خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      سلام
      با توجه به اینکه در زمینه هایی که گفتی یه چیزایی سرم میشه این توصیه هارو میکنم.
      1-رفتن به رشته ریاضی و گرفتن تحصیلات آکادمیک مرتبط با برنامه نویسی.
      تجربه شخصی بنده نشون داده که بعضی از کار ها یه زمان محدود داره مثل موبایل فروشی بنده دوتا از دوستانم در این زمینه فعالیت دارن و الان ورشکست شدن اویل حدود 7 یا 8 سال پیش که بحث موبایل داغ شد این کار یکی از پولساز ترین کار ها بود الان دیگه اکثرا مردم در این زمینه آگاه شدن و کمتر برای نصب برنامه یا تغییر رام یا روت کردن گوشی یا خیلی از خدمات دیگه به سراغ موبایل فروشی میرن و اون تعداد اندک که میرن هم بین هزاران موبایل فروشی تقسیم میشن کلا میگم این شغل دیگه شغل نمیشه.

حالا این حرفا رو زدم که این رو بگم با توجه به وضعیت اندروید که الان دیده میشه فردی با نوشتن یه کتاب ساده 100 میلیون به جیب میزنه و ایده خاص یا توانایی خاصی نداره قطعا قابل پیش بینیه که این وضعیت زیاد دووم نمیاره(زیاد که چه عرض کنم کمتر از دو سال) و بعدش گروه ها و شرکت های مختلف روی کار میان و با نوشتن برنامه های کاربردی و مفید جای رقابتی برای شما نمیزارن و شما ناک اوت میشیحالا چاره چیه؟شما اگر تحصیلات مرتبط داشته باشی بعد از اینکه وضعیت اینطوری شد میتونی به استخدام این شرکت ها در بیای و ادامه فعالیت بدی و اگر صرفا کار شما تجربی باشه کار به جایی نمیبری.(درضمن اینده اندروید قابل پیش بینی نیست اگر شما تحصیلات آکادمیک مرتبط با برنامه نویسی داشته باشی دیگه مهم نیست چه سیستم عاملی روی بورس باشه و شما راحت میتونی کارت رو در قالب شرکت ادامه بدی)
      اینده وب قابل پیشبینی تره و اگر مردم حجوم نیارن به این رشته قابل تضمین تا حدود 10 ساله.

2- توصیه دوم من کنار گذاشتن این درامد هنگفت ولی زودگذر و نگاه کردن به اینده شغلی خوب با امنیت شغلی مناسب.
      دادا من تا حالا کتاب ننوشتم عزیز که بخوام ناک اوت بشم الان جوری که شما فکرمیکنی باید کلا زندگی رو بیخیال شد الان اگر بخوای پزشکی بخونی تا 7 سال دیگه پزشکی از مد میافته و رشته هایی دیگه همچنین. الان برای استخدام مدرک دم کوزه نمیخوان نمونه کار میخوان و توانایی الان اگر به مدرک باشه تعداد زیادی از دانشجو ها پروژه هاشون رو افراد تجربی میزنن بعدا اونا مدرک میگیرن میزارن دم کوزه آبش رو میخورن.

2. Top | #17
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      دادا من تا حالا کتاب ننوشتم عزیز که بخوام ناک اوت بشم الان جوری که شما فکرمیکنی باید کلا زندگی رو بیخیال شد الان اگر بخوای پزشکی بخونی تا 7 سال دیگه پزشکی از مد میافته و رشته هایی دیگه همچنین. الان برای استخدام مدرک دم کوزه نمیخوان نمونه کار میخوان و توانایی الان اگر به مدرک باشه تعداد زیادی از دانشجو ها پروژه هاشون رو افراد تجربی میزنن بعدا اونا مدرک میگیرن میزارن دم کوزه آبش رو میخورن.
      ای بابا من خودم رو جر دادم که این متن رو بنویسم واسه شما بعد اینطوری ازم تقدیر میکنی؟هرجایش که شک داری غلطه بگو تا توضیح بدم.
      سعی کردم که منطقی بنویسم در هر صورت میل با خودته و خودت تصمیم گیرنده هستی.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حرف ایشون منطقیه !منم هم پیشنهاد ایشون رو دارم
      هرچند رشته های پزشکی تضمین کاری زیادی دارن و از مد نمیوفتن ولی برنامه نویسی یکی از بهترین شغل های دنیاست !به نظم من هم اگه میخوای نه سیخ بسوزه نه کباب امسال کنکور ریاضی بده و سعی کن بهترین نتیجه رو بگیری بعد هم هرجا قبول شدی برو اصلا مهم نیست به جاش برای ارشد سعی کن بهترین جای کشور قبول بشی !خودم هم با اینکه رشته تجربی هستم اما به احتمال خیلی زیاد امسال کنکور ریاضی میدم تا توی اون رشته مورد علاقم قبول بشم !

رشته های مرتبط به کامپیوتر کاملا وضعیت نسبی دارن ! اگه فقط به درس اکتفا کنید به هیچی نمیرسید و اگه در کنار درس وارد بازار کار بشید با کمترین زحمت به خیلی چیزها میرسید !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #19
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      حرف ایشون منطقیه !منم هم پیشنهاد ایشون رو دارم
      هرچند رشته های پزشکی تضمین کاری زیادی دارن و از مد نمیوفتن ولی برنامه نویسی یکی از بهترین شغل های دنیاست !به نظم من هم اگه میخوای نه سیخ بسوزه نه کباب امسال کنکور ریاضی بده و سعی کن بهترین نتیجه رو بگیری بعد هم هرجا قبول شدی برو اصلا مهم نیست به جاش برای ارشد سعی کن بهترین جای کشور قبول بشی !خودم هم با اینکه رشته تجربی هستم اما به احتمال خیلی زیاد امسال کنکور ریاضی میدم تا توی اون رشته مورد علاقم قبول بشم !

رشته های مرتبط به کامپیوتر کاملا وضعیت نسبی دارن ! اگه فقط به درس اکتفا کنید به هیچی نمیرسید و اگه در کنار درس وارد بازار کار بشید با کمترین زحمت به خیلی چیزها میرسید !
      دوست عزیز باورکنید اینده دار تر از برنامه نویسی اصلا شغل پیدا نمیشه ولی پیشبینی اینکه در اینده نیاز به تحصیلات اکادمیک داره.
      تحصیلات صرفا در اینده یه شکلی مثل مجوز کار داره و کاربرد دیگه اگه نداره.
      به عنوان مثال الان بانک میگه من مهندس it استخدام میکنم بعد حالا شرح وظایفش طوریه که یه بچه پنج ساله هم میتونه انجام بده.
      بیشتر دوستانی که تحصیلات اکادمیک مرتبط با برنامه نویسی دارن متاسفانه برنامه نویسی بلد نیستن اگر شما چیزی سرت بشه از برنامه نویسی بعد تحصیل هم کنی دیگه اینده شغلیت تضمینه.

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که به آینده ی برنامه نویسی ایمان دارم، چون دنیا داره به اون سمت میره ، حتی ممکنه جای پزشک ها رو هم بگیرن
      اگه به برناه نویسی علاقه داری، من اگه جات بودم، یه دانشگاه علمی کاربردی، پیام نوری، غیر انتفاعی ،... چیزی درس میخوندم که فقط سربازی نرم و تو این مدت رو کارم بیشتر سرمایه گذاری میکردم و حتی شرکت بزرگتری میزدم و بسطش میدادم...
      تا بعدش هم ممکنه قانون عوض بشه و نری سربازی
      در کل الان پول حرف اول رو میزنه
      درس جایگاه دوم رو گرفته به نظر من ( البته به نظر من )
      من که پول در آوردن رو بیشتر ترجیح میدم
      تازه ، وقتی زندگیت به اثبات رسید و دیگه تلاطم ها کم شدن ، میتونی برگردی و هر رشته ای که دوست داشتی بخونی
      مثلا خودم رو مثال میزنم، بعد از این همه درس خوندن و 7 سال کارکردن ، الان که دیگه کارهام روتین شده ، ترجیح میدم به علایقم برسم

