقط تاثیر معدل کم کنین هر طور که راحت ترین .

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      ببین یه چیزی هست که باید در نظر بگیری
      طبق چیزی که سنجش نوشته معدل 20 ام برای درصدای بالا تاثیر منفی داره
      ولی از اونجاییکه دیگه بالا تر از 20 نداریم و رتبه های برتر اکثریت قاطع معدل 19-20 اند
      خوب دیگه فرق زیادی اینجا پیش نمیاد بینشون چون همشون منفی میخورن
      ولی اگه یه نفر درصد بالا بزنه و تاثیر معدل نداشته باشه یا مثلا تاثیرش کم باشه مثل دیپ انسانی و کنکور ریاضی/ تجربی اونوقت با زدن درصد بالا از رقیبایی که معدل 20 با تاثیر 25% دارند بیشتر میشه
      پس این که شما میگی ترمیم بهتره چون 25% عه فک نمیکنم درست باشه
      ولی با 3 موافقم (ایهام لطیف )
      این تصور که معدل 20 هم تراز رو پایین میکشه بر مبنای امار و اطلاعاتی که سازمان سنجش منتشر کرده در شما شکل گرفته. تا حدودی هم حق با شماست ، اگه بخایم دو دو تا چهار تا حساب کنیم خب کسی که زیست رو 100 میزنه تراز کنکورش میشه 15 هزار ، اگه نمره زیستش هم 20 باشه ، وقتی تراز و معدل با هم جمع میشه و تقسیم میشه ، تراز فرد میاد پایین چون تراز نمره نهایی20 خیلی پایین تر از تراز 100 تو کنکوره ، اما اگه تاثیر معدل نداشته باشه فقط همون تراز 100 کنکورش میمونه و بنابر این نمره تراز کسی که نمره ش 20 هست و 100 زده ، میشه در حد تراز کسی که تاثیر معدل نداره و زیست رو 70 زده!! اما یه لحظه فکر کنید ، اگه اینجوری بود یه نفر که دیپلمه سال قبل از 84 باشه یا دیپلم انسانی داشته باشه با میانگین درصد 70 رتیه یک کشور میشه ، اصلا به لحاظ منطقی ممکنه چنین چیزی؟! مطمئن باش سنجش تراز کسایی که تاثیر معدل ندارن رو در یه ضریبی ضرب میکنه تا این مشکل پیش نیاد

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      این تصور که معدل 20 هم تراز رو پایین میکشه بر مبنای امار و اطلاعاتی که سازمان سنجش منتشر کرده در شما شکل گرفته. تا حدودی هم حق با شماست ، اگه بخایم دو دو تا چهار تا حساب کنیم خب کسی که زیست رو 100 میزنه تراز کنکورش میشه 15 هزار ، اگه نمره زیستش هم 20 باشه ، وقتی تراز و معدل با هم جمع میشه و تقسیم میشه ، تراز فرد میاد پایین چون تراز نمره نهایی20 خیلی پایین تر از تراز 100 تو کنکوره ، اما اگه تاثیر معدل نداشته باشه فقط همون تراز 100 کنکورش میمونه و بنابر این نمره تراز کسی که نمره ش 20 هست و 100 زده ، میشه در حد تراز کسی که تاثیر معدل نداره و زیست رو 70 زده!! اما یه لحظه فکر کنید ، اگه اینجوری بود یه نفر که دیپلمه سال قبل از 84 باشه یا دیپلم انسانی داشته باشه با میانگین درصد 70 رتیه یک کشور میشه ، اصلا به لحاظ منطقی ممکنه چنین چیزی؟! مطمئن باش سنجش تراز کسایی که تاثیر معدل ندارن رو در یه ضریبی ضرب میکنه تا این مشکل پیش نیاد
      یه تایپیکی بود صبح روزی که کارنامه ها اومد زده شد

یه خانومی با درصدای خیلی خیلی ساده و دیپلم سال 81 ، رتبه 1500 آوردن

بعد ی بنده خدایی با همون درصدا و معدل 18 حدود 3000 آورده بود

همون تایپیک ببینی و کارنامه چند نفر که دیپلم قبل 84 دارن ببینی ، همچی دستت میاد
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه تایپیکی بود صبح روزی که کارنامه ها اومد زده شد

یه خانومی با درصدای خیلی خیلی ساده و دیپلم سال 81 ، رتبه 1500 آوردن

بعد ی بنده خدایی با همون درصدا و معدل 18 حدود 3000 آورده بود

همون تایپیک ببینی و کارنامه چند نفر که دیپلم قبل 84 دارن ببینی ، همچی دستت میاد
      فک میکنم برای کسی که معدل نداره 20 در نظر گرفته میشه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک میکنم برای کسی که معدل نداره 20 در نظر گرفته میشه

کسیکه ک معدل نداره ؛ یه قدم جلوتره از معدل 20 .

سنجش از 88 ب بعد خواست کنکور با عدالت تر برگذار کنه ، گند زد فقط

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسیکه ک معدل نداره ؛ یه قدم جلوتره از معدل 20 .

سنجش از 88 ب بعد خواست کنکور با عدالت تر برگذار کنه ، گند زد فقط
      تقصیر سنجش نیست. سازمان سنجش خودشم متنفره از این وضع.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تقصیر سنجش نیست. سازمان سنجش خودشم متنفره از این وضع.

سنجش - مجلس - آموزش پرورش - یا هر ارگان دیگه ای

دودش تو چشم ماست فقط

!

ی نمونه از دیپلم قبل 84 الان یادم اومد ، میزارم که شاهد گفته هام باشه .

این کارنامه سروش معینی هست تو کنکور 94

ایشون دیپلم قبل 84 دارن

2r2tyzs.jpg

تو سایتشون گذاشته بودن .

