خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خرید اینترنتی کتابهای کمک درسی؟

سلام دوستان عزیز شما کتابهای کمک درسی رو از انتشارات مربوطه به صورت اینترنتی تهیه کردین؟راضی بودین از لحاظ سرعت ارسال و این که کتابی که خریدین با نوبت چاپی که سفارش دادین مطابقت داشت؟
      اطلاع دارین کتابهای درسی رو چطور میشه سفارش داد و یا کجا به صورت حضوری میشه تهیه کرد؟
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنسس نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز شما کتابهای کمک درسی رو از انتشارات مربوطه به صورت اینترنتی تهیه کردین؟ بله. راضی بودین از لحاظ سرعت ارسال و این که کتابی که خریدین با نوبت چاپی که سفارش دادین مطابقت داشت؟بله. بله.
      اطلاع دارین کتابهای درسی رو چطور میشه سفارش داد و یا کجا به صورت حضوری میشه تهیه کرد؟ خیر.
      با تشکر
      ....
      ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون میشم اسم انتشارات رو هم بگید گاج خیلی سبز الگو مبتکران ...؟
      با تشکر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون میشم اسم انتشارات رو هم بگید گاج خیلی سبز الگو مبتکران ...؟
      با تشکر
      گاج - الگو - خیلی سبز - مبتکران - مهروماه
      ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

من از انتشارات های خیلی سبز و فار و الگو و مبتکران و مهروماه و گاج خرید انلاین داشتم

خیلی سبز پیشنهاد میشه انلاین نخرید ما که زیر گوش انتشاراتیم برای ما دیر میفرستن چه برسه به استان های دیگه کلا خیلی سبز دو یا سه روز پس از سفارش انلاین بسته رو تحویل پست میده و از نظر پشتیبانی فنی ضغیفه

فار از لحاظ سرعت و پشتیبانی خوبه

مبتکران و الگو از لحاظ سرعت عالین ولی از لحاظ پشتیبانی کمی ضعیف

مهرو ماه کلا کارش برنامه ریزی شدست و همه چیش خوبه هر موقع سفارش بدید فرداش تحویل پست میدن ( اگه تعطیل نباشه ) و در روز معین میسره پشتیبانی هم عالی

گاج از لحاظ سرعت خیلی خوبه و از لحاظ پشتیبانی هم خیلی خوبه

پشتیبانی شامل : دادن کد مرسوله به موقع به خریدار , نپیچوندن تماس های تلفنی و پاسخ قانع کننده دادن , پیگیری بسته ارسال شده در صورت بروز مشکل

همه ی کتبی هم که خریدم تا حالا اخرین ورژن موجود در بازار برام ارسال شده وهمه از لحاظ فیزیکی سالم بودن

سعی کنید خرید انلاین از خیلی سبز رو در مرحله اخر بزارید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز شما کتابهای کمک درسی رو از انتشارات مربوطه به صورت اینترنتی تهیه کردین؟راضی بودین از لحاظ سرعت ارسال و این که کتابی که خریدین با نوبت چاپی که سفارش دادین مطابقت داشت؟
      اطلاع دارین کتابهای درسی رو چطور میشه سفارش داد و یا کجا به صورت حضوری میشه تهیه کرد؟
      با تشکر
      سلام.تا حالا اینترنتی نخریدم ولی امروز دیدم تو سایت دیجی کالا همه کتاب های کمک اموزشیش رو با 20 درصد تخفیف می داد.پیشنهاد میکنم یه سری به سایتش بزنی.
      www.digikala.com

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedEBR نمایش پست ها
      سلام.تا حالا اینترنتی نخریدم ولی امروز دیدم تو سایت دیجی کالا همه کتاب های کمک اموزشیش رو با 20 درصد تخفیف می داد.پیشنهاد میکنم یه سری به سایتش بزنی.
      www.digikala.com
      میخای این بیچاره رو بزاری زیر هزینه حمل و نقل الکی
      در ضمن دیجی کالا تخفیف هاش بعضا بیبش تر از 20 هستن ولی پول حمل و نقلش تقریبا تخفیف رو خنثی یکنه شایدم بیشتر

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      میخای این بیچاره رو بزاری زیر هزینه حمل و نقل الکی
      در ضمن دیجی کالا تخفیف هاش بعضا بیبش تر از 20 هستن ولی پول حمل و نقلش تقریبا تخفیف رو خنثی یکنه شایدم بیشتر
      والا تا جایی که میدونم ارسال رایگانه. (خودم قبلا مودم و موبایل و... ازشون خریدم، در مورد کتاب نمیدونم شاید حق با شما باشه)
      در ضمن من به عنوان یه پیشنهاد بهشون گفتم و تصمیم گیری با خودشونه

Sent from my D6502 using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ديجي كالا جوري كه شنيدم اگه چنتا كتاب ازشون بگيري با يه كتاب هزينه پست فرقي نداره
      خب وقتي چنتا بگيري ميصرفه فكر كنم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با تشکر
      قسمت اول سوالتون :هر خریدی که بصورت انلاین از هریک از انتشارات معتبر بکنین بسته به موقعیت شما , 5 الی 7 روز کاری طول میکشه تا به دستتون برسه , کتاب ها اخرین ویرایش و اخرین چاپشون براتون ارسال میشه , توی همون فرم انلاین خرید هم , قسمت توضیحاتش خودتون میتونید درج کنین که مطابق با چاپ جدید و اخرین ویرایش باشه و کتاب ها از نظر ظاهری مشکل نداشته باشن , لازم بذکر هست که خودم از انتشارات خیلی سبز , الگو, مبتکران , فار و مهروماه انلاین خرید کردم و کاملا هم راضی هستم.
      قسمت دوم : درورد کتابهای درسی راحت ترین کاری که میتونین انجام بدین مقطع دبیرستان (سال دوم و سوم ) رو از کتابفروشی تهیه کنین در مورد کتابهای پیش هم اگه بخوایین به قیمت دولتی خرید کنین باید منتظر باشین تا 20 مهر , از طریق این سامانه فابل خرید خواهد بود اگه نه , میتونین به قیمت ازاد چیزی حدود 70 تومان از بانک کتاب پایتخت همین الان سفارش بدین

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      سلام پشتیبانی شامل : دادن کد مرسوله به موقع به خریدار
      سلام اگه موقع خريد شماره موبايل رو وارد كنيد و ارسال كننده شماره موبايل را روي بسته پستي درج كند به محض تحويل پست، براي شما كد مرسوله ارسال مي شود. همين هفته گذشته دوبسته رو به اين شكل دريافت كردم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)