6. Top | #21
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      ای بابا من خودم رو جر دادم که این متن رو بنویسم واسه شما بعد اینطوری ازم تقدیر میکنی؟هرجایش که شک داری غلطه بگو تا توضیح بدم.
      سعی کردم که منطقی بنویسم در هر صورت میل با خودته و خودت تصمیم گیرنده هستی.
      ناراحت نشید دوست عزیز شما میگید الان یک کتاب میزنن 100 میلیون میزنن به جیب خب همه اینطوری نیست الان کتاب هایی هستن که دارن تو بازار خاک میخورن و حتی هزینه زحمتش رو درنیاورده.همیشه میشه حتی در سخت ترین شرایط با یک ایده ناب موفق شد مشکل اصلی الان ایده هستش برای همین برنامه نویسان عزیز به جای اینکه ایده جدید بدن میرن کتاب میزنن البته منظورم اکثرشون هست برخی ایده جدید به کار میبرن.گرفتن مدرک در رشته فوق میتوان در یکی از دانشگاه های آزاد بدون کنکور ثبت نام کرد و مدرکش رو گرفت. بحث اصلی ما پسر ها خدمت مقدس هستش نه چیز دیگه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من متوجه نشدم برای چی دوست دارید درس بخونید اصلا؟ برای فرار از سربازی اگر هست که یه رشته بدون کنکور ثبت نام کنید. اگر برای مدرک داشتن از لحاظ استخدام در آینده فرضی! هست هم باز چون سوادش رو دارید یه لیسانس از همین دست برای شرایط استخدام کافیه. برای پول هم که نیست چون درآمد خوبی دارید. واسه چی می‌خواهید برید دانشگاه؟
      **رتبه تک رقمی کنکور ۹۵**
      ولی چون ارشد دارم مجبورم برم پزشکی آزاد

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باسلام

دوستان میخواستم یک راهی پیشنهاد بدید من کلا برنامه نویسی میکنم در زمینه تحت وب و اندروید درآمد قابل قبولی داره ولی من وقتی میخوام جمع کنم برم دنبال درس بازم مشتری میاد میلیونی نه ادم میتونه از اون بگذره نه میتونه بیخیال اون بشه و درس بخونه من موندم سال قبل چوب همین رو خوردم و شدم پشت کنکوری امسال هم از شهریور دارم جمع میکنم پشت سرهم مواردی مانند سفارش پروژه و.. میاد و جلوی جمع کردن رو میگیره . راه کاری چیزی دارید که بتونم جمعش کنم چون واقعا وقتی میبندم میرم کتاب بازمیکنم همه فکرو ذکرم میاد نت.درآمد برنامه نویسی عالی نباشه بد نیست ولی باتوجه به اینکه رشته ام تجربی هست نمیتونم برم دانشگاه های خوب برای نرم افزار و ای تی البته میدونم میشه کنکور ریاضی داد ولی خوندن ریاضیات اونا برام سخته چون اهل ریاضی نیستم.
      مورد من اینطوری شده که بگن علم بهتره یا ثروت منم موندم توش . اگر نرم سراغ علم باید تشریف ببرم خدمت مقدس سربازی اگر برم دنبال علم باید قید برنامه نویسی رو تا حدودی بزنم.
      درکل راه حلی برای مشکل بنده وجود دارد یا خیر؟
      سلام
      درکت میکنم چی میگی چون داداشِ من هم یه شرکت برنامه نویسی داره!!
      ببین دو دو تا چار تا کن ببین تو کدوم موفق تری و بعدش یه تصمیم جدی بگیر و یکی رو انتخاب کن!! از اون جایی که ریاضیات دوست نداری مهندسی آی تی هم پر از ریاضیاته (یکی دیگه از داداشام هم آی تی خونده بود) و اگر بری آی تی به مشکل برمیخوری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)