خوب همچیز واضحه دیگه !

اگه طرف با معدل 20 که نه ، با معدل 30 هم اینطوری کنکور میداد عمرا 1600 بیاره .

با زیست 0 و شیمی10 !

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سنجش - مجلس - آموزش پرورش - یا هر ارگان دیگه ای

دودش تو چشم ماست فقط

!

ی نمونه از دیپلم قبل 84 الان یادم اومد ، میزارم که شاهد گفته هام باشه .

این کارنامه سروش معینی هست تو کنکور 94

ایشون دیپلم قبل 84 دارن

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2r2tyzs.jpg
مشاهده: 45
حجم: 87.7 کیلو بایت

تو سایتشون گذاشته بودن .

خوب همچیز واضحه دیگه !

اگه طرف با معدل 20 که نه ، با معدل 30 هم اینطوری کنکور میداد عمرا 1600 بیاره .

با زیست 0 و شیمی10 !
      اتفاقا رتبه سروش کاملا منطقیه ! ترازی که ریاضی 86 میده رو (بخاطر انحراف معیار زیادش) میشه با زیست بالای 90 مقایسه کرد !
      شما الان همین کارنامه رو تو تخمین رتبه قلمچی وارد کنی همین حدود میده.
      ویرایش توسط idealist : 07 مهر 1394 در ساعت 03:09

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اتفاقا رتبه سروش کاملا منطقیه ! ترازی که ریاضی 86 میده رو (بخاطر انحراف معیار زیادش) میشه با زیست بالای 90 مقایسه کرد !
      شما الان همین کارنامه رو تو تخمین رتبه قلمچی وارد کنی همین حدود میده.

کانون برحسب کنکور 93 حساب میکنه

الان تو گزینه 2 زدم

نتیجه اش این شد

011111.jpg

منکه از خدامه تفاوت ما با دیپلمه های قبل 84 به این شکل نباشه

اما باید قبول کرد دیگه

ویرایش توسط Egotist : 07 مهر 1394 در ساعت 03:24

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان!

اول از همه بگم من برای دیپ مجدد انسانی اقدام کردم و شهریور هم برخی امتحانات رو دادم! بقیشم گذاشتم واسه ی دی!

حالا می خوام یه چیزی بگم!

یه بو هایی داره میاد که به احتمال 40 درصد طرح ترمیم معدل اجرا بشه همین دی ماه! حالا ما ها که وسطای راه دیپ مجدد هستیم باید چیکار کنیم؟

من بهتون میگم! دوستان مطمئنا اگر ترمیم تصویب شه خیلی بهتر از دیپ مجدده!
      شما اگه تو طرح ترمیم شرکت کنی و یه نمره خوب بگیری و 25 درصد کنکور رو بگیری ( حالا نه همش رو) سر جلسه کنکور کارت خیلی راحت تره! اما با دیپ مجدد و کمتر کردن تاثیر معدل سر جلسه کنکور کارت سخت تره! البته اینم بگم ها که اگر تاثیر معدل داشته باشی و معدلت خراب باشه که دیگه کارت زاره!

پس برای جبران معدل پایین بهترین راه ها رو می نویسم!

1- ترمیم معدل! ( درسته تصویب نشده اما اگه شد) شما میری یه نمره خوب میگیری و زحمت خودتو سر جلسه کنکور کم می کنی! تاثیر معدل هم که دوستان کارنامه های رتبه های برتر رو ببینن خواهند دید همشون معدل 19 به بالا دارن.

2- دیپ مجدد! فعلا بهترین راهه!( در صورت عدم تصویب ترمیم) چون می تونی تاثیر رو از بین ببری! ولی کنکور رو باید بهتر بدی.

3- زدن تست بیشتر ! این راه اصلن پیشنهاد نمیشه! چون بعضی افراد و مشاورین فقط جهت دادن انگیزه این رو میگن و میخوان کاری کنن شما گذشته رو فراموش کرده و به اینده امیدوار بشی! نیتشون بد نیست اما راهنمایی اشتباهیه!

خوب حالا طرف حسابم دیپ مجددیاست!

دوستان من دقیق نمی دونم تا کی فرصت ثبت نام هست برای دیپ مجدد ! اما یکی از دوستان گفتن تا اذر یا ابان! شما این دو ماه رو دندون رو جیگر بذارین و مدرسه بزرگسالان ثبت نام نکنید! کمی صبر کنید . احتمال تصویب ترمیم کمه! اما واقعا اگه تصویب بشه 100 برابر بهتر از دیپ مجدده! ( من خودم دیپ مجدد دارم میگیرم! این حرف رو یه غریبه بهتون نمیزنه) پس صبر کنیم! اگر تا ابان یا اذر تصویب نشد برین مدرسه و با خیال راحت ثبت نام کنید! و اینو بدونید از خیلی از کنکور های معدل پایین جلو زدین! فقط میمونه سر جلسه کنکور تا از معدل بالا ها هم جلو بزنید.

موفق باشید
      توکلی مشاور سازمان سنجش گفته که امسال اجرایی نمیشه
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کانون برحسب کنکور 93 حساب میکنه

الان تو گزینه 2 زدم

نتیجه اش این شد

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 011111.JPG
مشاهده: 42
حجم: 89.4 کیلو بایت

منکه از خدامه تفاوت ما با دیپلمه های قبل 84 به این شکل نباشه

اما باید قبول کرد دیگه
      من الان درصدای دوستم که امسال 1400 منطقه دو شده رو توی تخمین رتبه گزینه 2 زدم رتبه 3500 تا 4000 داد
      به هر حال بیخیال...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن