خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک در منابع امتحان نهایی +++ لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان من کلاس سوم دبیرستان رشته ریاضی هستم و معدلم توی کلاس دوم مدرسه تیزهوشان 19.50 شد. و هدفم این هست که بتونم برای امتحان نهایی معدل نزدیک به 20 بیارم به یاری خدا. حالا میخواستم بهترین منابع برای بدست آوردن نمره کامل ( به همراه برنامه ریزی مناسب و تمرین در طول سال) در درس های زیر از نظر شما رو بدونم.

حسابان و فیزیک ( یکی از دوستام که پارسال نهایی داشت میگفت بهترین منبع سیر تا پیاز هست برای این دو تا درس که هم سطح بالایی داره سوالاتش هم کاملا مناسب امتحان نهایی هست) نظر شما چیه ؟

عربی 3 ؟ میخوام یه کتاب باشه که هم درسنامه خوبی داشته باشه هم تمرینات خوب با جواب که بتونم توی نهایی نمره کامل رو از این درس بگیرم

هندسه 2 ( برای امتحان نهایی نیازی به منبع تکمیلی برای این درس هست یا همون تمرینای کتاب کافیه ؟)

ممنون میشم کمک کنید ///

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولویت اول شما برای برنامه ریزی گرفتن کتاب مشاوره است.
      دوم.برای نهایی مفهومی یاد گرفتن سپس نمونه سوال کارکردن مهمه.با تست هم میتونید نهایی رو پوشش بدید.
      تست کارکنید فوق العاده خوبه.هم برای نهایی و هم برای کنکور عالیه مخصوصا شما که تیزهوشانید.

منابع:

فیزیک:آموزش مفهومی مبتکران(محمود زاده یا شهریاری) تست:سطح بالا الگو بالاتر خیلی سبز.برای نهایی هم سیر تا پیاز یا ماجرای من ودرسام خوبه.ولی گفتم آموزش مفهومی+تست کار راه انداز تره.
      اصل مهم در منابع برقراری ارتباط با کتاب میباشد.

حسابان:متاسفانه منبع خوب آموزش مفهومی یا نداره یا کم داره.
      باتوجه به سطح شما:
      حسابان خوشخوان-ریاضیات پایه و حسابان تخته سیاه(تست و آموزش)-حسابان الگو(تست)-یا سیرتاپیاز

عربی 3:الگو سه بعدی.هم آموزش هم نهایی و هم تست.البته کتای خوب دیگه ای هست ولی به نظر بهترین کتابه.

هندسه:تمرینای کتاب راضی کننده نیست و باید بیشتر کارشود.برای این منظور
      هندسه پایه نشر دریافت(آموزشی)-هندسه 2 خیلی سبز(سه جنبه کارکرده)-هندسه سه بعدی الگو-سیر تاپیاز-تست و آموزش الگو-ماجرای من و درسام خیلی سبز

در آخر بهترین راه برای امتحان نهایی حل کردن حداقل نمونه سوالات ده سال گذشته.
      موفق باشید.سوال دیگری بو د در خدمتم
      خودتون رو چند منبعی نکنید.نمونه صفحات کتاب هارو از سایت هاشون دانلود کنید سپس مقایسه کنید و ببینید با کدوم بهتر ارتباط برقرار میکنید.
      تا فردا یا پس فردار صبر کنید دوستان دیگه هم نظر بدن.
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

ویرایش توسط Dr.Chamran : 03 مهر 1394 در ساعت 03:05

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pxc33 نمایش پست ها
      سلام دوستان من کلاس سوم دبیرستان رشته ریاضی هستم و معدلم توی کلاس دوم مدرسه تیزهوشان 19.50 شد. و هدفم این هست که بتونم برای امتحان نهایی معدل نزدیک به 20 بیارم به یاری خدا. حالا میخواستم بهترین منابع برای بدست آوردن نمره کامل ( به همراه برنامه ریزی مناسب و تمرین در طول سال) در درس های زیر از نظر شما رو بدونم.

حسابان و فیزیک ( یکی از دوستام که پارسال نهایی داشت میگفت بهترین منبع سیر تا پیاز هست برای این دو تا درس که هم سطح بالایی داره سوالاتش هم کاملا مناسب امتحان نهایی هست) نظر شما چیه ؟

عربی 3 ؟ میخوام یه کتاب باشه که هم درسنامه خوبی داشته باشه هم تمرینات خوب با جواب که بتونم توی نهایی نمره کامل رو از این درس بگیرم

هندسه 2 ( برای امتحان نهایی نیازی به منبع تکمیلی برای این درس هست یا همون تمرینای کتاب کافیه ؟)

