خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

حذف درس و کتاب کمک آموزشی دینی

سلام
      من یکی از عوامل عدم موفقیت و بی انگیزگیمو تغییر شهر محل زندگیمون (تهران به کرج) و تغییر مدرسم میدونم..
      یکی از اشتباه ترین کارهام هم شروع پیش دانشگاهی از تابستون بود که فقط خستم کرد ...
      بچه های کلاس ما هیچ انگیزه ی خاصی واسه ادامه نداشتن و اینو به منم منتقل کردن..
      حتی سره کلاس فیزیک و دیفرانسیل با موبایل و .. خودشونو سرگرم میکردن..
      خیلی تو این چند مدت سعی کردم به خودم یه تکونی بدم ولی بی انگیزگی بقیه رو من اثره منفی میذاشت..
      نمیخوام بهونه بتراشم .. مقصر خودمم .. قبول هم دارم ..
      الان عید و تعطیلاتش تموم شده من فقط تونستم فیزیک (6 فصل اول ) و شیمی (2 بخش اول + نصف بخش 3 ) پیش رو بخونم!!
      اینقدر مهمونیا زیاد بود و خانوادم گیر دادن که آآآآی باید بیای فلان جا دوران طلایی هم پرید!!
      الان به خودم اومدم میبینم فقط 45 روز وقت دارم..
      میشه یخورده راهبردی کمکم کنید!؟
      مثلا چه مبحث هایی رو باید حذف کنم.. (اینو خیلی درگیرشم!)
      چه کتابایی تو این مدت محدود استفاده کنم..(رشتم ریاضیه)
      چه جور تستایی بزنم؟..
      مجموعه صد به کارم میاد؟ اصلا به درد من میخوره؟
      میشه یه راهنمایی بکنید واسه خرید کتابی که تو این مدت محدود کمکم کنه!!
      یعنی حالت درس و تست که مختصر و مفید باشه!!
      یه چیزی مثله پیک امتحانی کوله پشتی که واقعا عالیه و من پارسال معدل بالامو مدیونشم!
      ممنون میشم جوابمو بدید :x

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام...
      دین و زندگی بهترین کاری که میتونی بکنی البته به نظر من ..اینه که متن درسا را خیلی سفت و محکم بخونی و تستهای کنکور سراسری قبلو کار کنی..البته از یک منبعی که حذفیات و تغییرات کتابو توش اعمال کرده باشه..مثل عمومی گاج یا زرد کانون یاطوسی گاج
      من دوستی داشتم پارسال که بدون زدن هیچ تستی از دین و زندگی..البته یک کتاب آیات و روایات داشت که چندین بار خوندش ...و متن همه درسارو هم چندین بار خوند دین و زندگی نزدیک 85 درصد زد فقط کنکور سراسری 88تا 90 کار کرد تو دو هفته آخر
      خدانگهدار
      ویرایش توسط davood : 17 فروردین 1392 در ساعت 11:12

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام!
      نمی خوام نگرانتون کنم ولی وضعیت شما با این توصیفات کمی تا قسمتی ابری است!!
      برای دینی زندگی بهتون سفارش می کنم جاهایی رو که تا حالا خوندین بیشتر روشون وقت بذارین و تست بزنین و بقیه مطالب رو حذف نکنید چون میتونین با جزوه های خلاصه مثل علوی ،گاج و...
      سر و ته شو هم بیارین.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه لطفا یه کتاب کم حجم و مفید بهم معرفی کنید؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن