خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Saeed79;1201935]بله هنوز جا نیفتاده این شغل !
      من خودم 2 3 سال پیش میرفتم چشم پزشک واسه عینک و ...
      ولی یه روز که رفتم عینک فروشی که عوض کنم دیدم عه ! یه همچین شغلی هم داریم و راحت توی 10 دقیقه معاینه کرد و همونجا عینک رو سفارش دادم و ... (درصورتی که توی مطب چشم پزشک 2 3 ساعت باید معطل باشی واسه یه نمره چشم!)
      ولی خوب شما یه عینک میگیری تا 2 سال اکی ای ولی ممکنه 2 3 ماه ممکنه مریض شی بری دکتر ...
      واسه همین خیلی مریض ندارن ...
      ولی انصافا شغل خیلی خیلی راحتیه ! میشینی پشت دستگاه 10 دقیقه یه بار یکی رو میذاری پشت دستگاه شماره چشمشو میگی به سلامت !
      نه دیگه مثه دندون پزشکا باید رو پا وایسی نه مثل بعضی رشته های پزشکی کثیف کاری داره و ... و شما 60 سالتون هم که بشه بازم میتونید ادامه بدید ولی یه دندون پزشک چی ؟ توی 50 سالگی 7 جد و آبادش در میاد ... انواع بیماری و درد و مرض میگیره

به نظر من شغل خوبیه یعنی توی پیراپزشکی ها بعد فیزیو ،بینایی سنجی هست درآمدشم فک کنم در حد پزشک عمومی باسه

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3aaa نمایش پست ها
      من رشته ام ریاضی به نظرتون اگه کنکور تجربی بدم زیست و زمین هم هیچی نزنم به جاش تو درسای دیگه جبران کنم قبول می شم؟؟
      زیست نزنی هیچی نمیاری

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زمینه ی کاری بینایی سنجی گسترده ست
      1- میشه کلینیک زد که البته نیاز به مجوز و سرمایه داره و یک سری دستگاه ها نیازه
      2- عینک سازی کرد - هر چند که اکثر عینک سازها به صورت تجربی یاد گرفتن-
      3- در بیمارستان ها یا کلینیک های خصوصی کار کرد کنار چشم پزشک ها.
      درامدشون هم متغیره(مثل همه رشته ها). این دوستانی که میگن ماهی 20 یا 30 میلیون درامد داره ممکنه چند نفر انقدر درامد داشته باشن ولی در مورد همه صدق نمیکنه و من بینایی سنج هایی رو میشناسم که درامد متوسط یا حتی خیلی پایینی دارند. اگه واقعا علاقه دارید رشته ی خوبیه و زمینه ی پیشرفت هم داره.

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یکیو میشناسم تو بیمارستان خصوصی ی مطب گرفته کار عینک سازی هم انجام میده کنارش ..پیش ی چشم پزشکم هست اتفاقا
      درصدی ک ب بیمارستان میده و همه خرجا و همه چیو حساب کنی اتفاقا کارشم خوبه شناسم هست
      اخرش خیلی بمونه براش10 تومنه دیگه خیلی خوب کار کنه خرج همه چیم بده مفید اینقد براش میمونه
      تازه این عینک که میگم میسازه فقط برا خودش نیست برا جاها دیگم میزنه میفرسته
      ولی قبول دارم تخمین بزنیم در اخر کارش از پزشک عمومی راحت تره درسش کمتره و..
      این خودش رتبه پزشکیو اورده بود رفته بینایی سنجی .ولی اگ درامدو و سختیو نبینیم ب علاقه مربوطه بقیش

5. Top | #35
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ی چیزی بگم خیال همه راحت شه
      شغل باکلاسی که هست
      درآمد ماهانه بالایی هم که داره
      شغل تمییزی هم که هست
      و کثیف کاری هم نداره
      سخت هم که نیست
      پشت دستگاه میشینی شماره عینک رو پیدا میکنی
      تو قرن 21 و الالخصوص داخل این مرز پرگهر هم که همه ی گوشیو حداقل دارن از 80 میلیون دیگه خدایی حداقل 15 تا 20 میلیون نفر هم صبح تا شب سرشون تو لپ تاپ و گوشی و تبلت هست
      نتیجه:صد در صد آینده شغلیش تو همه جوامع فراهمه
      اما من نزدم تو انتخاب رشته چون خانواده محترم فقط پزشک میخوان حتی دندونپزشک هم قبول ندارن
      هرکی میاره بره نره کل زندگیش حسرت میخوره

