خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jalibo نمایش پست ها
      به به چه جوابه ای خوبی. بچه ها واقعا عذر می خوام که کانکت نبودم. درگیر یه مشکلی بودم. جواباتو که خوندم از عاشق این انجمن و اهمیت بچه هاتون شدم.ببینید من کارم مرتبط با نرم افزاره، ولی احساس می کنم علاقه ای که باید باشه رو ندارم. با اینکه در حد خودم تخصص دارم. دوست داشتم یه کاری داشته باشم که عاشقشم. همون سالی هم که انتخاب رشته می کردم به زور داییم که شرکت نرم افزاری داره رفتم ریاضی. عاشق شیمی بودم. چندبارم تا الان خواستم تغییر رشته بدم ولی بخاطر کارم نشد. احساس می کنم اگه تجربی میخوندم خیلی موفق تر بودم با اینکه معدل دیپلم ریاضیم 19/80 بود..........................................
      ببین دوست گلم من تو همه اینا بودم یه مدتم میگفتم میخوام بازیگر شم ولی تو باید تو مسیرش قرار بگیری با چیزی که تو ذهنته خیلی فرق میکنه همون فوتبالیست بی میخوام فوتبالیست شم یه شبه که نمیشی پزشکیم غول اولش که سخت ترینه کنکوره بعدش با درسا سنگین شما باید کار کنین خرج زن و بچه بدید نمیرسید شما اشتبتون این بود متاهلل شدی اگه نرم افزار بخوندید میتونستید حالا یه جوری جمع کنید برید اونور زندگی کنید راحت و کارم تا دلتون بخواد هست اتفاقا از نخبه ها هم استقبال میکنن فقط من میخوام کنکور بدم واس مهندسی بعدش ای تی بخونم نرم افزار کارش چطوره اینجا؟ اخه رفیق دانمشجو نرم افزار دورم نیست بگه ممنونت میشم همونطور که من کمکت کردم شماهم به بنده کمک کنید

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      ببین دوست گلم من تو همه اینا بودم یه مدتم میگفتم میخوام بازیگر شم ولی تو باید تو مسیرش قرار بگیری با چیزی که تو ذهنته خیلی فرق میکنه همون فوتبالیست بی میخوام فوتبالیست شم یه شبه که نمیشی پزشکیم غول اولش که سخت ترینه کنکوره بعدش با درسا سنگین شما باید کار کنین خرج زن و بچه بدید نمیرسید شما اشتبتون این بود متاهلل شدی اگه نرم افزار بخوندید میتونستید حالا یه جوری جمع کنید برید اونور زندگی کنید راحت و کارم تا دلتون بخواد هست اتفاقا از نخبه ها هم استقبال میکنن فقط من میخوام کنکور بدم واس مهندسی بعدش ای تی بخونم نرم افزار کارش چطوره اینجا؟ اخه رفیق دانمشجو نرم افزار دورم نیست بگه ممنونت میشم همونطور که من کمکت کردم شماهم به بنده کمک کنید
      تازیخو نگاه کردی برای سال 94 هست.
      اون قسمت قرمز خیلی خوب بود
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن