خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نحوه ی مطالعه ی گاج جامع زیست شناسی

سلام. من چند روزه که شروع کردم به خوندن، میخوام گاج جامع زیست رو تو سه یا چهار ماه بخونم و بعدش برم سراغ الگو، ولی اصلا نمیدونم چه طوری تقسیمش کنم و تستاشو بزنم ... مثلا اول بیام سوالای میکرو طبقه بندی همه فصل ها رو بزنم بعدش آنچه تا کنون خوانده ایم رو بزنم یا ... اگه کسی این کتاب رو خونده یا اطلاع داره راهنمایی کنه لطفا...
      ،

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      سلام. من چند روزه که شروع کردم به خوندن، میخوام گاج جامع زیست رو تو سه یا چهار ماه بخونم و بعدش برم سراغ الگو، ولی اصلا نمیدونم چه طوری تقسیمش کنم و تستاشو بزنم ... مثلا اول بیام سوالای میکرو طبقه بندی همه فصل ها رو بزنم بعدش آنچه تا کنون خوانده ایم رو بزنم یا ... اگه کسی این کتاب رو خونده یا اطلاع داره راهنمایی کنه لطفا...
      ،
      در 6 گام به خوبی میشه کتاب رو کامل خوند و تمومش کرد ::

1- اول تمام تستای سری اول (غیر ترکیبی) تمام فصلا (به جز چند فصل خاص) رو بزن

2- دوم تمام تستای سری دوم (ترکیبی از قبل) تمام فصلا (به جز چند فصل خاص) رو بزن

3- سوم تمام تستای سری سوم (ترکیبی بعد از این) تمام فصلا (به جز چند فصل خاص) رو بزن

4- چهارم : فصل ژنتیک مندلی رو بعد اینکه یکی از این دو کتاب رو کامل خوندی بزن : ژنتیک مندلی خیلی سبز! یا ژنتیک مندلی تخته سیاه یا ژنتیک مندلی نشر الگو

5- پنجم : فصل ژنتیک جمعیت رو بعد اینکه فصل مربوطه رو کامل از این کتاب خوندی، تست بزن : ژنتیک جمعیت از زیست پیش 1 نشر الگو یا ژنتیک جمعیت از زیست پیش 1 فـــار

6- ششم : فصل شارش انرژی هم مثل حالت پنجم : فصل مربوطه رو از یکی از اون دو کتاب خوندی، بعدش برو تستای زیست جامع گاج اون فصل رو بزن

و تمام !!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها

3- سوم تمام تستای سری سوم (ترکیبی بعد از این) تمام فصلا (به جز چند فصل خاص) رو بزن

4- چهارم : فصل ژنتیک مندلی رو بعد اینکه یکی از این دو کتاب رو کامل خوندی بزن : ژنتیک مندلی خیلی سبز! یا ژنتیک مندلی تخته سیاه یا ژنتیک مندلی نشر الگو

5- پنجم : فصل ژنتیک جمعیت رو بعد اینکه فصل مربوطه رو کامل از این کتاب خوندی، تست بزن : ژنتیک جمعیت از زیست پیش 1 نشر الگو یا ژنتیک جمعیت از زیست پیش 1 فـــار

6- ششم : فصل شارش انرژی هم مثل حالت پنجم : فصل مربوطه رو از یکی از اون دو کتاب خوندی، بعدش برو تستای زیست جامع گاج اون فصل رو بزن

و تمام !!
      اگه میشه تانک تست تخته رو هم بفرمایید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این برادرمون خیلی خوب توضیح داد جای هیچ بحثی نمیمونه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma12b نمایش پست ها
      اگه میشه تانک تست تخته رو هم بفرمایید
      اگه میخای اینا هم هستشا، هر کدوم اینا روش خاص خودشو داره :

+++ زیستای نشر الگو

+++ زیستای خیلی سبز!

+++ زیست جامع مهروماه

+++ ژنتیک های مندلی خیلی سبز! و تخته سیاه و نشر الگو و مهروماه و ...

