خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 111
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      کسی که فارغ التحصیل شده حتما باید بره سربازی ؟ نمیتونه رشته های دکترای حرفه ای رو شروع کنه ؟
      من فارغ التحصیل هستم و همین امسال میتونستم برم رشته پزشکی آزاد نظام وظیفه هم بهم اوکی داده بود گفتن توی آئین نامه نوشته شده که نباید بهتون معافیت تحصیلی بدیم ولی بهمون دستور دادن که چون شماها قراره 2 سال طرح برین و از خدمت باارزشتره، بهتون معافیت بدیم تا درستون رو بخونین. هرچند من در نهایت معافیت نگرفتم و موندم برای دنانپزشکی تکمیل ظرفیت.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا bahram 777 چیزی رو که میخواستم بگم گفت، تو این لینک که متن اصلی این قانون هم هست نوشته شده مقطع جدید ، و به هیچ وجه هم اشاره نشده که نمیشود مقاطع بالاتر رفت، بعد وقتی میشه مقاطع پایین تر رفت چرا بالاتر نشه؟ یه دلیل محکم دیگه هم که دوستان اشاره کردند همون پزشکی لیسانس محسوب میشه و مشکلی وجود نداره.....

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام وظیفه کلا جدیدا رو موضوع قبولی تو دانشگاه گیر نمیده و دلیلشم نمیدونم چرا ، دوست خود من شاید باورتون نشه امسال برای سومین بار کنکور داد بدون این که دانشگاهی چیزی ثبت نام کنه ، امسال قبول شد و رفت نظام وظیفه و اوناهم معافیت تحصیلی براش صادر کردن !!! اصلا یه وضعی... بعد اگه یه مقدار قبل ثبت نام دفترچه اعزام رو پست کرد و برگه اعزام به خدمت رو گرفت دیگه با اون میشه با خیال راحت هر جا که بخوای ثبت نام کرد....

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا اگه کسی اطلاعات دقیق تری داره بگه.

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      نکته: مشمولان، مجاز به تحصیل مجدد در مقاطعی که قبلا از آن مقطع فارغ التحصیل شده اند نمی باشند.

این گفته اگ در همان مقطع فارغ التحصیل شده باشند !! ینی مدرک لیسانس گرفته باش دیگ نمیتونه پزشکی بزنه دیگ درسته ؟؟؟

من که اصن دانشگاه نرفتم و انصراف دادم دیگ مشکلی نیس واسم ؟؟؟
      سلام من فردا میرم از دانشگاه انصراف بدم بعد ازنصراف یک سال وقت دارم دانشگاه جدید قبول شم یعنی تا مهر سال دیگه؟شما کی انصراف دادین؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      سلام من فردا میرم از دانشگاه انصراف بدم بعد ازنصراف یک سال وقت دارم دانشگاه جدید قبول شم یعنی تا مهر سال دیگه؟شما کی انصراف دادین؟
      من شهریور 27 بود فک کنم !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      سلام دوستان.

تو سایت نظام وظیفه این قانون رو نوشته :

شرایط ادامه تحصیل مجدد مشمولان انصرافی از دانشگاهها

مشمولان انصرافی از دانشگاهها (پس از ورود به سن مشمولیت) ، در صورتی که بعد از ورود به سن مشمولیت فقط یکبار انصراف داده باشند و حداکثر یکسال از تاریخ انصراف بیشتر سپری نشده باشد ، از کاردانی تا دکتری فقط یکبار مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع یا مقطع پایین تر می باشند.
      نکته: مشمولان، مجاز به تحصیل مجدد در مقاطعی که قبلا از آن مقطع فارغ التحصیل شده اند نمی باشند.
      مثال:انصراف از مقطع کارشناسی ناپیوسته ، در صورت داشتن شرایط ادامه تحصیل مجدد فقط مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع می باشند و مجاز به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته نیستند.

یعنی کسی که درمقطع کارشناسی انصراف داده سال بعد درصورت قبولی تو رشته پزشکی براش معافیت تحصیلی صادر نمیشه ؟ یا من منظور این قانون رو بد برداشت میکنم ؟ لطفا کسی که از این قانون اطلاع داره راهنمایی کنه. رفتم پلیس+10 اونا هم چیزی نمیدونستن !
      نه داداش.اصن اینطور نیست.اینجا رو بخون
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      سلام دوستان.

