خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 111
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کسی از این قانون نظام وظیفه اطلاع دقیق داره ؟

سلام دوستان.

تو سایت نظام وظیفه این قانون رو نوشته :

شرایط ادامه تحصیل مجدد مشمولان انصرافی از دانشگاهها

مشمولان انصرافی از دانشگاهها (پس از ورود به سن مشمولیت) ، در صورتی که بعد از ورود به سن مشمولیت فقط یکبار انصراف داده باشند و حداکثر یکسال از تاریخ انصراف بیشتر سپری نشده باشد ، از کاردانی تا دکتری فقط یکبار مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع یا مقطع پایین تر می باشند.
      نکته: مشمولان، مجاز به تحصیل مجدد در مقاطعی که قبلا از آن مقطع فارغ التحصیل شده اند نمی باشند.
      مثال:انصراف از مقطع کارشناسی ناپیوسته ، در صورت داشتن شرایط ادامه تحصیل مجدد فقط مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع می باشند و مجاز به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته نیستند.

یعنی کسی که درمقطع کارشناسی انصراف داده سال بعد درصورت قبولی تو رشته پزشکی براش معافیت تحصیلی صادر نمیشه ؟ یا من منظور این قانون رو بد برداشت میکنم ؟ لطفا کسی که از این قانون اطلاع داره راهنمایی کنه. رفتم پلیس+10 اونا هم چیزی نمیدونستن !

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مشکل منم هست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      سلام دوستان.

مشمولان انصرافی از دانشگاهها (پس از ورود به سن مشمولیت) ، در صورتی که بعد از ورود به سن مشمولیت فقط یکبار انصراف داده باشند و حداکثر یکسال از تاریخ انصراف بیشتر سپری نشده باشد ، از کاردانی تا دکتری فقط یکبار مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع یا مقطع پایین تر می باشند.
      نکته: مشمولان، مجاز به تحصیل مجدد در مقاطعی که قبلا از آن مقطع فارغ التحصیل شده اند نمی باشند.
      مثال:انصراف از مقطع کارشناسی ناپیوسته ، در صورت داشتن شرایط ادامه تحصیل مجدد فقط مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع می باشند و مجاز به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته نیستند.

یعنی کسی که درمقطع کارشناسی انصراف داده سال بعد درصورت قبولی تو رشته پزشکی براش معافیت تحصیلی صادر نمیشه ؟ یا من منظور این قانون رو بد برداشت میکنم ؟ لطفا کسی که از این قانون اطلاع داره راهنمایی کنه. رفتم پلیس+10 اونا هم چیزی نمیدونستن !
      سلام دوست عزیز.من نمیدونم این قانون رو از کجای سایت نظام وظیفه پیدا کردی اما برای اینکه خیالت راحت شه به این لینک زیر برو و سوال 16 رو که خود سایت نظام وظیفه پاسخ داده رو بخون.سازمان وظیفه عمومی ناجا - سئوالات متداول تحصیلی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      سلام دوستان.

شما اول اینو بگو که مدرک کارشناسی داری ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مگ پزشکی لیسانس ؟؟ ! چی میگین عاقا

ی سوالایی میکنین ک اگ 100 درصد کسی مطمئن هم باش دچار شک میش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من همین متنی که اینجا گذاشتم رو پرینت گرفتم بردم پلیس+10. یارو خودشم تعجب کرد گفت والا بخدا نمیدونم بهتره از نظام وظیفه بپرسی

یبار دیگه دقیق بخونید. ادم رو دچار شک میکنه. یعنی چی درهمان مقطع یا مقطع پایین تر مجاز به ادامه تحصیل ؟ یعنی یکی که کارشناسی بوده انصراف بده و سال بعدش بخواد کنکور بده و بره پزشکی بخونه نمیتونه ؟ چون پزشکی دکتری پیوسته هست و طبق متن این قانون گفته مجاز به ادامه تحصیل در همون مقطع یا مقطع پایینتره !

اینم لینک همین قانون تو سایت نظام وظیفه : سازمان وظیفه عمومی ناجا - معافیت تحصیلی دانشجویان

اصن نمیتونم منظور این قانون رو هضم کنم

یکی اگه دقیق فهمید به منم توضیح بده
      ویرایش توسط Orwell : 01 مهر 1394 در ساعت 17:11

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سال قبل لیسانس مهندسی برق گرفتم و می خواستم امسال کنکور تجربی شرکت کنم برا پزشکی!! ولی نظام وظیفه گفت که چون یه بار معافیت تحصیلی گرفتی برای لیسانس ،دیگه برات معافیت تحصیلی صادر نمیشه و باید حتما کارت پایان خدمت داشته باشی.و گفت برای هر مقطع فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر میشه.حتی گفت حین خدمت هم نمیتونی کنکور بدی و قبول بشی معافیت تحصیلی بگیری.منم بهشون گفتم که رشته های پزشکی که دکتری هستن ولی اونا گفتن که تو قانون نظام وظیفه پزشکی رو مثل لیسانس فرض کردند!!!!(مگه میشه؟مگه داریم؟!) برا همین نمیشه با لیسانس مجددا پزشکی شرکت کرد مگه اینکه پایان خدمت داشته باشی.

این قضیه در مورد لیسانسا بود که گفتم شاید به کارتون بیاد.بازم اگه قانون جدیدی شنیدید به ما هم بگین ممنون میشم

ویرایش توسط alk1370 : 01 مهر 1394 در ساعت 17:50

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انقدر نگران نباش.من رفتم پرسیدم گفتن شما انصراف دادی یک سال وقت داری در مقطع جدید پذیرفته شی و پزشکی عمومی تو قانون وظیفه مثل لیسانس .در واقع تو این جمله یکم بد قانون نوشتن.البته شاید منظورش از مقطع همون پیوسته یا ناپیوسته باشه بخدا خودمم گیج شدم.سگ....توروشون.
      ویرایش توسط bahram777 : 01 مهر 1394 در ساعت 18:08

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان من انصراف دادم ینی اگ بتونم پزشکی قبول شم نمیتونم برم ؟؟
      آقا زود جواب بدین ؟

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی جواب بده خواهشا !!

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

این گفته اگ در همان مقطع فارغ التحصیل شده باشند !! ینی مدرک لیسانس گرفته باش دیگ نمیتونه پزشکی بزنه دیگ درسته ؟؟؟

من که اصن دانشگاه نرفتم و انصراف دادم دیگ مشکلی نیس واسم ؟؟؟

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

این گفته اگ در همان مقطع فارغ التحصیل شده باشند !! ینی مدرک لیسانس گرفته باش دیگ نمیتونه پزشکی بزنه دیگ درسته ؟؟؟

من که اصن دانشگاه نرفتم و انصراف دادم دیگ مشکلی نیس واسم ؟؟؟
      خیالت راحت تعریف دانشجوی انصرافی با فارغ التحصیل فرق داره چرا انصراف دادی میموندی قببول ک شدی انصراف میدادی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      الان من انصراف دادم ینی اگ بتونم پزشکی قبول شم نمیتونم برم ؟؟
      آقا زود جواب بدین ؟
      میتونی بری شما. نگران نباش

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی که فارغ التحصیل شده حتما باید بره سربازی ؟ نمیتونه رشته های دکترای حرفه ای رو شروع کنه ؟

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن