خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

بهترین منابع زیست سوم؟؟(کمک کنید لطفا)

با سلام خدمت دوستان . تو تاپیکای گذشته چرخی زدم ولی هر کسی ی چیزی گفته بود. لطفا کمک کنید.

من میخوام در کنار کتاب درسی از الگو تست بزنم ولی میگفتن باید ی منبع درسنامه خوب داشته باشی تا بتونی تستای الگو رو بزنی.
      حالا ب نظرتون فاگو یا کتاب درسی زیر ذره بین (خانه زیست شناسی) بگیرم؟؟؟؟ همایش عمارلو چیه ؟؟؟ چطوریاس ؟؟
      اونوخ ب نظرتون میشه فاگو رو با این حجمش خوند؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ویرایش چدید زیست سوم خیلی سبز خوبه .همش درسنامه دار شده (خودم هم از خ.سبز در کنار الگو میخوام استفاده کنم). اگه میتونید صبرکنید هم بزودی قراره همایش سال دوم و سوم جدا جدا از دکتر عمارلو بیاد.البته الان هم برید توی سایت نشر دریافت زیست سوم عمارلو وجود داره که شنیدم همون جزوه معروفشون توی اینترنته.ولی گویا کتاب همایش سوم نکته محور تره و لابد خلاصه تر از اینی که الان توی سایتشون هست.خانه زیست شناسی هم اخیرا کتابهای مفهومی جدیدی زده که در کنارش تست الگو بزنید تکمیل میشه. خودتون توی کتابفروشی بایداز کتابهای پیشنهادی یه فصل رو که روش تسلط نسبی دارید بررسی کنید و ببینید همون چیزی هست که مد نظر شماست یا نه.توی سایتها هم pdf نمونه گذاشته شده.موفق باشید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون از شما . الان زیست دو جلدی عمارلو ک تو دریافت هست همون همایشه ک بچه های انجمن میخونن؟ خوبه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خواهشا بازم کمک کنید میشه هم خیلی سبز و هم الگو رو تو تو سال خوند؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا حالا عمارلو کتاب همایشش دو جلدی بود که جلد اولش مطالب سال دوم و سوم را شامل میشد و جلد دوم همایش مطالب سال چهارم +ژنتیک بود. اما امسال میخوان همایش دوم و سوم را در دو جلد جدا جدا منتشر کنند که مسلما مفصلتر از الان میشه که دوسال رو توی یک مجلد جا داده اند. جلد دوم را هم که منحصرا سال چهارم و ژنتیک بوده دوباره ویرایش کرده اند. هر دو جلد همایشهای قبلی که عالی بودن مطمئنا با ویرایش جدید و با این تغییرات جدید بهتر هم میشن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID 313 نمایش پست ها
      خواهشا بازم کمک کنید میشه هم خیلی سبز و هم الگو رو تو تو سال خوند؟
      والا منکه خودم میخوام همینکارو بکنم ولی اینکه برسم یانه الله و اعلم.حداکثر تلاشمون رو میکنیم بقیش توکل بخدا.اگه خدا تلاشمون رو ببینه انشالا حتما به وقتمون برکت میده و میرسیم .میتونید فقط درسنامه های خ.سبز رو بخونید و از الگو فقط تستاشو بزنیدو درسنامه هاشو نخونید.همایشها هم برای جمع بندی خوبند و هم بعنوان کتاب اصلی در کنار الگو دوستانم استفاده کرده بودن میگفتن بدون زیاده گویی ولی کاملن جامع بودند و مطلب مهمی را جا نینداخته بودند.حتی بچه های باتجربه و رتبه دار انجمن هم میگفتند برای دوم :خیلی سبز و الگو _برای سوم :فقط الگو_ برای چهارم همایش جلد 2 +الگو .اما من برای سوم هم خیلی سیز یا همایش سوم عمارلو که قراره بیاد رو کنار الگو میخونم.انشالا.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چه صیقه ای بین بچه ها راه افتاده برای زیست دنبال درسنامه میگردن مگه فیزیک و ریاضی که درسنامه میخواین بگیرین ؟
      درسنامه زیست کتاب درسیه فوق فوقش دیگه خیلی کتاب درسی رو متوجه نمیشی (مثل من ) زیر ذره بین رو بگیر
      خیلی سبز و الگو رو کنار هم داشته باشی تا روز کنکور دمار از روزگارت در میاد انقدر استرس میگیرت و فشار روانی میاد سراغت
      خود الگو هم تست عالی داره هم درسنامه راضی کننده
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از شما . الان زیست دو جلدی عمارلو ک تو دریافت هست همون همایشه ک بچه های انجمن میخونن؟ خوبه؟
      بله همونه

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستان . تو تاپیکای گذشته چرخی زدم ولی هر کسی ی چیزی گفته بود. لطفا کمک کنید.

