خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Exclamation محدودیت حذف و اضافه دانشگاه آزاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود

من الان وارد سایت دانشگاه آزاد تهران شمال شدم برای انتخاب واحد ، یه تعداد رو انتخاب کردم ولی یه سری هارو میخوام حذف کنم و دوباره بزنم چون محل ارائه شون فرق میکنه و بین کلاسا وقت نمیشه که دانشکده عوض کنم

میخواستم بدونم محدودیتی تو حذف و اضافه هست یا هر تعداد که بخوایم میشه حذف کرد ؟!!!!!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بستگی به محدودیت هایی داره که دانشگاهتون اعمال میکنه
      شما حذف رو بزنید ببینید سیستم چه پیامی میده !
      دانشگاه من از مینیممی که مدیر گروه تعیین میکنه نمیشه بیشتر حذف کرد !

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
      بستگی به محدودیت هایی داره که دانشگاهتون اعمال میکنه
      شما حذف رو بزنید ببینید سیستم چه پیامی میده !
      دانشگاه من از مینیممی که مدیر گروه تعیین میکنه نمیشه بیشتر حذف کرد !
      هیچ پیامی نمیده واسه همین نگرانم!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از دانشجویانه تهران شمال اینجا کسی هست ؟؟؟؟؟

جلو دروس انتخاب شده نوشته مثلا قبادی (اسم خیابون دانشکده فنی ) بعد جلو بعضی از درس های عمومی دیگه نوشته شریعتی !! بعد معلوم نیست منظورش از شریعتی کدوم دانشکدست دقیقا ؟؟ چون 2 تا دانشکده دیگه تو شریعتی داره ... بعد یعنی ما تو زمان چند دقیقه ای بین کلاسا باید 3-4 کیلومتر جابجا بشیم؟!!

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما هم زمان انتخاب واحد اصلی هم زمان خاص حذف و اضافه می تونید کلاس حذف یا اضافه کنید
      فک نمی کنم محدودیت خاصی هم داشته باشه ولی خب به هر حال شما حداقل 10-12 واحد رو باید برداری. واسه ترم اول بهتره بین 16 تا 18 واحد برداری

در مورد دانشکده ها هم من تهران شمال نیستم ولی به هر حال بعضی دانشگاه ازاد های تهران اینطوری. بله باید 3.4 کیلومتر جابه جا بشید.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      شما هم زمان انتخاب واحد اصلی هم زمان خاص حذف و اضافه می تونید کلاس حذف یا اضافه کنید
      فک نمی کنم محدودیت خاصی هم داشته باشه ولی خب به هر حال شما حداقل 10-12 واحد رو باید برداری. واسه ترم اول بهتره بین 16 تا 18 واحد برداری

در مورد دانشکده ها هم من تهران شمال نیستم ولی به هر حال بعضی دانشگاه ازاد های تهران اینطوری. بله باید 3.4 کیلومتر جابه جا بشید.
      من 15 تا برداشتم ، یه عمومی 2 واحدی دیگه میخواستم بردارم که ظرفیت باقی مانده همشون 0 بود !!!!! با اینکه ثبت نام و انتخاب واحد از امروز صبح شروع شده !!
      اصلا اینا به کنار. یه شفاف سازی نمیکنن تو سایتشون . از شنبه کلاسا شروع میشه مثلا! بعد محل ارائه درسها مشخص نیست هنوز ... فردا و پس فردا هم که تعطیله نمیشه حضوری پرسید ... در کل بنظرم آزاد شمال مزخرف ترین آزاد تهرانه.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rammfan نمایش پست ها
      من 15 تا برداشتم ، یه عمومی 2 واحدی دیگه میخواستم بردارم که ظرفیت باقی مانده همشون 0 بود !!!!! با اینکه ثبت نام و انتخاب واحد از امروز صبح شروع شده !!
      اصلا اینا به کنار. یه شفاف سازی نمیکنن تو سایتشون . از شنبه کلاسا شروع میشه مثلا! بعد محل ارائه درسها مشخص نیست هنوز ... فردا و پس فردا هم که تعطیله نمیشه حضوری پرسید ... در کل بنظرم آزاد شمال مزخرف ترین آزاد تهرانه.
      همشون همین هستند
      هر کدوم یک جاشون می لنگه و تا حضوری نرید جواب درست حسابی پیدا نمی کنید
      شنبه هم بعیده شروع بشه کلاس ها و احتمالا کلاس های رسمی و قطعی از شنبه بعدی هست مگر اینکه حذف و اضافه تموم شده باشه

17 واحد خوب هست نشد هم اشکال نداره ترم اول همین 15 واحد

ولی محض اطلاعت مثلا اگر ساعت 13 انتخاب واحد تو باید ساعت 13 روی سایت باشی و مشکل موشک کلاس هارو برداری توی 5 دقیقه وگرنه کلاس های خوب برات نمی مونه

محل ارائه هم قاعدتا اگر چند دانشکده باشه باید مشخص باشه و یا مشخص بشه توی این چند روزه مگر اینکه یک دانشکده باشه مثل ما

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچ پیامی نمیده واسه همین نگرانم!
      سایت های دانشگاه ازاد با اینکه همشون شبیه به هم هستن ولی یه فرقهای اینجوری دارن
      مثلا بعضی سایتها اگه پیش نیاز ها رو رعایت نکنی اخطار میدن ولی واحد من اینجوری نیست !!!!
      تگران نباش
      حذف و اضافه که شروع شد میشه درستش کرد و درسهایی که برنداشتی رو برداری
      مشکلی پیش اومد برو گروه
      برای حذف و اضافه دوباره یه مقدار ظرفیت باز میشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود

من الان وارد سایت دانشگاه آزاد تهران شمال شدم برای انتخاب واحد ، یه تعداد رو انتخاب کردم ولی یه سری هارو میخوام حذف کنم و دوباره بزنم چون محل ارائه شون فرق میکنه و بین کلاسا وقت نمیشه که دانشکده عوض کنم

میخواستم بدونم محدودیتی تو حذف و اضافه هست یا هر تعداد که بخوایم میشه حذف کرد ؟!!!!!!
      عزیزم شما الان توو انتخاب واحد اصلی هستی . حذف و اضافه معنایی نداره اینجا.
      هر درسی رو میتونی حذف یا اضافه کنی فقط مهم اینه که درسایی رو که برداشتی قطعی نکنی و تایید نهایی رو نزنی.
      هر درسی که به برنامه ات میخوره رو بردار و بقیه اش رو بزار واسه حذف و اضافه .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir-4-4 نمایش پست ها
      عزیزم شما الان توو انتخاب واحد اصلی هستی . حذف و اضافه معنایی نداره اینجا.
      هر درسی رو میتونی حذف یا اضافه کنی فقط مهم اینه که درسایی رو که برداشتی قطعی نکنی و تایید نهایی رو نزنی.
      هر درسی که به برنامه ات میخوره رو بردار و بقیه اش رو بزار واسه حذف و اضافه .
      خب چیزی به اسم تایید نهایی نداره ! هر کدومو انتخاب کنی میره تو لیست دروس انتخاب شده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب چیزی به اسم تایید نهایی نداره ! هر کدومو انتخاب کنی میره تو لیست دروس انتخاب شده
      هر واحد دانشگاهی معمولا فرق میکنه بهتره کسی که توو این دانشگاه درس خونده کمکت کنه.
      ولی معمولا روال اینه که درسایی که برداشتی تایید نهایی بشن تا هزینه شهریه متغیر هم حساب بشه بعد بتونی حذف و اضافه کنی.
      یه دانشجو ترم بالای از اقوام و دوستان پیدا کن که توو اون دانشگاه درس خونده باشه.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ترم اولی ها حذف و اضافه ندارن اصولا

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چه اصراری وقتی اطلاع ندارید اطلاعات غلط بدید

شما هر درسی انتخاب کنی میره جز درس انتخاب شده. دو زمان شما می تونی این دروس رو حذف یا اضافه کنی 1 - همون زمان انتخاب واحد ( حالا یک روزه یک ساعته یک هفته و .. ) 2 - زمان حذف و اضافه
      هر درسی رو توی این دو زمان انتخاب کنی به صورت قطعی ثبت میشه مگر اینکه خودتون حذف یا اضافه کنید

و مسئله بعدی اینکه ترم اولی هایی که خودشون انتخاب واحد میکنن حذف و اضافه دارن کی گفته ندارن ؟ اون واسه کسایی که خودشون انتخاب واحد نمی کنن و دانشگاه براشون انتخاب میکنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)