تو سایت نظام وظیفه این قانون رو نوشته :

شرایط ادامه تحصیل مجدد مشمولان انصرافی از دانشگاهها

مشمولان انصرافی از دانشگاهها (پس از ورود به سن مشمولیت) ، در صورتی که بعد از ورود به سن مشمولیت فقط یکبار انصراف داده باشند و حداکثر یکسال از تاریخ انصراف بیشتر سپری نشده باشد ، از کاردانی تا دکتری فقط یکبار مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع یا مقطع پایین تر می باشند.
      مثال:انصراف از مقطع کارشناسی ناپیوسته ، در صورت داشتن شرایط ادامه تحصیل مجدد فقط مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع می باشند و مجاز به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته نیستند.

یعنی کسی که درمقطع کارشناسی انصراف داده سال بعد درصورت قبولی تو رشته پزشکی براش معافیت تحصیلی صادر نمیشه ؟ یا من منظور این قانون رو بد برداشت میکنم ؟ لطفا کسی که از این قانون اطلاع داره راهنمایی کنه. رفتم پلیس+10 اونا هم چیزی نمیدونستن !
      دوست عزیز چرا لقمه رو میچرخونی؟

شما اگر یک مقطع را تمام کنید تا قبل از خدمت نمیتونید دوباره اون مقطع رو بخونید.
      مثال هم گفته انصراف از مقطع کارشناسی ناپیوسته ، در صورت داشتن شرایط ادامه تحصیل مجدد فقط مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع می باشند و مجاز به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته نیستند.

کارشناسی ناپیوسته یعنی شما قبلا کاردانی گرفته. حالا نمیتونی کارشناسی پیوسته بخونی چون توی پوسته کاردانی هم هست در حالی که شما قبلا کاردانیو خوندی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      نه داداش.اصن اینطور نیست.اینجا رو بخون
      خب اینم همینو گفته که !! گفته کسی ک قبلا کارشناسی قبول شده دیگ نمیتونه همون مقطع معافیت تحصیلی بگیره ! تو نظام وظیفم پزشکی رو لیسانس حساب میکنن ( همین جا گفتن )

توضیح اساسی بده !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب اینم همینو گفته که !! گفته کسی ک قبلا کارشناسی قبول شده دیگ نمیتونه همون مقطع معافیت تحصیلی بگیره ! تو نظام وظیفم پزشکی رو لیسانس حساب میکنن ( همین جا گفتن )

توضیح اساسی بده !
      اون لینک اشتباه گفته.
      اگر شما کارشناسی پیوسته میخونی میتونی پزشکی شرکت کنی اگر کارشناسی ناپیوسته میخونی نمیتونی.

اون لینک منظور از مقطع جدید رو کاملا نفهمیده و یه چیزی نوشته
      شما برای کارشناسی پیوسته 4 سالو باید تا 6 سال تمام کنید. منظور اینه که وقتی دوباره پذیرفته میشید دوباره 6 سال وقت دارید.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      اون لینک اشتباه گفته.
      اگر شما کارشناسی پیوسته میخونی میتونی پزشکی شرکت کنی اگر کارشناسی ناپیوسته میخونی نمیتونی.

اون لینک منظور از مقطع جدید رو کاملا نفهمیده و یه چیزی نوشته
      شما برای کارشناسی پیوسته 4 سالو باید تا 6 سال تمام کنید. منظور اینه که وقتی دوباره پذیرفته میشید دوباره 6 سال وقت دارید.
      داداش من از این چیزا سر در نمیارم ! رشتم مدیریت صنعتی بوده (پیام نور)

دو ترم مرخصی گرفتم الانم انصراف دادم !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من از این چیزا سر در نمیارم ! رشتم مدیریت صنعتی بوده (پیام نور)

دو ترم مرخصی گرفتم الانم انصراف دادم !
      الان میخوای دوباره کنکور بدی؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      الان میخوای دوباره کنکور بدی؟
      آره

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره
      منم دقیقا همین شرایطو دارم میخوام فردا برم انصراف بدم کی انصراف دادی تو؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      منم دقیقا همین شرایطو دارم میخوام فردا برم انصراف بدم کی انصراف دادی تو؟
      سه چهار روزی میشه !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن