خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

راهنمایی متفاوت

باسلام

دوستان میخواستم یک راهی پیشنهاد بدید من کلا برنامه نویسی میکنم در زمینه تحت وب و اندروید درآمد قابل قبولی داره ولی من وقتی میخوام جمع کنم برم دنبال درس بازم مشتری میاد میلیونی نه ادم میتونه از اون بگذره نه میتونه بیخیال اون بشه و درس بخونه من موندم سال قبل چوب همین رو خوردم و شدم پشت کنکوری امسال هم از شهریور دارم جمع میکنم پشت سرهم مواردی مانند سفارش پروژه و.. میاد و جلوی جمع کردن رو میگیره . راه کاری چیزی دارید که بتونم جمعش کنم چون واقعا وقتی میبندم میرم کتاب بازمیکنم همه فکرو ذکرم میاد نت.درآمد برنامه نویسی عالی نباشه بد نیست ولی باتوجه به اینکه رشته ام تجربی هست نمیتونم برم دانشگاه های خوب برای نرم افزار و ای تی البته میدونم میشه کنکور ریاضی داد ولی خوندن ریاضیات اونا برام سخته چون اهل ریاضی نیستم.
      مورد من اینطوری شده که بگن علم بهتره یا ثروت منم موندم توش . اگر نرم سراغ علم باید تشریف ببرم خدمت مقدس سربازی اگر برم دنبال علم باید قید برنامه نویسی رو تا حدودی بزنم.
      درکل راه حلی برای مشکل بنده وجود دارد یا خیر؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وام هم میدی؟!

ر.ا : یکی از اقوام ما هم همینطوری بود! اخر نتونست جلو پول وایسه! ترک تحصیل کرد!!!!

3. Top | #3
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma12b نمایش پست ها
      وام هم میدی؟!

ر.ا : یکی از اقوام ما هم همینطوری بود! اخر نتونست جلو پول وایسه! ترک تحصیل کرد!!!!
      خب فاصله 2 ساله همه چی رو خراب میکنه اعتمادی که تا الان جمع کردم تو اون دوسال میره هوا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      خب فاصله 2 ساله همه چی رو خراب میکنه اعتمادی که تا الان جمع کردم تو اون دوسال میره هوا
      منم گفتم دیگه!! باید خییییلی با اراده باشی پولو بذاری کنار! وگرنه از این مونده از اون رونده میشی!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      هالا نمیشه تجربیو بی خیال شی یه رشته ای فعالیت کنی که درهم نشه پول و کارو درست
      به قول دوسمون ادم از پول خوب نمیتونه بگذره

so Give Me A Smile

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      باسلام

دوستان میخواستم یک راهی پیشنهاد بدید من کلا برنامه نویسی میکنم در زمینه تحت وب و اندروید درآمد قابل قبولی داره ولی من وقتی میخوام جمع کنم برم دنبال درس بازم مشتری میاد میلیونی نه ادم میتونه از اون بگذره نه میتونه بیخیال اون بشه و درس بخونه من موندم سال قبل چوب همین رو خوردم و شدم پشت کنکوری امسال هم از شهریور دارم جمع میکنم پشت سرهم مواردی مانند سفارش پروژه و.. میاد و جلوی جمع کردن رو میگیره . راه کاری چیزی دارید که بتونم جمعش کنم چون واقعا وقتی میبندم میرم کتاب بازمیکنم همه فکرو ذکرم میاد نت.درآمد برنامه نویسی عالی نباشه بد نیست ولی باتوجه به اینکه رشته ام تجربی هست نمیتونم برم دانشگاه های خوب برای نرم افزار و ای تی البته میدونم میشه کنکور ریاضی داد ولی خوندن ریاضیات اونا برام سخته چون اهل ریاضی نیستم.
      مورد من اینطوری شده که بگن علم بهتره یا ثروت منم موندم توش . اگر نرم سراغ علم باید تشریف ببرم خدمت مقدس سربازی اگر برم دنبال علم باید قید برنامه نویسی رو تا حدودی بزنم.
      ببین اگه میخوای به همه کارات برسی باید دو شیفت کار کنی ! چن شب بیدار بمونی کار مردم رو انجام بدی بعد از اون یا قید برنامه نویسی رو میزنی یا درس خوندن ! یا اینکه سختیش رو به جون میخری و هردو رو ادامه میدی !

اسپم : داداش لایبری Drawer Arrow toggle خوب سراغ نداری برای api زیر 12 هم کار کنه ؟دمت گرم اگه میشناسی معرفی کن کارمون گیره

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #7
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      خب من چه خاکی بگیرم بر سر دیگه برنامه نویسی نکن. هم چین میگی برنامه نویسی میکنم خیال کردم نیوبوی (احمد نیووان)میخواد کنکور بده.در زمینه شبکه چی بلدی؟
      عزیز دل طراحی تحت وب نه برنامه نویسی شبکه

8. Top | #8
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه میتونی قوی رقابت کنی یه سال بزارش کنار بعد دوباره همون پیشنهادای میلیونی بهت میشه نگرانم نباش

اگرم نه و فکر میکنی خیلی ضعیفی و نمیتونی بایستی میتونی کارت رو ادامه بدی

من که نظرم رو یکه

در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

9. Top | #9
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2 نمایش پست ها
      اقا اصل مطلب تو بخش فرینت کار نمیکنی؟
      دوست عزیز بنده در زمینه های :
      Php,mysql,yii2 framework,html,css,jqery
      مهارت دارم. (تحت وب)
      اندرویدم که تاحدودی معلومه چه زبان های هست:
      Java,xml