من میخوام در کنار کتاب درسی از الگو تست بزنم ولی میگفتن باید ی منبع درسنامه خوب داشته باشی تا بتونی تستای الگو رو بزنی.
      حالا ب نظرتون فاگو یا کتاب درسی زیر ذره بین (خانه زیست شناسی) بگیرم؟؟؟؟ همایش عمارلو چیه ؟؟؟ چطوریاس ؟؟
      اونوخ ب نظرتون میشه فاگو رو با این حجمش خوند؟؟

سلام
      فاگوزیست کتاب خیلی خوبیه ولی بشرطی که وقت کافی برای خوندنش رو داشته باشین و اینکه میگن کتاب حجیمیه برای اینکه نکات زیست رو تقریبا در یکجا جمع بندی کرده .فردی که میخواد از فاگو استفاده کنه یا باید دانش اموز مقاطع دوم و سوم باشه تا وقت کافی برای خوندن داشته باشه یا اینکه اگر مقطع پیش یا پشت کنکوری هست باید حداقل تسلط کامل به کتاب داشته باشه تا فقط نکات خاصی رو از فاگو بدست بیاره.
      همایش دکتر عمارلو خوبه به نسبت حجمش .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      سلام
      فاگوزیست کتاب خیلی خوبیه ولی بشرطی که وقت کافی برای خوندنش رو داشته باشین و اینکه میگن کتاب حجیمیه برای اینکه نکات زیست رو تقریبا در یکجا جمع بندی کرده .فردی که میخواد از فاگو استفاده کنه یا باید دانش اموز مقاطع دوم و سوم باشه تا وقت کافی برای خوندن داشته باشه یا اینکه اگر مقطع پیش یا پشت کنکوری هست باید حداقل تسلط کامل به کتاب داشته باشه تا فقط نکات خاصی رو از فاگو بدست بیاره.
      همایش دکتر عمارلو خوبه به نسبت حجمش .
      واقعا فاگو خوبه؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      واقعا فاگو خوبه؟
      فاگو خوبه اما عالی نیست چون خلاقیت رو از کنکوری سلب میکنه یه کنکوری باید اون قدر خلاق باشه که بتونه میتوز و عصبی رو به هم ربط بده

باید اون قدر مبتکر باشه که وقتی داره راجع به عنبیه میخونه بگه خب عنبیه بخشس رنگین مشیمیمست ماهیچیه ای پس بیشترین وزن بدنو به خودش اختصاص داده چون صافه پس دوکیه و تک هسته تحت کنترل سمپا وپاراست تو ذخیره انرژی نقش داره تحت تاثیر گلوکاکون و انسولینه و غیره باید بگه این ماهیچه میتوز وسیتوکینز رو قبل وبعد تولد داره و غیر منشعبه و خلاصه بتونه همه مطالب مرتبط رو از تمام پایه ها ربط بده

اگه بخواید خودتون این کار رو نکنید و به فاگو پناه ببرید واقعا اشتباهه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      واقعا فاگو خوبه؟
      به هیچ وجه فاگوزیست خوب نیست اگه درسنامه خوب میخواین از کتابهای ترکیبی روح الله امرایی استفاده کنین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای زیست درسنامه اصلا لازم نیست

باید کتاب درسی رو با تمام نکاتش خوند بعد تست زد بعدش هم نکات تستا رو گوشه نویسی کرد.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها زیست سوم اندیشه قائق چطوره ؟

من از نزدیک دیدم خوب بود انصافا ولی چون چاپ اولشه میترسم مشکلات علمی و تایپی داشته باشه

15. Top | #15
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      بچه ها زیست سوم اندیشه قائق چطوره ؟

من از نزدیک دیدم خوب بود انصافا ولی چون چاپ اولشه میترسم مشکلات علمی و تایپی داشته باشه
      سوال منم همينه
      تعريفشو شنيدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)