ممنون میشم کمک کنید ///
      حسابان من نشرالگو داشتم فکر کنم خوب بود یاز نمیدونم پیشنهاد من حل تک تک سوالات کتابه
      فیزیک من نشرالگوداشتم زیاد به درد امتحان نهایی نمیخوره دوستام خیلی سبز داشتن میگفتن خوبه
      عربی رو تونستی عربی به زبان ساده ایاد فیلی و نشر الگو رو بگیر یا همون نشرالگو هم واسه نهایی کفایت میکنه
      هندسه به نظر من که نیازی به کمک درسی نیست عین تمرینات کتابو میدن.
      راستی توی حسابان اگه سوالات نهایی سال های پیش رو حل کنی مطمعن باش کم کم 18 میشی(جزوات بنی هاشمی)

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Chamran نمایش پست ها
      اولویت اول شما برای برنامه ریزی گرفتن کتاب مشاوره است.
      دوم.برای نهایی مفهومی یاد گرفتن سپس نمونه سوال کارکردن مهمه.با تست هم میتونید نهایی رو پوشش بدید.
      تست کارکنید فوق العاده خوبه.هم برای نهایی و هم برای کنکور عالیه مخصوصا شما که تیزهوشانید.

منابع:

فیزیک:آموزش مفهومی مبتکران(محمود زاده یا شهریاری) تست:سطح بالا الگو بالاتر خیلی سبز.برای نهایی هم سیر تا پیاز یا ماجرای من ودرسام خوبه.ولی گفتم آموزش مفهومی+تست کار راه انداز تره.
      اصل مهم در منابع برقراری ارتباط با کتاب میباشد.

حسابان:متاسفانه منبع خوب آموزش مفهومی یا نداره یا کم داره.
      باتوجه به سطح شما:
      حسابان خوشخوان-ریاضیات پایه و حسابان تخته سیاه(تست و آموزش)-حسابان الگو(تست)-یا سیرتاپیاز

عربی 3:الگو سه بعدی.هم آموزش هم نهایی و هم تست.البته کتای خوب دیگه ای هست ولی به نظر بهترین کتابه.

هندسه:تمرینای کتاب راضی کننده نیست و باید بیشتر کارشود.برای این منظور
      هندسه پایه نشر دریافت(آموزشی)-هندسه 2 خیلی سبز(سه جنبه کارکرده)-هندسه سه بعدی الگو-سیر تاپیاز-تست و آموزش الگو-ماجرای من و درسام خیلی سبز

در آخر بهترین راه برای امتحان نهایی حل کردن حداقل نمونه سوالات ده سال گذشته.
      موفق باشید.سوال دیگری بو د در خدمتم
      خودتون رو چند منبعی نکنید.نمونه صفحات کتاب هارو از سایت هاشون دانلود کنید سپس مقایسه کنید و ببینید با کدوم بهتر ارتباط برقرار میکنید.
      تا فردا یا پس فردار صبر کنید دوستان دیگه هم نظر بدن.
      برای حسابان و فیزیک میخوام کتابی باشه سطح سوالات خوب و بالا باشه و هم به درد نهایی بخوره. با توجه به حرف ها شما برای هر دو درس به نظرتون کتاب سیر تا پیاز مناسب هست ؟ چون هم سوالات تشریحی داره هم تست ( سطح سوالات سیر تا پیاز چطوره) یا باید یک کتاب تست تهیه کنم و یک کتاب برای نهایی ؟
      ویرایش توسط pxc33 : 03 مهر 1394 در ساعت 13:08

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pxc33 نمایش پست ها
      برای حسابان و فیزیک میخوام کتابی باشه سطح سوالات خوب و بالا باشه و هم به درد نهایی بخوره. با توجه به حرف ها شما برای هر دو درس به نظرتون کتاب سیر تا پیاز مناسب هست ؟ چون هم سوالات تشریحی داره هم تست ( سطح سوالات سیر تا پیاز چطوره) یا باید یک کتاب تست تهیه کنم و یک کتاب برای نهایی ؟

فیزیک الگو غالبا تسته.ولی تو تستا به نهایی هم توجه کرده.اساسن نهایی نیاز به منبع جدا و خاص نداره.با خوندن کتاب و حل نمونه سوال و تست کارتون راه می افته در حد 21.
      سیر تا پیاز سطح متوسط رو به بالا داره.منتها بهتره که شما تست کارکنید اگه وسعتون میرسه هم سیرتا پیاز بگیرید.سیر تا پیاز بیشتر برای عمومی ها خوبه و تمرین زیاد هم نداره.
      خوشخوان سوالات مفهومی درسنامه عالی و سطح بالایی داره وبرای نهایی هم خوبه.
      ولی آموزش مفهومی+تست+نمونه سوالات نهایی کارساز تره.جزوه بنی هاشم هم خوبه چون نمونه سوالات نهاییه.
      برای خرید منابع از اصل ارتباط استفاده کنید.
      میتونید از 3بعدی های الگو یا خیلی سبز استفاده کنید که سطح بالایی هم دارند.
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)