10. Top | #10
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma12b نمایش پست ها
      منم گفتم دیگه!! باید خییییلی با اراده باشی پولو بذاری کنار! وگرنه از این مونده از اون رونده میشی!!
      چی بگم والا ممکنه همینطوری که شما میفرمایید بشه.دقیقا سال پیش همینطور شد که شما میفرمایی اگر اون زمان رو میدادم به درس خوندن الان تو این وضع نبودم. ازماست که برماست

11. Top | #11
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      ببین اگه میخوای به همه کارات برسی باید دو شیفت کار کنی ! چن شب بیدار بمونی کار مردم رو انجام بدی بعد از اون یا قید برنامه نویسی رو میزنی یا درس خوندن ! یا اینکه سختیش رو به جون میخری و هردو رو ادامه میدی !

اسپم : داداش لایبری Drawer Arrow toggle خوب سراغ نداری برای api زیر 12 هم کار کنه ؟دمت گرم اگه میشناسی معرفی کن کارمون گیره
      چی بگم دادا شما بگو نه بخور نه بخواب فقط فعالیت کن تا .... نه دادا ندارم من از appcompat_v7 استفاده میکنم بیشتر برای اکشن بار استفاده داره ومیتونی ازش استفاده کنی

12. Top | #12
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط srh نمایش پست ها
      اگه میتونی قوی رقابت کنی یه سال بزارش کنار بعد دوباره همون پیشنهادای میلیونی بهت میشه نگرانم نباش

اگرم نه و فکر میکنی خیلی ضعیفی و نمیتونی بایستی میتونی کارت رو ادامه بدی

من که نظرم رو یکه

باید همین کاری که شما میگید رو بکنم در غیر اینصورت ضررش به سختی قابل جبران خواهد بود.تشکر از بابت نظرتون

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اين فقط يه پيشنهاد هستش.
      شما به جاي پذيرش سفارش هاي وقت گير، پروژه كوچك رايگان كه محدوديت وقت نداشته باشه يعني اين كه مجبور نباشي سريع تحويل بدهي رو انجام بده هم مشتري رو راضي نگه داشتي هم وقتت رو نجات دادي و هم فراموش نمي كني مطالب رو و هم به كار اصلي يعني آمادگي براي كنكور تجربي مي پردازي. فقط بايد حواست باشه كه به صورت تفنني به برنامه نويسي مشغول بشي. و يادت نره براي لذت و انجام كار عام المنفعه داري اين كارو مي كني واصل اصل هدفت درس خوندن كنكوري هستش. اينو همش با خودت تكرار كن.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با عرض سلام

پیشنهاد بنده به شما خوندن کتاب زیر هستش.............

30 کاری که به جای دانشگاه رفتن و مسافرکشی میتوان انجام داد

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

15. Top | #15
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      باسلام

سلام
      با توجه به اینکه در زمینه هایی که گفتی یه چیزایی سرم میشه این توصیه هارو میکنم.
      1-رفتن به رشته ریاضی و گرفتن تحصیلات آکادمیک مرتبط با برنامه نویسی.
      تجربه شخصی بنده نشون داده که بعضی از کار ها یه زمان محدود داره مثل موبایل فروشی بنده دوتا از دوستانم در این زمینه فعالیت دارن و الان ورشکست شدن اویل حدود 7 یا 8 سال پیش که بحث موبایل داغ شد این کار یکی از پولساز ترین کار ها بود الان دیگه اکثرا مردم در این زمینه آگاه شدن و کمتر برای نصب برنامه یا تغییر رام یا روت کردن گوشی یا خیلی از خدمات دیگه به سراغ موبایل فروشی میرن و اون تعداد اندک که میرن هم بین هزاران موبایل فروشی تقسیم میشن کلا میگم این شغل دیگه شغل نمیشه.

حالا این حرفا رو زدم که این رو بگم با توجه به وضعیت اندروید که الان دیده میشه فردی با نوشتن یه کتاب ساده 100 میلیون به جیب میزنه و ایده خاص یا توانایی خاصی نداره قطعا قابل پیش بینیه که این وضعیت زیاد دووم نمیاره(زیاد که چه عرض کنم کمتر از دو سال) و بعدش گروه ها و شرکت های مختلف روی کار میان و با نوشتن برنامه های کاربردی و مفید جای رقابتی برای شما نمیزارن و شما ناک اوت میشیحالا چاره چیه؟شما اگر تحصیلات مرتبط داشته باشی بعد از اینکه وضعیت اینطوری شد میتونی به استخدام این شرکت ها در بیای و ادامه فعالیت بدی و اگر صرفا کار شما تجربی باشه کار به جایی نمیبری.(درضمن اینده اندروید قابل پیش بینی نیست اگر شما تحصیلات آکادمیک مرتبط با برنامه نویسی داشته باشی دیگه مهم نیست چه سیستم عاملی روی بورس باشه و شما راحت میتونی کارت رو در قالب شرکت ادامه بدی)
      اینده وب قابل پیشبینی تره و اگر مردم حجوم نیارن به این رشته قابل تضمین تا حدود 10 ساله.

2- توصیه دوم من کنار گذاشتن این درامد هنگفت ولی زودگذر و نگاه کردن به اینده شغلی خوب با امنیت شغلی مناسب.
      ویرایش توسط hldvlpln : 04 مهر 1394 در ساعت 21:37

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)