خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      میبینم که چی میشه تحت هیچ شرایطی اگر هم بشن در سطح یه پاتولوژیست نمیشن فکر کنم که دکترای تخصصی بشن نه حرفه ای.
      برای ورود به رشته پزشکی شما باید زیر 2000 کشوری بشی در حالت معمول ولی علوم آزمایشگاه روکه دیگه مشخصه لازم به گفتن نیست منظور اینکه سخت ترین کار همون قبول شدن در رشته پزشکیه و کسی نمیتونه این رو دور بزنه یا بهتر بگم کسی نباید بتونه این رو دور بزنه.
      اگر اینطور باشه که شما میگی کارشناس های بیهوشی مانند همین آقا بهزاد باید ادامه تحصیل بدن به دکترای حرفه ای و...
      اتفاقی که خیلی در فارغ تحصیل های علوم پزشکی دیده میشه اینکه از جایگاه خودشون راضی نیست و همش خودشون رو با پزشک مقایسه میکنن من فکر میکنم که الان شما به همین خاطر به من حمله کردی البته این برمیگرده به اخلاق خود ما ایرانی ها و اینکه بی انصافی و اختلاف درامد طوریه که ناخداگاه به انسان این حس دست میده.
      به احتمال زیاد خودم به رشته پرستاری میرم و قسم میخورم که اگر این اتفاق بیفته به جای نگاه به بالا فقط نگاهم رو به جلو میندازم.
      بهتر بود قبل کامنت گذاشتن یکم فکر میکردی دوست عزیز

اولا علوم آزمایشگاهی انقد رشته ... نیست که اینجوری با پزشکی مقایسه ش میکنی که انگار پزشکی خداست و علوم زنبور کارگر امسال دانشگاه های خوب نه در حد تهران و شیراز دانشگاه هایی مثل ساری و بابل و... تا 7 هزار گرفتن(در منطقه 2 چون خودم منطقه 2 هستم فقط منطقه 2 رو میدونم)

دوما دوست عزیز یکم فکر کن بنظرت وقتی دکترا بشه فقط رتبه های خوب رو نمی گیرن؟اونموقع بجای 7000 میشه چی دوست گلم؟ مثلا زیر 4000

سوما ما که نخواستیم در حد پزشک ها بشیم عزیزم همین که ی نون بخور نمیری دربیاریم بسه 2 روز دگ هم باس بمیریم برادر انقد حرص و جوش نخورن

چهارما برای پزشکی زیر 2000 کشوری لازم نیست دختر داییم با 3600 منطقه 2 قبول شد

پنجما رشته علوم آز بدون دکترا حرفه ای هم از رشته های تاپ تجربی هم در ایران و بخصوص در سطح جهان هست تا آزمایشگاه نباشه دکتر فوق تخصص هم که باشی هیچ کاری نمیتونی بکنی

افتاد؟

فک نکنم جوابی برات مونده باشه
      ویرایش توسط rezbakin : 05 مهر 1394 در ساعت 04:37

2. Top | #32
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yany نمایش پست ها
      من بیخودی که حرف نمیزنم عزیز! از سال 87 تو این رشتم. باور به حرف من نداری یه سرچی تو گوگل بزن. بنویس آیین نامه تاسیس آزمایشگاه تشخیص طبی.
      استاد شما و بقیه دکتری ها که تنهایی آزمایشگاه دارن مدرکشون رو دهه 70 گرفتن. اون موقع دوره دکتری وجود داشت. آزمونی هم داشت به اسم کاردانی به دکتری.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

دوست گلم نمیدونم چجوری استاد ما که حدودا 40 سالشه من سال 72 دکترا گرفته

تازه کسی که دکترا علوم آز داره میره هیئت علمی میشه چرا آزمایشگاه بزنه نمیگم هیئت علمی درامدش از آزمایشگاه داری بیشتره ولی خب درآمدش نسبت به کارش عالیه تازه میتونی هر وقت خواستی آزمایشگاه هم بزنی در کنارش