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اقا بینایی سنجی عالیه فقط یه مشکل داره
      اگر به یه پزشک متخصص پارتی بازی کنین و اون شما رو معرفی کنه مثل مثلا دکتر صلوتی که یه اپتومتریست خاص رو پیشنهاد میکنه درامدتون واقعا میلیاردی میشه
      اما اگر نداشته باشین متخصصی برای اینکار درامد معمولی خواهید داشت
      لازم به ذکره بعضی از دکترا نفوذ دارن بهترین دانشکده رو انتخاب میکنن پس کار و درستون در دوره ی دانشگاه خیلی مهمه
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان شهر ما 3تا فیزیو تراپ داره ویدونه بینایی من با فیزیو تراپ ها حرف میزدم زیاد راضی نبودن ولی با تنها بینایی سنج شهرمون حرف زدم خیلی راضی بود ولی لامصب نگفت چقدر میگیره فقط گفت تو3جا کار میکنم
      دانشجو پزشکی ترم5

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درامد یه مسئول فنی دارو سازی بیشتره یا بینایی سنج؟؟
      دانشجو پزشکی ترم5

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلاممم دوستمم.....من آبجیم بینایی سنجی خونده ینی تازه همین امسال تموم کرد....بعدش اینجوریه که یا باید خودتون مطب و عینک فروشی بزنین واسه خودتون ک حداقل 50 تومن رو باید داشته باشین و اگه اینکارو بکنین ک حقوقتون میتونه خیلی بالا باشه.....یا هم میتونین طرح بگیرین ک فک کنم ماهی یه دو تومن بدن ک کم بیده...یا هم با یه چشم پزشک میتونین کار کنین ...یاهم یه سری آدما هستن سرمایه رو میزارن و واستون مطب و عینک فروشی میزنن و ماهیانه یه درامد خاصی رو بهتون میدن ک فک کنم تو شهرای مختلف فرق فوکوله ...ولی تو قشم ک ما هستیم فک کنم خونه میدن بهتون و ماهیانه یه حقوقی بین 5 تا 10 تومن......ولی اگ بتونین خودتون وامی چیزی جور کنین و مطب و عینک فروشی بزنین نونتون تو روغنه.....بعدشم برعکس تو شهرای بزرگ همه میرن پیش چشم پزشکا و کمتر میان پیش بینایی سنج ولی تو شهرای کوچیکتر ک چشم پزشک نیستن یا کمن درامد خیلی بالاتری میتونن داشته باشن...امیدوارم بدردتون بخوره

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظرت فیزیو بهتره یا بینایی
      دانشجو پزشکی ترم5

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببینید اگر با یه دست پر پول برید و ازمایشگاه در فیزیو بزنید گمون نکنم درامد کسی به پاتون برسه ، یا اینکه ارتوپدی بشناسین که سراغتون مریض بفرسته
      برای بینایی سنجیم اگر چشم پزشکی شما رو انتخاب کنه دوباره درامدتون خیلی خوب میشه
      اگر شرایط بالا رو ندارین درامداشون مثل همه تقریبا
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از همه ی دوستان ممنون

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza76 نمایش پست ها
      به نظرت فیزیو بهتره یا بینایی
      از لحاظ رتبه نگاه کنی که فیزیو بهتره یعنی رتبه ی بهتری میخاد .. بستگی به علاقه داره

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza76 نمایش پست ها
      درامد یه مسئول فنی دارو سازی بیشتره یا بینایی سنج؟؟
      مسئول فنی داروخونه حداکثر ۵ یا ۶ تومنه ولی بینایی تا ۱۰ تومن هم جا داره ...بازم بستگی به خودت داره

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون دوستان پس میشه گفت میانگین اندازه پزشک عمومی درامد داره بینایی سنج
      دانشجو پزشکی ترم5

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)