+++ زیستای گیاهی مهروماه و تخته سیاه و بُرد و ...

+++ زیستای فار

+++ کتابای جمع بندی : آزمون زیست فار، خط ویژه زیست گاج، همایش دریافت و ..

+++ حتی واسه ی «IQ زیست جامع گاج» هم یه روش خاص و خیلی خوب میشه یافت ....

(البته اینا همش شوخیه عزیز ........ )

==== > واقعیت اینه که من نه اون کتاب تخته سیاه رو خوندم و نه ازش خوشم میاد ==== >> کتابای خیلی بهتر از اون هست .....

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      این برادرمون خیلی خوب توضیح داد جای هیچ بحثی نمیمونه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

و تمام !!
      ممنون، خیلی خوب گفتین... اونجوری که من دیدم بیشتر تست ها مربوط به تست های غیر ترکیبیه، پس باید بیشتر وقتم رو روی قسمت اول بذارم؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون، خیلی خوب گفتین... اونجوری که من دیدم بیشتر تست ها مربوط به تست های غیر ترکیبیه، پس باید بیشتر وقتم رو روی قسمت اول بذارم؟
      اینکه تستاش بیشتره، درست === > از طرفی هم زودتر از بقیه زده میشه و تموم میشه (چون تحلیل و دقت زیاد نمیخاد)

ولی واسه بقیه تستا، با اینکه کمه، ولی تحلیل و دقت زیاد میخاد تا تموم شن

حتی پیشنهاد میدم : اگه تونستی و دوست داشتی، تستای سری سوم رو به شکل آزمون تست بزن (بقیه تستا و اون فصلای خاص رو هم یکی یکی زدی، بازهم خیلی خوبه )

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه تستاش بیشتره، درست === > از طرفی هم زودتر از بقیه زده میشه و تموم میشه (چون تحلیل و دقت زیاد نمیخاد)

ولی واسه بقیه تستا، با اینکه کمه، ولی تحلیل و دقت زیاد میخاد تا تموم شن

حتی پیشنهاد میدم : اگه تونستی و دوست داشتی، تستای سری سوم رو به شکل آزمون تست بزن (بقیه تستا و اون فصلای خاص رو هم یکی یکی زدی، بازهم خیلی خوبه )
      چشم. حتما انجام میدم.
      ممنون خیلی خوب توضیح دادین

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چشم. حتما انجام میدم.
      ممنون خیلی خوب توضیح دادین
      فکر میکنم به یه جمع بندی و برنامه ریزی خوب از مطالعه ی زیست در ذهنت رسیدی ؟

درسته ؟!؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر میکنم به یه جمع بندی و برنامه ریزی خوب از مطالعه ی زیست در ذهنت رسیدی ؟

درسته ؟!؟
      بله واقعا...آخه قبلش واسه زیست سردرگم بودم، نمیتونستم چه جوری باید برم جلو...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله واقعا...آخه قبلش واسه زیست سردرگم بودم، نمیتونستم چه جوری باید برم جلو...
      حالا یه لحظه فکر کن ...

اگه واسه ی همه ی درسا همچین نظمی میشد یافت ..

تا چه حد به رتبه برتر شدن میشه امیدوار بود ؟!؟

(حتی فکرش آدمو قلقلک میده )

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا یه لحظه فکر کن ...

آره واقعا... البته من واسه بقیه درس ها هم برنامه ریختم... ولی خب اون چیزی که رو کاغذ نوشته میشه با اون چیزی که اجرا میشه خیلی فرق داره

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره واقعا... البته من واسه بقیه درس ها هم برنامه ریختم... ولی خب اون چیزی که رو کاغذ نوشته میشه با اون چیزی که اجرا میشه خیلی فرق داره

منظور داشتن یه رویه منطم و اطمینان از اجرای کامل اونه .....

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا یه لحظه فکر کن ...

برای بقیه درسا هم بلدین؟

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-95 نمایش پست ها
      برای بقیه درسا هم بلدین؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن