خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی در مورد کنکور ریاضی

سلام. عید همه مبارک
      من علیرغم میل باطنیم رشته تجربی هستم و امسال دارم برای کنکور ریاضی میخونم. برای عمومیا و شیمی که مشکلی ندارم ولی توی اختصاصی ها این ریاضی و فیزیک خیلی اذیت میکنه چون این دوتا درس برای رشته ریاضی جز درسای اصلی محصوب میشه برای من که تجربی هستم خیلی سخته که بتونم تستاش رو بزنم !
      لطفا راهنمایی کنید که کدوم مباحث کنکور ریاضی رو میشه راحت خوند که پیشنیازی جای دیگه نداشته باشه. مثلا برای فیزیک به نظر خودم مدار الکتریکی رو میتونم بشینم کامل وقت بذارم و بخونم ولی برای ریاضی درسی مثل هندسه رو کاملا حذف میکنم !

در مورد درجه سختی سوالات هم لطفا راهنمایی کنید که بین مباحث مستقل کدوماش رو راحت تر میشه کامل یاد گرفت و مسلط شد ؟
      ممنون

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این بودجه بندی رو هم داشته باش ممکنه به درد بخوره
      fizik-budjebandi-riazi-eshaghi-%5Bwww.konkur.%5D.png

budjebandi-riaziat-%5Bwww.konkur.%5D.jpg
      فردی به دنبال تایلر داردن درون خود ...

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      سلام. عید همه مبارک
      من علیرغم میل باطنیم رشته تجربی هستم و امسال دارم برای کنکور ریاضی میخونم. برای عمومیا و شیمی که مشکلی ندارم ولی توی اختصاصی ها این ریاضی و فیزیک خیلی اذیت میکنه چون این دوتا درس برای رشته ریاضی جز درسای اصلی محصوب میشه برای من که تجربی هستم خیلی سخته که بتونم تستاش رو بزنم !
      لطفا راهنمایی کنید که کدوم مباحث کنکور ریاضی رو میشه راحت خوند که پیشنیازی جای دیگه نداشته باشه. مثلا برای فیزیک به نظر خودم مدار الکتریکی رو میتونم بشینم کامل وقت بذارم و بخونم ولی برای ریاضی درسی مثل هندسه رو کاملا حذف میکنم !

در مورد درجه سختی سوالات هم لطفا راهنمایی کنید که بین مباحث مستقل کدوماش رو راحت تر میشه کامل یاد گرفت و مسلط شد ؟
      ممنون

سلام داداش ، عید شما هم مبارک
      خب بریم سر اصل مطلب
      ببین داداشی مشکل شما فقط ریاضیات هستش بقیه درس ها تقریباً مشترکه ، شما باید برای ریاضی کنکور کتاب های ؛ حساب دیفرانسیل و حسابان و هندسه پایه و هندسه تحلیلی و ریاضی گسسته و جبر و آمار رو بخونی از اونجا که درس ریاضی تو کنکور ریاضی ضریبش از همه بیشتره مطمئناً خیلی تاثیرگذاره ، مثل درس زیست تو کنکور تجربی که خیلی تاثیرگذار هستش ، خب پس همین اول کاری توصیه میکنم که اگر قصدتو رتبه ی زیر 1000 هست هیچ مبحثی رو از ریاضی حذف نکنید

در هر صورت ، تست های مباحث ؛ آمار(2تست) ، توابع(2تست) ، دنباله های ریاضی2 و حساب دیفرانسیل(1یا2تست) ، لگاریتم(احتمال داره 1 تست) ، احتمالات جبر و ریاضی گسسته(حدود 3تا4 تست) و بردارهای هندسه تحلیلی(2تست) به مراتب از مباحث حد و مشتق و انتگرال و مثلثات و ... آسون تر هستش

موفق باشی داداش

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط becks نمایش پست ها
      این بودجه بندی رو هم داشته باش ممکنه به درد بخوره
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: fizik-Budjebandi-riazi-Eshaghi-[www.konkur.in].png
مشاهده: 29
حجم: 155.9 کیلو بایت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Budjebandi-Riaziat-[www.konkur.in].jpg
مشاهده: 29
حجم: 241.2 کیلو بایت
      ممنون داداش
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام داداش ، عید شما هم مبارک
      خب بریم سر اصل مطلب
      ببین داداشی مشکل شما فقط ریاضیات هستش بقیه درس ها تقریباً مشترکه ، شما باید برای ریاضی کنکور کتاب های ؛ حساب دیفرانسیل و حسابان و هندسه پایه و هندسه تحلیلی و ریاضی گسسته و جبر و آمار رو بخونی از اونجا که درس ریاضی تو کنکور ریاضی ضریبش از همه بیشتره مطمئناً خیلی تاثیرگذاره ، مثل درس زیست تو کنکور تجربی که خیلی تاثیرگذار هستش ، خب پس همین اول کاری توصیه میکنم که اگر قصدتو رتبه ی زیر 1000 هست هیچ مبحثی رو از ریاضی حذف نکنید

در هر صورت ، تست های مباحث ؛ آمار(2تست) ، توابع(2تست) ، دنباله های ریاضی2 و حساب دیفرانسیل(1یا2تست) ، لگاریتم(احتمال داره 1 تست) ، احتمالات جبر و ریاضی گسسته(حدود 3تا4 تست) و بردارهای هندسه تحلیلی(2تست) به مراتب از مباحث حد و مشتق و انتگرال و مثلثات و ... آسون تر هستش

موفق باشی داداش

سلام داداش راستش دارم برای 2000 منطقه 3 میخونم رشته ای که میخوام برم هم مهندسی شیمی هست و زیاد مهم نیست برای کارشناسی کجا قبول بشم اگر شد دانشگاه شهر خودمون اگه نه که سال بعدش امتحان میدم !
      فیزیک که فقط یه درس اضافه داره اون هیچی
      برای ریاضی هم برای امسال فقط دروس مشترک رو میخونم و انشاءالله سال بعد همه رو زیر و رو میکن (چون مشکل سربازی زیاد ندارم امسال فقط میخوام شیمی رو محک بزنم اگه شهر خودم قبول شدم که چه بهتر )

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)