دوست عزیز چیزی که گفتی رو دانلود کردم اینا می تونن آزمایشگاه بزنن

1-دکترای آسیب شناسی بالینی و تشریحی
      2-دکترای آسیب شناسی بالینی
      3-دکترای آسیب شناسی تشریحی
      4-دکترای تخصصی علوم آزمایشگاهی--->شما گفتی فقط اینا میتونن ولی اینجا رو داشته یاش برو پایین

5- دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی

شما تا الان چی میخوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
      ویرایش توسط rezbakin : 05 مهر 1394 در ساعت 04:52

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      دوست گلم نمیدونم چجوری استاد ما که حدودا 40 سالشه من سال 72 دکترا گرفته

تازه کسی که دکترا علوم آز داره میره هیئت علمی میشه چرا آزمایشگاه بزنه نمیگم هیئت علمی درامدش از آزمایشگاه داری بیشتره ولی خب درآمدش نسبت به کارش عالیه تازه میتونی هر وقت خواستی آزمایشگاه هم بزنی در کنارش

دوست عزیز چیزی که گفتی رو دانلود کردم اینا می تونن آزمایشگاه بزنن

1-دکترای آسیب شناسی بالینی و تشریحی
      2-دکترای آسیب شناسی بالینی
      3-دکترای آسیب شناسی تشریحی
      4-دکترای تخصصی علوم آزمایشگاهی--->شما گفتی فقط اینا میتونن ولی اینجا رو داشته یاش برو پایین

5- دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی

شما تا الان چی میخوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
      اولا نباید درامد آزمایشگاه رو با هیات علمی مقایسه کرد. حداقل ده برابر اختلاف دارن. دوما اون مورد 5 که دکتری حرفه ای علوم آزمایشگاهیه دهه هفتاد دورش بود که از طریق آزمون کاردانی به دکتری بود نه آزمون سراسری و احیای این دوره یه فرصت طلایی برای و یه رویا برای ما علوم آزمایشگاهی ها بوده و هست که متاسفانه پزشکان پاتولوژیست با لابی هایی که تو وزارت بهداشت دارن مانع احیای دکتری حرفه ای شدن تا الان. به هر حال امیدوارم یه روز احیا بشه. شما یه سری به سایت فناوران علوم آزمایشگاهی بزن اونجا کاملا شرایط اون نامه نگاری هایی که با وزارت بهداشت شده هست

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      احتمالا این کارو برای این میکنن که تمرکز داوطلبان از روی اون سه تا رشته بیاد بیرون. ولی خیلی سخت میشه اینطوری. دیگه خیلی از دانشگاها نمیتونن اجراش کنن

5. Top | #35
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بهتر بود قبل کامنت گذاشتن یکم فکر میکردی دوست عزیز

اولا علوم آزمایشگاهی انقد رشته ... نیست که اینجوری با پزشکی مقایسه ش میکنی که انگار پزشکی خداست و علوم زنبور کارگر امسال دانشگاه های خوب نه در حد تهران و شیراز دانشگاه هایی مثل ساری و بابل و... تا 7 هزار گرفتن(در منطقه 2 چون خودم منطقه 2 هستم فقط منطقه 2 رو میدونم)

دوما دوست عزیز یکم فکر کن بنظرت وقتی دکترا بشه فقط رتبه های خوب رو نمی گیرن؟اونموقع بجای 7000 میشه چی دوست گلم؟ مثلا زیر 4000

سوما ما که نخواستیم در حد پزشک ها بشیم عزیزم همین که ی نون بخور نمیری دربیاریم بسه 2 روز دگ هم باس بمیریم برادر انقد حرص و جوش نخورن

چهارما برای پزشکی زیر 2000 کشوری لازم نیست دختر داییم با 3600 منطقه 2 قبول شد

پنجما رشته علوم آز بدون دکترا حرفه ای هم از رشته های تاپ تجربی هم در ایران و بخصوص در سطح جهان هست تا آزمایشگاه نباشه دکتر فوق تخصص هم که باشی هیچ کاری نمیتونی بکنی

افتاد؟

فک نکنم جوابی برات مونده باشه
      دروغات که کنتر نداره تا 7 هزار؟معلومه خیلی سرت رو کردی زیر برف بیا اینجا رو ببین کارنامه کنکور - تخمین رتبه - انتخاب رشته منطقه تا 46 هزار دولتی گرفته دیگه آزادش بماند که تا 60 هزار میگیره دوتا دانشگاه تهران رو دیدی فکر کردی همه 7 هزار میگیرن؟من نگاه کردم متوسط بالای 20 هزار بود.
      وقتی به این نتیجه رسیدید توی ایران پزشکا رو میپرستن اون وقت میتونید در این رشته موفق بشید.

من بایستی این جمله رو در پست تو میدیدم و متوجه میشدم که با چه کسی طرفم و وقتم رو حروم نمیکردم نگین عمرا نمیشه خواهشا فرض کنین 100% میشه اگر نشد تا آخر عمرت سرخورده میشی پس بهتر بیشتر روش فکر کنی.
      حالا تا روز ازل افتاد اتفاد کن.

6. Top | #36
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دروغات که کنتر نداره تا 7 هزار؟معلومه خیلی سرت رو کردی زیر برف بیا اینجا رو ببین کارنامه کنکور - تخمین رتبه - انتخاب رشته منطقه تا 46 هزار دولتی گرفته دیگه آزادش بماند که تا 60 هزار میگیره دوتا دانشگاه تهران رو دیدی فکر کردی همه 7 هزار میگیرن؟من نگاه کردم متوسط بالای 20 هزار بود.
      وقتی به این نتیجه رسیدید توی ایران پزشکا رو میپرستن اون وقت میتونید در این رشته موفق بشید.

من بایستی این جمله رو در پست تو میدیدم و متوجه میشدم که با چه کسی طرفم و وقتم رو حروم نمیکردم نگین عمرا نمیشه خواهشا فرض کنین 100% میشه اگر نشد تا آخر عمرت سرخورده میشی پس بهتر بیشتر روش فکر کنی.
      حالا تا روز ازل افتاد اتفاد کن.
      شما خیلی حالت خرابه تا 40 هزار علوم آز میگیرن؟عمو جون اون کشوری نه منطقه من منظورم 7000 منطقه 2 بود چون منطقه 2 هستم فقط منطقه 2 رو میدونم
      شما سرت زیر برفه عمو که گفتی با 2000 کشوری پزشکی میگیرن دختر داییم با 3600 منطقه قبول شد و شما جوابی نداشتی
      کلا جواب به مورد هایی که گفتم ندادی فقط ی مورد رو سوژه کردی برو عمو نمیخواد رشته منو خراب کنی اگرم نشه من بازم عاشق این رشته هستم

ور ضمن من اون جمله ای رو که میگی برای این گفتم که جواب سوالمو بگیرم یعنی اینکه اگه بشه تکلیف من چیه برای این گفتم که یکی مثل شما نیاد این ..... تحویل بده

همونطوری که گفتم هم جوابی برات نموند 5 مورد گفتم فقط یکی رو جواب دادی یکی از مهم ترین هاش این بود----دوما دوست عزیز یکم فکر کن بنظرت وقتی دکترا بشه فقط رتبه های خوب رو نمی گیرن؟اونموقع بجای 7000 (بازم تاکید میکنم 7000 منطقه 2 من بقیه منطقه هارو نمیدونم)میشه چی دوست گلم؟ مثلا زیر 4000
      ویرایش توسط rezbakin : 05 مهر 1394 در ساعت 13:45

7. Top | #37
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شما خیلی حالت خرابه تا 40 هزار علوم آز میگیرن؟عمو جون اون کشوری نه منطقه من منظورم 7000 منطقه 2 بود چون منطقه 2 هستم فقط منطقه 2 رو میدونم
      شما سرت زیر برفه عمو که گفتی با 2000 کشوری پزشکی میگیرن دختر داییم با 3600 منطقه قبول شد و شما جوابی نداشتی
      کلا جواب به مورد هایی که گفتم ندادی فقط ی مورد رو سوژه کردی برو عمو نمیخواد رشته منو خراب کنی اگرم نشه من بازم عاشق این رشته هستم

ور ضمن من اون جمله ای رو که میگی برای این گفتم که جواب سوالمو بگیرم یعنی اینکه اگه بشه تکلیف من چیه برای این گفتم که یکی مثل شما نیاد این ..... تحویل بده

همونطوری که گفتم هم جوابی برات نموند 5 مورد گفتم فقط یکی رو جواب دادی یکی از مهم ترین هاش این بود----دوما دوست عزیز یکم فکر کن بنظرت وقتی دکترا بشه فقط رتبه های خوب رو نمی گیرن؟اونموقع بجای 7000 (بازم تاکید میکنم 7000 منطقه 2 من بقیه منطقه هارو نمیدونم)میشه چی دوست گلم؟ مثلا زیر 4000
      عزیز دل عمو جون چی گفتی که جوابت رو ندادنم بگو تا جواب بدم در این مورد دختر داییت باید بگم که حتما با سهمیه بومی قبول شده الان دوستانی داریم تو همین انجمن مثل آقا بهزاد با رتبه 3500 منقطه 2 حتی پردیس هم نیاورده و آزاد قبول شده 2600 منطقه 2 هم داریم که بازم دولتی قبول نشده و آزاد قبول شده اصلا انگار شما تو این دنیا نیستی؟
      7000 منطقه 2 میگیره ؟ اصلا لینکی که دادم رو نگا کردی؟دانشگاه علوم پزشکی ارتش تا 20 هزار منقطه 2 گرفته متوسط کل دانشگاه ها هم حدود 12 هزار منقطه 2 یعنی بالای 20 هزار کشوری فقط دانشگاه های تاپ حدود 7 تا 8 هزار گرفتن.
      من خودم منقطه دو هستم
      راستی انگار شما نمیدونی 3000 منقطه 2 رتبه کشوریش میشه حدود 6 هزار و 7000 منقطه 2 رتبش میشه 15000 کشوری پذیرش هم بر اساس رتبه کشوری نه منطقه.

8. Top | #38
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      عزیز دل عمو جون چی گفتی که جوابت رو ندادنم بگو تا جواب بدم در این مورد دختر داییت باید بگم که حتما با سهمیه بومی قبول شده الان دوستانی داریم تو همین انجمن مثل آقا بهزاد با رتبه 3500 منقطه 2 حتی پردیس هم نیاورده و آزاد قبول شده 2600 منطقه 2 هم داریم که بازم دولتی قبول نشده و آزاد قبول شده اصلا انگار شما تو این دنیا نیستی؟
      7000 منطقه 2 میگیره ؟ اصلا لینکی که دادم رو نگا کردی؟دانشگاه علوم پزشکی ارتش تا 20 هزار منقطه 2 گرفته متوسط کل دانشگاه ها هم حدود 12 هزار منقطه 2 یعنی بالای 20 هزار کشوری فقط دانشگاه های تاپ حدود 7 تا 8 هزار گرفتن.
      من خودم منقطه دو هستم
      راستی انگار شما نمیدونی 3000 منقطه 2 رتبه کشوریش میشه حدود 6 هزار و 7000 منقطه 2 رتبش میشه 15000 کشوری پذیرش هم بر اساس رتبه کشوری نه منطقه.
      داداش من من از شما که هنوز نمیدونی آزاد براساس رتبه کشوری میگیره و سراسری براساس رتبه منطقه کمک نمیخوام چیزایی هم که گفتم و جواب ندادی در تایپیک های بالا مشخصه

9. Top | #39
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      داداش من من از شما که هنوز نمیدونی آزاد براساس رتبه کشوری میگیره و سراسری براساس رتبه منطقه کمک نمیخوام چیزایی هم که گفتم و جواب ندادی در تایپیک های بالا مشخصه
      اینطور فکر میکنید؟پس اینجا رو ببینید کارنامه کنکور - تخمین رتبه - انتخاب رشته
      با اونکه رتبه منطقشون برابر نیستی ولی رتبه کشوری پذیرفته شدگان تقریبا با اختلاف خیلی کم برابره.
      موفق باشید.

10. Top | #40
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اینطور فکر میکنید؟پس اینجا رو ببینید کارنامه کنکور - تخمین رتبه - انتخاب رشته
      با اونکه رتبه منطقشون برابر نیستی ولی رتبه کشوری پذیرفته شدگان تقریبا با اختلاف خیلی کم برابره.
      موفق باشید.
      عزیزم اگه براساس رتبه کشوری دانشجو بگیرن که بچه های منطقه 3 میرن به فن ا طرف رتبه ش توی منطقه 3000ره کشوریش 16 هزار

اینم لینککارنامه کنکور93 رتبه 3500

11. Top | #41
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      عزیزم اگه براساس رتبه کشوری دانشجو بگیرن که بچه های منطقه 3 میرن به فن ا طرف رتبه ش توی منطقه 3000ره کشوریش 16 هزار

اینم لینککارنامه کنکور93 رتبه 3500
      دوست عزیز برادر گرام خودم این رو میدونم ولی بهتره قبولی های سال 93 رو ببینید که در سایت کانون قرار داره چیزی که من بین 15 تا 20 دانشگاه دیدم این بود که رتبه کشوری همه افراد پذیرفته شده تقریبا برابر بود فقط مال منقطه سه کمی کمتر بود بحث اونا هم که سهمیه ایثارگر هم دارن که کلا جدا.

12. Top | #42
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز برادر گرام خودم این رو میدونم ولی بهتره قبولی های سال 93 رو ببینید که در سایت کانون قرار داره چیزی که من بین 15 تا 20 دانشگاه دیدم این بود که رتبه کشوری همه افراد پذیرفته شده تقریبا برابر بود فقط مال منقطه سه کمی کمتر بود بحث اونا هم که سهمیه ایثارگر هم دارن که کلا جدا.
      منطقه 3 کمی کمتر؟

بابا مارو نخندون

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز هیچکس اینجا رئیس سازمان سنجش یا برنامه های کشور نیست

که بهت بگه اگه شد تکلیف شما چی میشه

پس زندن تاپیکتون بیهودس و فقط خودتو اذیت میکنی

با این مملکت درپیت ما همه چیز ممکنه رخ بده

ممکنه فردا دانشگاهو تعطیل کنن بگن بیاین برین یمن و لبنان و سوریه بجنگین

14. Top | #44
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منطقه 3 کمی کمتر؟

بابا مارو نخندون
      چشم آقای دکتر شما بهتر میدونی

فقط این رو میگم که اگر قرار باشه که آزمونی برگزار بشه(شک دارم) واسه کارشناساس یعنی از کارشناسی به دکتریه که مشمول شما هم میشه.

وزارت بهداشت این 8 ساله قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری رو اجرا نکرده(دقت کن میگم قانون یعنی توسط مجلس این قانون تصویب شده در سال 86)به بهانه نبود بودجه قانون این مملکت رو اجرا نکرده که اگر اجرا بشه حقوق هیچ پرستاری زیر 7 میلیون در ماه نمیشه ولی دلیل اصلی اجرا نکردنش تلاقی داشتن با چند تعرفه پزشکیه که پرستارا انجام میدن ولی پولش جیب پزشکا میره چه برسه به یک قول زبونی که حتی معلوم نیست راسته یا نه.

دیگه نقل نکن حوصله کل کل ندارم
      موفق باشی

15. Top | #45
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      دوست عزیز هیچکس اینجا رئیس سازمان سنجش یا برنامه های کشور نیست

که بهت بگه اگه شد تکلیف شما چی میشه

پس زندن تاپیکتون بیهودس و فقط خودتو اذیت میکنی

با این مملکت درپیت ما همه چیز ممکنه رخ بده

ممکنه فردا دانشگاهو تعطیل کنن بگن بیاین برین یمن و لبنان و سوریه بجنگین

به این میگن خوددرگیری مزمن

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن