خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      توی صورت سوال از ما pرو خواسته بطوریکه مین3باشه و ماکس7 و q=20...خب واسه ما فرقی نمیکنه که اعداد بین3و7 چجوری باشند فقط ما باید حلمون طوری باشه که فرض های صورت مسئله توش رعایت شده باشه در ضمن همونطور که دیدید راهی که من رفتم و با 8تا راس میشد این مشخصات رو دراورد با راه حل آقا مهدی هم شد پس اعداد بین3و7مهم نیس برامون چه باشه3 3 3 3 7 7 7 7یا3 4 4 5 5 6 6 7 فرقی نمیکنه به هر حال ما به فرضیات مسئله باید توجه کنیم نه جزئیاتی که توی فرض گفته نشده
      این نظر منه که فرقی نباید بکنه شایدم من اشتباه میکنم اگه کسی از دوستان که درس گسستش قویه به سوال دوستمون پاسخ بده
      نه دوست عزیز، سارا خانوم درست میگه

ما الان حالتایی رو درنظر گرفتیم که درجه ی راس ها فقط یا 3هستش یا 7 و بین اینها حساب نشده

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      نه دوست عزیز، سارا خانوم درست میگه

ما الان حالتایی رو درنظر گرفتیم که درجه ی راس ها فقط یا 3هستش یا 7 و بین اینها حساب نشده
      خب میدونم که فقط 3 یا 7 بوده منم همینو گفتم اما من میگم در این مسئله برامون فرقی نمیکنه که بین 3و7چه عدد هایی باشه فقط فرض مسئله برامون مهمه که رعایتش کنیم
      به نظر من تعداد راس هایی که فقط 3 و7 هست با تعداد راس هایی که 3و7داره اما یه عدد های دیگم بینشون داره فرقی نداره
      اگه فرق داشته باشند پس حلی که شما کردین ناقصه و فقط بعضی از حالت هاشو بررسی کردین

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب میدونم که فقط 3 یا 7 بوده منم همینو گفتم اما من میگم در این مسئله برامون فرقی نمیکنه که بین 3و7چه عدد هایی باشه فقط فرض مسئله برامون مهمه که رعایتش کنیم
      به نظر من تعداد راس هایی که فقط 3 و7 هست با تعداد راس هایی که 3و7داره اما یه عدد های دیگم بینشون داره فرقی نداره
      اگه فرق داشته باشند پس حلی که شما کردین ناقصه و فقط بعضی از حالت هاشو بررسی کردین
      خب منم همینو میگم دیگه، این حل ناقصه و بعضی از حالت ها شمرده نشده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      خب منم همینو میگم دیگه، این حل ناقصه و بعضی از حالت ها شمرده نشده
      آقا مهدی فکر کنم راه حل اولی که شما رفتید،درسته ()،فقط باید چک کرد که اول و آخر بازه راس ها مشکلی نداشته باشه.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.یه مشکل دارم توی گراف!یه سوالی هس که من یه جوری حل کردم اما معلممون یه جور دیگه رفته موندم کدومش درسته!به نظرم راه خودم منتطقی تره
      سوال:در گراف ساده ای از مرتبه ی10،اگر درجه ی مینیمم برابر2 و درجه ی ماکسیمم برابر7 باشد حداکثر اندازه گراف چند است؟
      من این جوری حل کردم:چون ماکس7 هست و مین 2پس حداقل باید2تا درجه ی ماکس(یعنی 7)داشته باشیم پس دنباله بصورت زیر باید باشه:
      2 6 6 6 6 6 6 6 7 7
      که این حداکثرش میشه یعنی29یال
      اما معلممون اینجوری رفته:
      2 6 7 7 7 7 7 7 7 7
      که میشه32یال
      کدومش درسته؟فک نکنم راه معلممون درست باشه چون اگه8تا درجه ی ماکس داشته باشیم پس مین نباید 2 باشه!
      یعنی چون 8تا درجه ی ماکس داریم پس مین اصن نمیتونه2 باشه!چون درجه ی ماکس یعنی به همه ی راس ها وصل شده باشه
      الان من گیج شدماینجا کجاس؟من کیم؟

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.یه مشکل دارم توی گراف!یه سوالی هس که من یه جوری حل کردم اما معلممون یه جور دیگه رفته موندم کدومش درسته!به نظرم راه خودم منتطقی تره
      سوال:در گراف ساده ای از مرتبه ی10،اگر درجه ی مینیمم برابر2 و درجه ی ماکسیمم برابر7 باشد حداکثر اندازه گراف چند است؟
      من این جوری حل کردم:چون ماکس7 هست و مین 2پس حداقل باید2تا درجه ی ماکس(یعنی 7)داشته باشیم پس دنباله بصورت زیر باید باشه:
      2 6 6 6 6 6 6 6 7 7
      2 6 7 7 7 7 7 7 7 7
      که میشه32یال
      کدومش درسته؟فک نکنم راه معلممون درست باشه چون اگه8تا درجه ی ماکس داشته باشیم پس مین نباید 2 باشه!
      یعنی چون 8تا درجه ی ماکس داریم پس مین اصن نمیتونه2 باشه!چون درجه ی ماکس یعنی به همه ی راس ها وصل شده باشه
      زمانی این صحبت شما صادقه که درجه ی ماکسیمم یه دونه از تعداد راس ها کمتر باشه، یعنی ماکسه ماکس باشه، اینجا ما 10تا راس داریم و درجه ماکس 7 هستش پس لزومی نداره که همه ی این 7تاییها به همه ی راس ها وصل بشن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      2 6 6 6 6 6 6 6 7 7
      2 6 7 7 7 7 7 7 7 7
      که میشه32یال
      سلام،گراف اینجا درجه ماکس 7 است پس فرض میکنیم همه از درجه 7 باشه،اما یه درجه 2 هم باید حداقل داشته باشیم پس اینطوری میشه که 9 تا راس 7 و یک راس 2،اما چون تعداد فرد از درجه فرد نداریم پس یکی از درجه 7 ها را درجه زوج میگیریم که واسه حداکثر یال ، 6 میگیریم پس حالا دنباله درجه میشه :

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله،فهمیدم چی شد مشکل من همون چیزی بود که آقا مهدی گفتن...من اشتباهی فک کردم ماکسِ ماکسمون 7 هس یعنی فک کردم 8 راس داریم حواسم به اونش نبود
      ممنون از دوتاتون

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      در پيرو سخنان دوستان: شما درجه ي ماكسيموم گراف كه p-1 هست را با اين موضوع قاطي كرديد. ماكسيموم اين گراف ٩ هست و طبق قضيه. اگر n تا راس p-1 داشته باشيم، درجه ساير رئوس لا اقل n هست. اينجا ما خودمون قرارداد كرديم از ٧ تا يال بيشتر به هر راس نديم. با رسم شكل براي خودتون تفهيمش كنيد.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فرق این دو سوال _وجوابشون_ چیه؟ 1-در گراف k6 چند مسیر به طول 4 شامل دو راس معین a,b وجود دارد؟ 2- فرض کنید a,b دو راس متمایز ازk6 باشند در این گراف چند مسیر به طول 4 شامل یال ab وجود دارد؟
      پذیرفتن اینکه اشتباه کرده اید نشان دهنده این است که اکنون عاقلتر از گذشته اید !

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur93 نمایش پست ها
      فرق این دو سوال _وجوابشون_ چیه؟ 1-در گراف k6 چند مسیر به طول 4 شامل دو راس معین a,b وجود دارد؟ 2- فرض کنید a,b دو راس متمایز ازk6 باشند در این گراف چند مسیر به طول 4 شامل یال ab وجود دارد؟
      سلام

1. اینجا باید فقط a و b وجود داشته باشن و جاشون مهم نیس

2. اینجا باید a و b حتما پشته سرِ هم باشن

اوکی؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گراف 20 راسی همبند است حداقل q را بیابید.(q تعداد یالها)

13. Top | #28
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kelay نمایش پست ها
      image1650.jpg

14. Top | #29

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kelay نمایش پست ها
      خیلی راحت به صورت خطی و به هم پیوسته همه رئوس را به هم وصل کن .
      20-1 یال خواهیم داشت یعنی 19 یال
      gr.jpg
      بازآی که تا به خود نیازم بینی
      بیداری شب‌های درازم بینی

نی نی غلطم که خود فراق تو مرا
      کی زنده رها کند که بازم بینی

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلی از گراف خوشم میاد ای کاش چهار پنج تا سوال از گراف تو کنکور میومد !
      آزمون اول کانونی همینطوری رایگان بود شرکت کردم گرافو 100 زدم تو گزینه دو هم تو این 4 تا آزمون فقط سه تا سوال گرافو جواب ندادم حدود 37 تای بقیشو درست زدم .
      کلا خیلی مبحث توپیه .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن